ساکنان روستایی دسترسی به بیمارستان ها در حال حاضر یک مشکل است. Coronavirus می تواند آن را بدتر

زمانی که Timaree Koscik شوهر, تام, سقوط کردن زن و شوهر پشت بام در Tonopah, نوادا و خرد پاشنه خود او می دانست آنچه که آنها تا به حال به انجام.

“درست مثل” خوب او قرار داده و او را به اسقف.'” نزدیک ترین بیمارستان در بیشاپ کالیفرنیا 115 مایل دور.

“شما فقط انجام آنچه شما باید انجام دهید,” او گفت:.

دور از Tonopah, جمعیت 2,200 در حال حاضر احساس می کند مانند یک بافر در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس. آن را بیش از 200 مایل از عود از موارد در لاس وگاس. از روز شنبه وجود دارد تنها یک مورد در تمام نای شهرستان 18,000 کیلومتر مربع است.

“راستش من فکر می کنم ما بهتر است در اینجا در وسط هیچ جا از در شهرستانها” Koscik گفت.

اما او می داند که آن را به یک از امنیت کاذب. هر کسی بیمار توسط COVID-19 ممکن است صدها مایل از نزدیکترین باز تخت بیمارستان یک یا جداسازی اتاق.

در Tonopah بیماران را مجبور به سفر به اسقف اما تنها تا زمانی که بیمارستان 25 تختخوابی در حال کامل.

در سراسر ایالات متحده جوامع روستایی می تواند در میان آسیب پذیرترین در شیوع.

شهری و حومه آمریکایی ها زندگی می کنند به طور متوسط حدود 5 مایل از نزدیکترین بیمارستان با توجه به مرکز تحقیقات پیو اطلاعات از سال 2018 است. برای ساکنان روستاها به طور میانگین 10.5 کیلومتر.

اما بسیاری از شهرهای در حال دو بار تا آنجا که یا بیشتر.

آریزونا جمهوری و تحلیل جوامع روستایی در سراسر کشور نشان می دهد 1.1 میلیون نفر زندگی می کنند در جوامع روستایی حداقل 20 مایل از نزدیکترین بیمارستان است. از کسانی که ساکنان یک چهارم سن 60 یا قرار دادن آنها در بالاترین خطر گروه های سنی برای این بیماری است.

افزایش شدید موارد در آن شهرهای کوچک می تواند نیاز به ثبات و حمل و نقل بیماران را یکی یکی با ده ها و یا صدها مایل است.

برای بسیاری از این جوامع خطرات را بدتر کرده اند در سال های اخیر به عنوان محلی خود را بیمارستان بسته اند. در برخی هر چند پرستاری خانه های باقی مانده تمرکز آسیب پذیر ترین دور از بهترین مراقبت.

همان کسانی که شهرهای کوچک ممکن است شک و تردید از coronavirus تهدید و مقاوم تر به رسمی تماس به کسب و کار و یا توقف فعالیت های آهسته را انتخاب کنید.

تقریبا در هر دولت حداقل یک محل بیش از 20 مایل از مراقبت حاد. اما سه کشورهای غربی تگزاس و کالیفرنیا و آریزونا — حساب برای نزدیک به یک سوم از آمریکایی ها در جوامع بدون در نزدیکی بیمارستان.

در Morenci آریزونا یک تپه townsite به کارکنان این کشور بزرگترین معدن مس. وجود بیمارستان در Morenci آن دوقلو شهر Clifton و یا در هر نقطه در Greenlee شهرستان است.

اما برای بسیاری از Morenci را 1500 نفر از ساکنان قرمز-ساختمان مسقف بالای تپه به نظر می رسد مانند یک بیمارستان, دکتر گفت: Jonathan Manwaring درمانگاه افسر ارشد پزشکی. آن را نمی. این یک درمانگاه برای ارائه به پزشک خانواده و همه شب مراقبت های فوری. کلینیک شرکت مادر Gila سلامت منابع نیز اجرا می شود پنج واحد آمبولانس سیستم برای این شهرستان است.

آن را ندارد اتاق اورژانس و یا یک تخت بیمارستان. صاحب آن هیچ هواکش.

“ما اساسا زیادی مطب با 24 ساعته مراقبت فوری طول می کشد که تمام comers و تثبیت و حمل و نقل” Manwaring گفت.

