سربازان روسی در حال عملیاتی هواپیماهای بدون سرنشین بیش از ونزوئلا به عنوان بخشی از یک عملیات جستجوی برای اعضای یک گروه شبه نظامی که به رهبری یک botched تهاجم این هفته رسانه های محلی گزارش روز جمعه با استناد به حذف توییت از یک دولت نظامی مرکز فرماندهی.

حداقل هشت ویژه روسیه در افغانستان خواهد بود “عامل هواپیماهای بدون سرنشین برای اجرای جستجو و گشت و عملیات” در نزدیکی La Guaira, ساحلی دولت فقط در شمال کاراکاس, ونزوئلا پایتخت با توجه به یک گزارش از اخبار محلی خروجی El Nacional. آن نوشته شده یک تصویر از یک صدای جیر جیر آن را گفته بود و بعد حذف شده در روز پنج شنبه از مشخصات فرماندهی نظامی شناخته شده به عنوان ZODI لا Guaira.

هواپیما وارد کشور فرودگاه بین المللی روز پنج شنبه که پیوستن به جستجو ماموریت ZODI لا Guaira نوشت: در جریان صدای جیر جیر ارسال یک عکس از یک هلیکوپتر. El Nacional گفت که صدای جیر جیر بود و همچنین بعد از آن حذف شده است.

هواپیما را به مبدا و چرا توییتهایی بودند حذف شده بود بلافاصله مشهود است.

از سوی وزارت اطلاعات را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای روشن شدن.

معاون وزیر امور خارجه گفت: آژانس خبری اینترفاکس روز شنبه که این گزارش نمایانگر تلاش برای لکه دار کردن همکاری بین مسکو و کاراکاس.

ZODI لا Guaira روز جمعه ارسال شده در یک توییت گفت: فرمان “را قاطعانه رد می کند دخالت نظامی روسیه” در صفوف آن است. این پست شامل یک تصویر از یک صدای جیر جیر از کاربر @YourNewsAnonLat در مورد روسیه را به اتهام حمایت کرد و گفت این ادعا بود که “خبر جعلی.” آن را نشانی از تصاویر قبلی ادعا توییت از حساب.

حتی اگر حمله شد به طور گسترده به عنوان یک شکست تحقیر آمیز از مقامات در ابتدا اعلام کرد که شکسته شده بود تا روز یکشنبه سازمان در روز پس از آن گفته اند که اعضای نیروی ادامه داد: برای مبارزه با.

وجود دارد, اما هیچ گونه شواهد اقدامات نظامی در بخشی از این گروه از روز یکشنبه.

سی و یک نفر دستگیر شده اند برای نقش خود را در bungled تاخت و تاز رئیس دادستان Tarek ساب گفت: در روز جمعه از جمله دو آمریکایی که برای شرکت امنیتی است که سازمان آن را Silvercorp ایالات متحده آمریکا است.

مقامات گفت: هشت نفر کشته شدند.

دو اسیر آمریکایی ها به نظر می رسد در تلویزیون دولتی ونزوئلا روز چهارشنبه و پنج شنبه گفته بودند وظیفه توسط Silvercorp با در نظر گرفتن کنترل فرودگاه کاراکاس به منظور پرواز رئیس جمهور نیکولاس مادورو پس از برنامه ریزی تشنج توسط این گروه است.

روز جمعه ونزوئلا درخواست استرداد ایالات متحده جانباز اردن Goudreau, مدیر اجرایی در فلوریدا مستقر Silvercorp ایالات متحده آمریکا است که مسئولیت طرح و دو مستقر در ایالات متحده ونزوئلا برای نقش خود در شکست خورده تاخت و تاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de