شایعات پرواز اما تجارت مهلت عبور می کند و می ایستد پت

ژاک Parise آدرس نیست رسانه ها بعد از تمرین روز دوشنبه در Tria پیست و دلیل خوب است.

رسانه های اجتماعی ترافیک بود موقع ظهر با شایعاتی از یک معامله است که ارسال خواهد 35 ساله جناح در هشتم فصل 13-year, $98 میلیون دلار بدون قرارداد تجارت به New York Islanders.

معلوم شد تعداد زیادی از دود اما هیچ آتش. وحشی مدیر کل لایحه Guerin نیست جلو هر گونه مهلت معاملات.

“این واقعیت که هیچ چیز اتفاق افتاده است و امروز خوب است” گارین گفت. “ما نمی خواهید برای انجام یک معامله امروز فقط برای انجام یک معامله … هیچ چیز واقعا احساس ساخته شده است.”

Parise آگهی های وحشی با 21 و اهداف خود را از 1000 بازی هفتم در فوریه. 7. با توجه به محدودیت های قرارداد خود را هر تجارت می شده اند پیچیده احتمالا بیش از حد پیچیده به جلو و در آخرین لحظه. چندین گزارش نشان داد او خود چشم پوشی هیچ-تجارت بند ،

“این چیزی است که ما کشف” گارین گفت. “من قصد ندارم به جزئیات است.”

Guerin آیا تجارت جانباز جناح Jason Zucker به پیتسبورگ دو هفته پیش برای انتخاب در دور اول در سال 2020 چشم انداز Caden ادیسون و رو به جلو الکس Galchenyuk.

وحشی کاپیتان Mikko Koivu کاهش یافته است و در روز شنبه برای چشم پوشیدن از خود هیچ-تجارت بند بنابراین او و Parise خواهد هر دو را با این تیم به عنوان آن مواجه کلمبوس در سه شنبه شب در اکسل انرژی مرکز.

“من به عنوان صادقانه به عنوان من احتمالا خوب بود با این بچه ها و آنها فوق العاده بودند از این طریق کل فرایند” گارین گفت. “این واقعیت که ما هنوز یاد این بازیکنان [در] ترکیب فوق العاده است برای ما و طرفداران ما و برای ما حذفی فشار.

“من به صحبت Zach. من و او تا به حال یک مکالمه خوب است. ما با هم دوباره در زمان دیگری اما او به نظر می رسید در یک نقطه خوب است.”

دو نفر از Gophers تغییر تیم قبل از ساعت 2 بعد از ظهر مهلت. Defenseman بردی Skjei رفت از رنجرز به طوفان برای انتخاب در دور اول و اریک Haula بود در چند نفره تجارت در خروج از کارولینای برای فلوریدا که فرستاده مرکز وینسنت Trocheck به طوفان است.

ادمونتون رو به جلو Andreas Athanasiou و رایان Kuffner از دیترویت برای مرکز سام Gagner و دو پیش نویس میدارد و این تیم نیز کار می کرد یک معامله که در آن defenseman مایک سبز رفت شمالی برای سابق وحشی مرکز Kyle Brodziak.

Veteran به جلو پاتریک Marleau که در حال نزدیک شدن است NHL رکورد برای بازی های انجام شده بود به دست آورد پیتسبورگ از سن خوزه برای سومین دور انتخاب کنید.

جزیره نشینان را رو به جلو Jean-Gabriel Pageau از اتاوا برای اول و دوم و سوم دور انتخاب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>