نزدیکترین بیمارستان است که در سفورد بیش از 40 مایل دور با 49 تخت.

روز دوشنبه آریزونا مقامات بهداشت تایید اولین مورد از COVID-19 در Greenlee شهرستان است.

از دست دادن بیمارستان ها برای سال

قبل از ورود جدید coronavirus روستایی امریکا در حال حاضر در یک حرکت آهسته بهداشت مراقبت از بحران است.

بیش از 10 سال گذشته 126 بیمارستان های روستایی بسته شده اند با توجه به دانشگاه کارولینای شمالی بهداشت روستایی برنامه های تحقیقاتی. تحقیقات ذکر شده تعدادی از عوامل کاهش: کاهش جمعیت روستایی تحکیم در بیمارستان صنعت متحده مذکور گسترش مدیکید تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه و دستياران تمایل به دنبال مراقبت های بیمارستان در جاهای دیگر.

“در مسافت های طولانی در هر نقطه از جسمی کاهش, ساختمان, پزشکان بدون — آن را واقعا دشوار است برای ایجاد یک (روستایی) بهداشت و درمان کسب و کار مالی قابل دوام” گفت: جورج صورتی یک استاد در دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل که تحقیقات در بیمارستان های روستایی.

و هنگامی که یک روستایی بیمارستان می بندد اثر احساس فراتر فوری جامعه است.

ماه مارس سال 2016 بسته جنوب شرقی مرکز بهداشت شهرستان رینولدز در اللینگتن میسوری جمعیت 925 سمت چپ هفت جوامع بدون یک بیمارستان در 20 مایل از جمله دیگر شهرهای کوچک مانند ناحیهای در شمال غربی ایتالیا و ون بارن. هر یک از این جوامع روستایی دارای یک خانه سالمندان است.

در شنبه الینگتون nestled در میان کوه اوزارک در 3 میلیون هکتار مارک تواین ملی جنگل دیدم اول آن مثبت تست جدید کروناویروس. چند ساعت بعد تست دوم در شهرستان تایید شد به عنوان مثبت است. در همین حال مقامات در رینولدز شهرستان در بخش بهداشت و درمان شده اند نصب و راه اندازی تجهیزات برای شیوع و دیگران در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

این شهر خانه سالمندان بسته شده است به بازدید کنندگان است.

پائولا Dement اجرا می شود یک ارشد تغذیه مرکز که در آن وعده های غذایی روزهای هفته و ساکنان معاشرت بیش از بلوگراس, اجرای برنامه و یکنوع بازی شبیه لوتو. این مرکز به جای شروع منظقه غذا وانت این هفته است.

“من آن را برای ایمنی سالمندان, آنها در یک گروه پرخطر” Dement گفت. “حتی اگر آنها نمی تواند خارج شدن و معاشرت ما یک ساعت به دور از هر گونه عمده بیمارستان: پاپلر بلوف است یک ساعت دور, Farmington, یک ساعت است به دور است.”

بار مالی از شیوع کروناویروس قرار داده خواهد شد و حتی بیشتر فشار باقی مانده در بیمارستان های روستایی است که برخی از ترس می تواند منجر به اضافه تعطیلی. بیش از 800 بیمارستان های روستایی در حال حاضر در حال از دست دادن پول.

رفتن به COVID-19 بحران و صورتی و گفت: او بیشتر نگران باقی مانده 2,000 بیمارستان های روستایی از جوامع که در آن بیمارستان در حال حاضر بسته شده است. جوامع که در آن بیمارستان بسته آموخته اند برای انطباق بر خلاف مکان های که هنوز هم خود را در بیمارستان.

کنگره با تصویب لایحه هفته گذشته که شامل $275 میلیون روستایی و بحرانی دسترسی به بیمارستان ها و همچنین telehealth اما پس از آن بودجه از بین رفته است, آینده از بسیاری از بیمارستان های روستایی نامشخص باقی مانده است.

در نامه ای به رهبران کنگره درخواست کمک برای آب و هوا شیوع, انجمن بیمارستان های آمریکا گفت: “برخی از امکانات و شیوه های در حال قادر به جذب ضرر و زیان قابل توجهی برای یک دوره از زمان, اما دیگران مانند روستایی امکانات نیست.”

