روسی نعمت رهبری به ما تلفات نظامی در افغانستان

چندین پرسنل نظامی ایالات متحده کشته شدند, به عنوان یک نتیجه از نعمت روسیه در قرار دادن سربازان آمریکایی در افغانستان با توجه به یک گزارش جدید.

واشنگتن پست گزارش یکشنبه شب که اطلاعاتی ایالات متحده نشان می دهد که این نعمت که روسیه ارائه شده به شبه نظامیان با روابط طالبان منجر به چندین آمریکا مرگ و میر.

پست اشاره کرد که ارتش ایالات متحده از دست داد 10 سربازان در افغانستان را به آتش گلوله و یا بمب ها در سال 2018 و 2019 شماره بود 16. دو تن کشته شده اند در این سال است.

اخبار خروجی ذکر شده افراد آشنا با این وضعیت که در آن گفت: روشن نیست که چگونه بسیاری از آمریکایی و نیروهای ائتلاف کشته و یا مورد هدف قرار گرفتند به عنوان یک نتیجه از نعمت. این منابع گفت: کاخ سفید در جریان این موضوع در اواخر ماه مارس و پس از آن ساخته شده راه خود را تا زنجیره فرماندهی در افغانستان است.

سازمان سیا بر اساس این گزارش تایید اولیه اطلاعاتی که ادعا کرد یک راز نظامی روسیه واحد صادر کرده است نعمت در ایالات متحده و نیروهای ائتلاف عامل در افغانستان است. مقامات در واشنگتن نمی تواند توافق در مورد چگونگی پاسخ.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: نه او و نه معاون رئیس جمهور مایک پنس بود در مورد وضعیت جریان در اوایل این سال است.

هوش ارزیابی آمد در میان مغلوب ساختن پیشی جستن را با فشار به عقب نشینی آمریکا از افغانستان و پیشنهاد کرد که روسیه و پیشنهادهای به داعش به آمریکا و طالبان در مورد برگزاری مذاکرات برای پایان دادن به طولانی مدت در جنگ. ارزیابی شد و برای اولین بار منتشر شده توسط نیویورک تایمز و سپس تایید به آسوشیتد پرس آمریکا و مقامات اطلاعاتی و دو نفر دیگر با آگاهی از این موضوع است.

وجود دارد گزارش های ضد و نقیضی در مورد اینکه آیا تهمت آگاه بود از روسیه ، این مقامات اطلاعاتی گفت: AP که رئیس جمهور بود در جریان این موضوع در اوایل سال جاری; تهمت را رد کرده که به tweeting در روز یکشنبه که نه او و نه معاون رئیس جمهور مایک پنس شده بود جریان.

این مقامات اطلاعاتی و دیگران با آگاهی از این موضوع اصرار بر گمنامی به منظور بحث بسیار حساس و مهم است.

کاخ سفید و شورای امنیت ملی را نه تایید ارزیابی اما گفت که ایالات متحده دریافت هزاران نفر از اطلاعاتی گزارش های روزانه که مشمول دقیق موشکافی.

روسیه در این گزارش به نام “بی معنی است.”

“این ساده لوح گیاه به وضوح نشان می دهد که کم توانایی های فکری از مبلغان اطلاعاتی آمریکا که به جای اختراع چیزی بیشتر قابل قبول به این خزعبلات” وزارت خارجه روسیه گفت.

یک سخنگوی طالبان گفت که شبه نظامیان “به شدت رد این اتهام” هستند و نه “مدیون احسان هر اطلاعاتی ارگان یا خارجی کشور است.”

جان بولتون سابق مشاور امنیت ملی که مجبور شد با مغلوب ساختن پیشی جستن در سپتامبر گذشته و در حال حاضر نوشته شده است بگو همه کتاب در مورد وقت خود را در کاخ سفید گفت: “این بسیار قابل توجه رئیس جمهور را به بیرون رفتن از راه خود را به می گویند که او شنیده نمی هر چیزی در مورد آن. یکی می پرسد چرا او را چیزی شبیه به آن؟”

مواد از آسوشیتد پرس استفاده شده در این گزارش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *