S&P 500 کاهش یافت و برای هفتمین روز جمعه و معیار شاخص دچار افت از سال 2008 بحران مالی جهانی در حال رشد, ترس, سریع, پخش كردن, coronavirus می تواند فشار اقتصاد به رکود است.

اما سهام به دست آورد برخی از زمین درست در پایان یک فرار جلسه.

داو و نزدک نیز ثبت نام خود را عمیق ترین هفتگی در صد ضرر و زیان از اکتبر 2008.

میانگین صنعتی داو جونز در چرخش به عقب از اوایل اسلاید بیش از 1 ، 000 امتیاز به حدود 350 امتیاز پایین تر است. S&P 500 با کاهش 0.8% و در حال حاضر به 13 درصد پس از هدف قرار دادن یک رکورد بالا فقط 10 روز پیش. Nasdaq معکوس اولیه کاهش به پایان برساند ،

داو از دست داده و حدود 3,600 امتیاز این هفته و S&P 500 ارسال شده دو رقمی هفتگی در صد از دست دادن فقط برای پنجمین بار پس از سال 1940.

بازار چیتی بازگشت مقدار از آن روزانه زیان در 15 دقیقه گذشته از معاملات به عنوان برخی از خریداران پدید آمده است, نگه داشتن شاخص از دیگر شیب دار شیرجه رفتن.

بازار ضرر و زیان تعدیل تا حدودی پس از فدرال رزرو منتشر شد بیانیه ای گفت آن ایستاده بود و آماده برای کمک به اقتصاد در صورت نیاز. سرمایه گذاران به طور فزاینده ای انتظار می رود فدرال رزرو به کاهش نرخ بهره در بعد از آن نشست در اواسط ماه مارس.

بازارهای مالی جهانی شده اند لرزاند توسط ویروس شیوع است که تعطیل مراکز صنعتی در حال تخلیه مغازه ها و شدت چین دار, سفر در سراسر جهان است. بیشتر شرکت ها در حال هشدار به سرمایه گذاران است که منابع مالی خود را در آمار به دلیل اختلال در زنجیره تامین و فروش. دولت در حال گرفتن به طور فزاینده ای شدید اقدامات آنها به عنوان تقلا برای مهار ویروس.

تار و مار شده زدم عمده هر شاخص به آنچه ناظران بازار را “اصلاح” و یا سقوط از 10% یا بیشتر از یک قله است. آخرین بار است که رخ داده بود در اواخر سال 2018 به عنوان یک تعرفه جنگ با چین افزایش. ناظران بازار میگویند برای ماه که سهام آسیا شد و طولانی سر رسیده و دیگر به عقب برگشت.

قیمت اوراق قرضه افزایش یافت و دوباره به عنوان سرمایه گذاران به دنبال ایمنی و تر شد بدبینانه در مورد اقتصاد چشم انداز. که تحت فشار قرار دادند بازده به پایین ترین سطح خود ، عملکرد 10 ساله خزانه توجه به شدت کاهش یافت و به 1.14% از 1.30% اواخر پنج شنبه. که یک رکورد کم با توجه به TradeWeb. که عملکرد یک معیار برای رهن خانه و بسیاری از انواع دیگر وام.

قیمت نفت خام غرق 4.9% بیش از نگرانی های است که جهانی سفر و حمل و نقل خواهد شد به شدت ديگر و صدمه دیده است تقاضا برای انرژی است. قیمت معیار خام ایالات متحده در حال حاضر کاهش یافته است 15% این هفته است.

“این همه به ما می گوید این است که هنوز هم وجود دارد بسیاری از نگرانی ها در بازار گفت:” ژن گلدمن رئیس سرمایه گذاری افسر در دیگر گروه مالی. “ما نیاز به تغذیه به بیرون می آیند و می گویند اساسا بچه ها ما را به عقب.”

معامله گران در حال رشد بیشتر خاص است که فدرال رزرو خواهد بود مجبور به کاهش نرخ بهره برای محافظت از اقتصاد و به زودی. گلدمن گفت: تغذیه در حال حاضر عدم عمل به مقدار سفت کردن نرخ در مقایسه با دیگر ملت ها و اقدامات خود را برای جبران تاثیر coronavirus.

سرمایه گذاران در حال حاضر به طور گسترده ای انتظار می رود فدرال رزرو به کاهش نرخ بهره توسط یک نیم نقطه در آن جلسه که باد تا مارس 18. با توجه به داده ها از Chicago Mercantile Exchange را Fedwatch ابزار انتظارات برای یک نیم-نقطه برش شروع به پریدن کرد از 47 درصد فقط قبل از بیانیۀ فدرال ریزرو منتشر شد به 60 درصد از تجارت است.