قبیله ای سرزمین چهره “دولت از بی عدالتی’

ملت ناواهو دیده است آن تعداد از تایید coronavirus موارد افزایش به بیش از 100.

کانون شیوع Chilchinbeto یک جامعه از 900 نفر است که نشسته است در حدود 25 مایل از نزدیکترین فروشگاه مواد غذایی و بیمارستان.

از 74 جوامع در 27,000-مایل مربع رزرو ناواهو که لمس بخش هایی از آریزونا و نیومکزیکو و یوتا نیمی از آنها بیش از 20 مایل از نزدیکترین بیمارستان با توجه به این جمهوری را تجزیه و تحلیل. دیگر آریزونا قبایل — Fort Apache Havasupai, Hualapai, Tohono O’odham — همه جوامع هستند که تا کنون از بیمارستان.

در Supai گراند کانیون جامعه است که به Havasupai قبیله وجود دارد یک دکتر و یک پرستار و هیچ هواکش قبیله ای Councilwoman Ophelia Watahomigie-Corliss گفت. قبیله بسته دسترسی عمومی به آن معروف دنباله ها و آبشارها اما ویران درمانگاه در حال حاضر در حال بازسازی است.

“من شک ما قبیله است به تنهایی در این حالت نابرابری” Watahomigie-Corliss گفت.

ملی 295 جوامع قبیله ای از اراضی دورتر از 20 مایل از نزدیکترین بیمارستان از جمله هفت جوامع در Kiowa-کومانچی آپاچی-فورت طوفان یا گرداب شدید جامعه در اوکلاهما.

در داکوتای جنوبی شایانی رودخانه رزرو در شایانی رودخانه بیمارستان بسته خروج چهار جوامع بدون در نزدیکی بیمارستان.

در پاسخ به شیوع بیماری در نوجو ملت و رهبران قبیله ای به سرعت صادر اقامت در خانه سفارش و محدودیت های مسافرتی برای تمام رزرو. “کمک به ضرب و شتم این ویروس با ماندن در خانه” ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان نيز گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “برای جلوگیری از یک بحران بهداشت عمومی هر فرد باید در خانه باقی می ماند مگر اینکه شما نیاز به مواد غذایی و پزشکی و یا دیگر ملزومات است.”

چنین اقداماتی می تواند حیاتی است. در سراسر نوجو ملت هستند فقط 13 تخت ICU در سه بیمار امکانات اجرا شده توسط هند خدمات بهداشتی و درمانی به گفته دکتر Loretta کریستنسن این افسر ارشد پزشکی با نوجو منطقه هند خدمات سلامت.

کریستنسن گفت: در شیوع گسترده که پر ICU سلامت سازمان را برای اولین بار استفاده از آن بیش از 50 جداسازی تخت و سپس تبدیل, بهداشت و درمان, درمانگاه و کوچکتر واحد خدمات برای بیمارانی که با ثبات تر هستند و یا در پایان خود را قرنطینه.

تا کنون بیماران مبتلا به موارد شدید شده اند پرواز به بیمارستان های ققنوس آلبوکرک و چوب پرچم. اما کریستنسن گفت: در برخی از نقطه در بیمارستان و در آن شهرستانها ممکن است رسیدن به ظرفیت و سیستم خود را بیش از حد خواهد شد.

‘تمایل به اعتماد دولت

دیگر جوامع روستایی آهسته بوده است به اتخاذ اقدامات برای جلوگیری از گسترش این ویروس حتی اگر آنها باید حداقل دسترسی به مراقبت های بیمارستان.

وقتی نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak به نام برای همه غیر ضروری کسب و کار در سطح ایالت در تلاش برای متوقف کردن گسترش COVID-19 شهر رنو در حال حاضر در وسط خود را خاموش. پلیس و کد مأموران در متوسط شهر ارسال هشدار در مورد جریمه و مجوز revocations برای کسانی که نمی منطبق هستند. در لاس وگاس مقامات محلی بودند کندتر عمل اما قمار شروع بسته شدن در نوار غزه حتی قبل از فرماندار منظور پایین آمد.

دولت روستایی شهرستانهای استان نیز کمتر از پذیرای فرماندار دموکرات را پذیرفت.

