راسل وستبروک و جیمز هاردن را بیش از سرب هوستون بیش از تیمبرولوز

– یکی از هوستون استراتژی اصلی در جرم نبود که سخت به نقطه.

این راکت قرار بود به سعی کنید از طریق صفحه نمایش به گرگ گارد d’angelo راسل روشن جیمز هاردن و یا راسل وستبروک. سپس آنها را برای حمله به.

آن را تا حد زیادی موفق استراتژی برای هوستون در 117-111 پیروزی بیش از گرگ.

گرگ خود برگزار شد و در واقع چراغ های زیادی از این بازی تا ضربه نهایی از سه ماهه سوم که از آستین رودخانه سه قرار جلوتر هوستون برای خوب 83-80. بخشی از علت این است که راسل بود که او به خود ادبانه و پس از دو بازی رکود با 28 امتیاز 8-از-15 تیر اندازی.

اما سخت (37 امتیاز و هفت پاس گل) و وستبروک (27 امتیاز و هفت پاس گل) بودند بیش از حد که مسئولیت رسیدگی به, به ویژه هنگامی که راسل backcourt همسر ملک Beasley, حال یکی از بدترین بازی پس از پیوستن به گرگ تنها با پنج امتیاز در 2-از-11 تیر اندازی.

نهایی غذای آماده برای گرگ تا به حال کمی برای انجام با آنچه اتفاق افتاده در دادگاه است. آن را تا به حال به انجام با توجه به راسل و هم تیمی های خود در پاسخ به این huddles و در حاصل کار دو تیم.

بعد از بازی رو به جلو و جیمز جانسون بود پرسید: چه گرگ می تواند انجام شود بهتر به کمک راسل در آن شرایط. جواب او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با Xs و سیستم عامل.

“او را از خواب بیدار قبلا” جانسون گفت. “D-Lo یکی از آنها که مراحل به چالش می کشد و چالش است. لایک به توان پاسخگو باشند و آن را عجیب و غریب برای یک پسر جوان یک پسر که در آینده به یک تیم جدید به این نوع از وقار.

“اما او را آسیب پذیر درست مثل هر کس دیگری. او می خواهد حقیقت را درست مثل هر کس دیگری و من فکر می کنم همه ما انجام یک کار خوب دادن که به او و از آن زمان به حرکت در تاریخ به بعد بازی.”

پرسید و جواب داد.

هنگامی که جانسون انجام شد در پاسخ به این جدول پس از رختکن بسته از coronavirus احتیاط — راسل وارد اتاق و جانسون گفته راسل او گفت: همه چیز در مورد او.

راسل گفت که او نیاز به شنیدن این کلمات از زمان به زمان.

“بیشتر یا کمتر من خودم را می شناسم” راسل گفت. “من می دانم که من سهل انگاری در زمان. من بی در زمان, و آن را به ارمغان می آورد من سطح بازی پایین به دلیل نوع بازی می آید یک کمی آسان در زمان. بنابراین من بیش از حد راحت و زمانی که من پرتاب که احمقانه گردش و یا دریبل کردن پای من. یا انجام کاری که بدون استفاده از زور.”

جرم نیست بسیار مشکل برای راسل به عنوان او ساخته شده عکس به اندازه کافی برای نگه داشتن گرگ در آن تا هوستون کشیده دور با یک 8-0 اجرا با نمره 94-89 در چهارم. سخت بود پنج نفر از این هشت نفر به عنوان هوستون افتتاح بزرگترین سرب 102-89.

گرگ مربی Ryan ساندرز گفت: راسل تهاجمی بهبود آمد و در بخشی به دلیل “تن” از فیلم های او را تماشا چند روز گذشته.

آن را بزرگ برای دیدن” ساندرز گفت. “او قاطعانه در هواپیما دیروز که ما در حال تماشای فیلم چیدن لکه های خود را پیدا کردن خود را در دهانه. او را سرگرم کننده به مربی چون او یک مغزی بازیکن بسکتبال است.”

ساندرز نیز از ذهن نیست برخی از آنچه او را دیدم دفاعی از راسل.

“من اعتقاد دارم که در d’angelo به عنوان یک پسر که در حال رفتن به قادر خواهید بود — با بال با طول و یک مرد که می تواند یک مدافع خوب در این لیگ …” ساندرز گفت. “ما باید اعتماد به نفس در d’angelo. من فکر کردم او تا به حال بسیاری از خوب دفاعی اموال است که ما در حال رفتن به قادر به نقطه به نقطه و رشد می کنند.”

نیز وجود دارد لحظات نا امیدی. مانند یک وستبروک غوطه دادن زمانی که راسل ارائه matador دفاع. وقتی پرسید که چگونه آن را به گارد وستبروک و هاردن بیشتر از شب راسل گفت: “دشوار” سه بار شروع به خود را پاسخ دهد. اما او خدا را شکر او هم تیمی وجود دارد به نگه داشتن پاهای خود را به آتش.

“شما خودتان پیدا کنید در lax …” راسل گفت. “این سطح از ارتباطات ما در حال توسعه اعتماد و توسعه ما احساس برای هر یک از دیگر. شما نیاز دارید که چون شما می دانید آن است که از یک قلب خوب یک چشم انداز خوب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de