آسیب از یک هفته تقریبا بی امان فروش شد چشم ظاهر: میانگین صنعتی داو جونز سقوط 3,583 امتیاز یا 12.4%. مایکروسافت و اپل دو با ارزش ترین شرکت ها در شاخص S&P 500 از دست یک ترکیب $300 میلیارد. در نشانه ای از شدت نگرانی در مورد امکان اقتصادی ضربه قیمت نفت غرق 16 درصد است.

آخرین ضرر و زیان باید از بین برود S&P 500 دستاوردهای رفتن به ماه اکتبر است. معیار و شاخص است که هنوز هم تا 6.1% در طول 12 ماه گذشته و نه از جمله سود سهام.

فروش به شرح زیر ماه از عدم اطمینان در مورد گسترش ویروس که آمار چین در ماه دسامبر و تعطیل زیادی عصری که ملت در ماه ژانویه. چین هنوز سخت ترین آمار کشور است و بسیاری از 83,000 موارد در سراسر جهان و مرگ و میر مرتبط.

عدم قطعیت تبدیل به ترس به عنوان ویروس شروع به پریدن به مکان های خارج از کانون و نقش برآب امید برای مهار.

“ترس قوی تر و هیجانی تر از امید” گفت: ان Miletti رئیس فعال حقوق صاحبان سهام در ولز فارگو مدیریت دارایی ها. “این چیزی است که ما امروز شاهد آن هستیم و این هفته و در طول هفت روز گذشته.

شرکت های هواپیمایی دچار برخی از بدترین ضربات را به عنوان پرواز در مسیرهای لغو همراه با برنامه سفر. نام های بزرگ مانند اپل و بادویزر آبجو AB InBev بخشی از یک لیست در حال رشد از شرکت های انتظار درد مالی از ویروس. دل و ورزشی-شرکت پوشیدن Columbia Sportswear آخرین شرکت های انتظار تاثیر به خط پایین خود را.

کروز اپراتورها نیز ضربه سخت با سهام غرق شدن 30 درصد و یا بیشتر به عنوان کشتی عفونت افزایش یافت. اما این شرکت ها را دارا بودند به مراتب بهتر از روز جمعه با برخی از وال استریت معتقد است که فروش شد, بیش از حد. سهام Royal Caribbean Cruises رز 4.4% در حالی که نروژی کروز خط دارایی به دست آورد 7.3%. کارناوال سهام صعود 5.1%.

یک نگرانی بزرگ سرمایه گذاران این است که بازار سهام تار و مار می تواند اثر روانی بر مصرف کنندگان ساخت آنها تمایلی به صرف پول و رفتن به مکان های شلوغ مانند فروشگاه ها, رستوران ها و سینما.

اواخر سال 2018 بازار سهام غوطه مثلا از خط خارج فروش تعطیلات که در آن سال. در حال حاضر تحلیلگران نگران هستند که سهام آخرین و غش کردن می تواند هزینه های مصرف کننده — که باعث می شود تا برخی از 70 درصد از اقتصاد است و نقش زیادی در حفظ متحده گسترش رفتن به قرارداد دوباره.

کریگ جانسون رئيس جمهور از مشتری رشد همکاران و مصرف کننده مشاوره می گوید که او تا به حال انتظار می رود سالانه خرده فروشی به 4.1% اما او در حال حاضر می گوید: آن را افزایش می دهد فقط 2.2% اگر تاثیر این ویروس جدید در چین فراتر از مارس.

“این است که یک هدف در حال حرکت در حال حاضر,” او گفت:. “وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت است.”

بسیاری از شرکت ها به چشم انداز صورت ديگر نتایج مالی با سهام خود را در حال حاضر تجارت در سطوح بالا نسبت به درآمد خود را. قبل از این ویروس نگرانی منفجر شد سرمایه گذاران شده است هل دادن سهام بالاتر از انتظارات که قوی رشد سود راه اندازی شد به رزومه کاری برای شرکت ها پس از کاهش بیشتر 2019.

نزدیک به 60 سازمان ملل به نمایندگی از همه قاره ها به جز قطب جنوب را تایید کرده اند موارد است. شیوع ویروس باعث شده است تا طیف گسترده ای از واکنش های از سازمان ملل و امید برای مهار گسترش آن و تاثیر اقتصادی.

ژنو نشان می دهد خودکار لغو شد به عنوان مقامات سوئیس ممنوع رویداد بزرگ از بیش از 1 ، 000 مردم است. بخش هایی از شمال ایتالیا روز سه شنبه صنعتی و مالی مرکز باقی می ماند تحت قرنطینه.