در کاج سفید, شهرستان, صفحه اصلی به حدود 9,700 مردم در شرق از راه دور لبه دولت کلانتر در زمان به Facebook بگویید صاحبان کسب و کار به چشم پوشی از Sisolak. کلانتر اسکات Henriod راه می رفت که زمانی که Sisolak یک فرمان اجرایی را امضا نیاز به بسته شدن.

در شهرستان ایلکو کانتی در ایالت شمال شرقی گوشه کلانتر Aitor Narvaiza مورد Sisolak on Facebook.

“در حال حاضر با توجه به coronavirus لاس وگاس و رنو در حال از دست رفتن خود را, در, درآمد,” او نوشت. “تا آنجا که من نگران هستم لاس وگاس می شود آنچه را که آنها سزاوار.”

او پس از حذف پست و همچنین قول داده است برای به اجرا درآوردن Sisolak را خاموش کردن سفارش.

نه کلانتر در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

نیکول Baldwin, White Pine County را کارمند اذعان کرد که بسیاری از مردم در شهر روستایی از Ely احساس خاموش کردن دستورات درد نمیخورد.

“ما چهار ساعت از همه جا” بالدوین گفت. “و ما نه در یک بزرگراه بین ایالتی بنابراین ما احساس می کنیم در جزیره ای در اینجا. اما در همان نفس ما می دانیم جدیت ویروس و آن را به سرعت در حال گسترش. ما مردم آسیب پذیر ما می خواهیم به نگه داشتن محافظت می شود.”

Scott Lewis, مدیر, مدیریت اضطراری برای نای شهرستان که شامل Tonopah, اذعان کرد که یک فرهنگی گریزی به دولت مقرر در روستایی نوادا می تواند پیچیده پاسخ به این بیماری همه گیر.

“در شرایط عمومی می تواند وجود داشته باشد تمایل به اعتماد به دولت,” او گفت:. “اما تحقق این امر به طور بالقوه یک مسئله جدی برای نای County, شما ببینید یک تعاونی روح. ما فقط باید سخت کوش در به خاطر سپردن به تمام اقدامات احتیاطی لازم است.”

این بیماری در حال حاضر رسیده پرت و دور افتاده شهرها.

در بیتی نوادا یکی دیگر از گاز و جلوگیری از یک شهر در راه به لاس وگاس یک مرد با هیچ سفر سابقه و شناخته شده در تماس با هر کسی که با کروناویروس آزمایش مثبت است. همانطور که در Tonopah نزدیکترین بیمارستان به بیتی است که بیش از یک ساعت فاصله دارد. شانزده روستایی دیگر نوادا ساکنان آزمایش مثبت است.

“هر کجا که شما زندگی می کنند, شما هیچ وقت نمی دانید که در آن است که خطر بالقوه می تواند در آینده از,” لوییس گفت.

مارس 20, تنها 119 از 240 تخت در روستایی مراقبت حاد بیمارستان شد و باز با توجه به داده ها از نوادا انجمن بیمارستان. تنها 8 از 20 ICU اتاق در دسترس بودند.

خبر خوب در هواکش: تمام 33 در روستایی نوادا در دسترس بود که از 20 مارس. خبر بد: آنها پراکنده در سراسر کشور و بیش از دو برابر اندازه پنسیلوانیا است.

لوئیس گفت: عدم وجود یک بیمارستان در Tonopah نیست یک عامل پیچیده در این روزهای آغازین گسترش یافته است. افرادی که در حال تجربه علائم کروناویروس خواسته به دکتر خود تماس بگیرید و بازدید از بیمارستان.

اما اگر coronavirus بیماران شروع به تجربه شدید تنفسی علائم مربوط به عفونت آنها باید با تکیه بر یک داوطلب آمبولانس خدمات به آنها را به دور بیمارستان.

حال سؤال این است که آیا بستر را برای آنها موجود است.

“ما پیشرفته امدادگران در شهر 365 روز سال و آنها می تواند کمک و حمل و نقل امن برای بیمار گفت:” Karmin Greber, معاون شمال Nye, شهرستان, بیمارستان منطقه. “اما در حال حاضر آن را همه چیز در مورد پیدا کردن یک محل به آنها را دریافت.”

جمهوری خبرنگار Alden جنگل کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>