راش: تهمت به من گفت هرگز عذرخواهی Buttigieg سخنان

محافظه کار نشان می دهد بحث میزبان Rush Limbaugh گفت: در رادیو نشان می دهد در اوایل این هفته که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او گفت هرگز به عذر خواهی برای اظهارات خود در مورد دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی پیت Buttigieg.

Limbaugh گفته بود در اوایل این ماه که دموکرات ها در نهایت نتیجه گیری کرد که “با وجود همه wokeness و با وجود همه زمین که پوشش داده شده است که آمریکا هنوز آماده نیست برای انتخاب یک پسر گی, بوسیدن شوهر خود در بحث مرحله است.”

این سخنان ساخته شد یک هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعطا Limbaugh مدال آزادی ریاست جمهوری این کشور بالا غیرنظامی افتخار در طول دولت از آدرس اتحادیه.

Limbaugh گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به نام او فقط به عنوان او در مورد رفتن به یک روش پزشکی و گفت: “عجله من فقط به شما چیزی بگویم. هرگز عذر خواهی نکن.”

Limbaugh اظهار داشت که زمانی که رئیس جمهور به نام او بود و نه حتی آگاه باشید که نظرات خود را در مورد Buttigieg ایجاد کرده بود بحث.

Limbaugh اصرار داشت که “من نمی گویم هر چیزی ضد همجنسگرا. من حتی نمی ارائه نظر خود من است.”

او توضیح داد که او “درخواست از مردم برای تجزیه و تحلیل – درخواست از مردم به تصور کنید که چگونه حزب دموکرات پایگاه قدرت بود به دنبال در گزینه های خود را… در هیچ نقطه ای وجود دارد یک سخنرانی شهردار پیت بر ارزش های خانواده و یا هر چیز دیگری. در هیچ نقطه ای وجود دارد محکومیت شهردار پیت.”

Limbaugh گفت که رسانه ها ساخته شده است یک معامله بزرگ در مورد نظرات خود را به دلیل “من فکر می کنم آنها فکر می کنند که وجود دارد بسیاری از مردم که نمی دانند که او همجنسگرا است و من مرتب از کاهش سکه بر روی آن و اجازه دهید افرادی که در غیر این صورت نمی دانم که شهردار پیت همجنسگرا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>