بازار داده ها خلاصه

  • داو کاهش یافت 357.28 امتیاز یا 1.4% به 25,409.36 پس از غوطه وری تا آنجا که 4.2 درصد و یا بیش از 1 ، 000 امتیاز پیش از آن در روز است.
  • S&P 500 تضعیف 24.54 امتیاز یا 0.8% 2,954.22.
  • Nasdaq رز 0.89 امتیاز یا کمتر از 0.1% به 8,567.37 پس از غوطه وری تا حد 3.5 درصد در طول جلسه.
  • این شاخص راسل 2000 از شرکت های کوچکتر و سهام از دست 21.40 امتیاز یا 1.4% به 1,476 دفاع.47.
  • پس از زنگ های S&P 500 e-mini آتی بودند تا در حدود 1% و Invesco QQQ اعتماد ETF شد تا 1.3 درصد در گسترش تجارت است.
  • در روز پنج شنبه هر سه شاخص تا به حال تایید اصلاحات با اتمام بیش از 10 درصد زیر خود را بسته شدن رکورد.

CBOE volatility index همچنین به عنوان شناخته شده وال استریت ترس سنج به پایان رسید روز در نزدیکی آن جلسه پایین تا 0.95 نقطه در 40.11, پس از افزایش عنوان بالا به عنوان 49.48.

شاخص S&P را در 11 بخش عمده این میزان حساس مالی شاخص وزن بیشتر بر معیار S&P 500 شاخص پایان روز پایین 2.6%. بخش آب و برق شد و S&P بزرگترین درصد بازنده با 3.3 درصد افت. املاک و مستغلات و مصرف کننده کالاهای اساسی – همچنین امتیاز حساس بخش است که اغلب به عنوان پناهگاه های امن – هر دو کاهش بیش از 2 درصد.

در عین حال انرژی و تکنولوژی و ارتباطات و خدمات شاخص همه نشان داد سود به صورت روز.

کاهش مسائل تعدادشان کمتر پیشبرد آنهایی که در بازار بورس توسط یک 3.39 به نسبت 1; در نزدک یک 1.95 به 1 نسبت مورد علاقه decliners.

S&P 500 ارسال شده جدید در 52 هفته بالا و 129 جدید پایین; شاخص Nasdaq Composite با ثبت 19 جدید اوج و 538 جدید پایین.

معاملات سریع در بورس ایالات متحده با 19.31 میلیارد سهم تغییر دست در مقایسه با 9.25 میلیارد-به اشتراک گذاری از میانگین 20 روز.

در تجارت کالاهای معیار نفت خام کاهش یافت $2.33 به حل و فصل در $44.76 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت استاندارد بین المللی کاهش یافته است $1.66 به $50.52 در هر بشکه رسید. عمده فروشی بنزین کاهش یافت و با 2 سنت افزایش به $1.39 هر گالن است. حرارت و روغن بدون تغییر بود در 1.49 دلار در هر گالن است. گاز 7 سنت کاهش یافت و به $1.68 در هر 1000 فوت مکعب رسید.

طلا کاهش یافت $75.90 به $1,564.10 در هر اونس نقره کاهش یافت $1.27 سنت افزایش به $16.39 در هر اونس و مس کاهش یافت و با 2 سنت افزایش به $2.55 در هر پوند.

دلار کاهش یافت و به 108.42 ین ژاپن از 109.95 ین در روز پنج شنبه. یورو تضعیف شد و به $1.0967 از $1.0987.

هرج و مرج جهانی

Coronavirus وحشت فرستاده بازارهای جهانی سهام غلت دوباره در روز جمعه با شاخص های جهانی سهام تنظیم آن بزرگترین هفتگی سقوط از سال 2008 بحران مالی جهانی و بیش از $5 تریلیون محو جهانی از ارزش بازار این هفته است.

MSCI را ارزیابی سهام در سراسر جهان ریخته 1.76% به صورت هفتگی از دست دادن بیش از 10% آن دومین در ضبط.

بیش از $5 تریلیون دلار از دست رفته در بازار سرمایه در سطح جهانی در این هفته است تقریبا معادل ژاپن سالانه تولید ناخالص داخلی سومین در جهان است.

ژاپن Nikkei آتی از دست 0.28%. چین معیار شاخص کاهش یافت و 3.7 درصد و آلمان داخ کاهش 3.9%.

این گزارش با استفاده از مواد از آسوشیتدپرس و رویترز،.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im