شش سال پیش وایکینگ ها باز رایگان آژانس با امضای سابق غول بینی مقابله با Linval یوسف دادن خود اجرا با چوب پنبه بستن آنها به شدت مورد نیاز در تلاش برای بازسازی خود دفاع مایک زیمر اولین فصل است.

روز چهارشنبه همان روز جوزف رسما از سمت چپ برای تیم جدید وایکینگ ها باز رایگان آژانس های فرود خود را جایگزین.

شروع سال 2020 لیگ سال آغاز مرحله بعدی وایکینگ ” دفاعی چرخه عمر به عنوان تیم توافق کردند تا سه سال $27 میلیون مقابله با سابق کلاغ دفاعی مقابله با مایکل پیرس در همان روز جوزف گزارش امضا دو سال 17 میلیون دلار قرارداد با شارژر. 27-year-old پیرس آغاز شده 14 بازی برای سامسونگ سال گذشته پس از دو قابل توجه به عنوان فصل اجرا چوب پنبه در سال 2017 و 2018.

پیرس در اطراف 340 پوند در طول این فصل اما کلاغ مربی جان Harbaugh برگزار شد او را از تیم minicamp سال گذشته زمانی که وزن خود را نزدیک به 390. پس از حذف حدود 30 پوند در طی پنج هفته پیرس بود در این زمینه در طول کلاغ اردوگاه های آموزشی. او به 18 میلیون دلار در تضمین پول با وایکینگ ها و درآمد می تواند یکی دیگر از $1 میلیون نفر در انگیزه از طریق این دوره از معامله.

در مینه سوتا او خواسته می شود به یوسف نقطه در حلقه بینی و مقابله با به عنوان وایکینگ ها بازسازی یک دفاع که در ادامه آن دگردیسی در روز چهارشنبه.

در علاوه بر این به یوسف امضای قرارداد با این شارژر یک NFL منبع گفت: پایان دفاعی Everson Griffen شد به طور فعال به کاوش بازار به عنوان او رسما آزاد شد عامل در روز چهارشنبه. Griffen که باطل نهایی سه سال از قرارداد خود را در ماه گذشته می تواند هنوز هم باد در مینه سوتا اما خود را تاخت و تاز رایگان آژانس به عنوان یکی دیگر از نشانگر یک تغییر وایکینگ ها هسته.

از جولای سال 2017 از طریق مارس 2019, وایکینگ ها را امضا کرده هفت بازیکن — Griffen یوسف خاویر رودز, Eric Kendricks, Danielle شکارچی Stefon Diggs و آنتونی Barr — به قراردادهای جدید به عنوان بخشی از یک استراتژی جسورانه به نگه داشتن خود را فهرست و به خصوص دفاع از خود دست نخورده است. با یوسف و رودز منتشر شده در هفته گذشته Diggs معامله شده در روز دوشنبه و Griffen هدف قرار دادن بازار آزاد روز شنبه تنها سه نفر از این هفت بازیکن وایکینگ ها را امضا کرده بود (Kendricks شکارچی و Barr) باقی مانده در این فهرست هستند.

آن را به عنوان یک استارک یادآوری چگونه به سرعت همه چیز تغییر در NFL آیا به عنوان وایکینگ ها ” تصمیم به انتشار گارد جاش کلاین فقط یک سال پس از آنها ساخته شده و خود را به او مهم ترین عامل رایگان کسب 2019. کلاین که می خواهم امضا سه سال به مبلغ 15.5 میلیون معامله یک سال پیش بود که اجازه رفتن با 1.8 میلیون دلار از 2020 حقوق و دستمزد پایه هنوز هم تضمین شده است. یک NFL منبع گفت: وایکینگ ها مورد بحث آوردن کلاین در حقوق پایین اما دو طرف نمی تواند توافق بر سر یک عدد است.

کلاین هنوز هم می تواند بازگشت به مینه سوتا در یک معامله جدید, اما در حال حاضر کلاه-پاکسازی مانور نجات وایکینگ ها $1.57 میلیون دلار برای سال 2020 است. آن, آیا, اما, اضافه کردن یکی دیگر از $4.47 میلیون از مرده پول را به تیم, کتاب های در حال اجرا در کل شمال $22 میلیون دلار برای سال 2020 لیگ سال است.

وایکینگ ها نیز خواهد آورد کارفرمایی شان Mannion در یک سال معامله با توجه به NFL منبع حفظ کرک عموزاده’ پشتیبان اصلی از 2019. Mannion تنها عمل به عنوان یک استارت آمد و به عنوان وایکینگ ها استراحت بیشتر از تیم اول جرم در هفته 17 برابر خرس زمانی که آنها در حال حاضر می خواهم مسجل NFC شماره 6 دانه. 28 ساله انداخت برای 126 متری و ره دو بار در 21-19 از دست دادن.

عموزاده با تمجید از کار Mannion آیا کارفرمایی در جلسات تمام فصل به عنوان جفت های اضافی از چشم ها در روز بازی. با تصمیم به بازگرداندن Mannion وایکینگ ها باید همان سه quarterbacks در فهرست آنها در فصل گذشته (عموزاده Mannion و جیک براونینگ).

رسمی رایگان agent خریدهای به تعویق خواهد افتاد تا زمانی که امتحانات فیزیکی می تواند انجام شود توسط تیم و این بعید است که اتفاق می افتد تا زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس عبور می کند و یا abates.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im