بخش آسیب رساندن به آمریکایی ها تبدیل تمرکز از coronavirus برنامه عمل سیاسی به رقابت با توجه به سابق شهر نیویورک شهردار رودی جولیانی.

“به تقصیر هیچ رئیس جمهوری بیش از بیماری به عنوان اگر آنها ناشی از ویروس و یا ساخته شده آن بدتر – هنگامی که شما می دانید آن مرد در حال انجام بهترین خود را سعی کنید به آن را متوقف کند – آن را نشان می دهد جان ما رو بدست به یک نقطه در سیاست که در آن من نمی دانم چه اتفاقی برای ما” جولیانی گفت: میزبان جان Catsimatidis در “گربه میزگرد” در 970 AM-n. y.

جولیانی به صحبت کردن در مورد شمار انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت محلی و دولت و سیاستمداران در حالی که جوامع خود را – مانند شهر نیویورک تبدیل به مرکز بیماری همه گیر در ایالات متحده آمریکا

“ما نمی توانیم با هم کار کنند در هر چیزی” جولیانی اظهار تاسف کرد. “آن را مانند هر کس در خانواده شما قرار است برای چیزی و شما همه در حال مرگ است. و به جای کمک به شما مبارزه با هر یک از دیگر بیش به عنوان بهترین راه برای مقابله با آن است.

“به جای: انتخاب یک راه برای رفتن در همه سازش و دریافت آن انجام می شود.”

جولیانی که کمک کرد تا شهر نیویورک را از طریق 9/11 گفت: او حتی کار بسیار نزدیک با آن سن. هیلاری کلینتون D-n. y.

“این چیزی است که ما در 9/11, به یاد داشته باشید؟” جولیانی گفت. “من هرگز دست برگزار می شود با هیلاری کلینتون بیشتر در زندگی من از دوران 9/11.”

جولیانی نیز تحویل مشاوره به زمان شهردار نیویورک, بیل د Blasio.

“شهردار شما را به صحبت نکرده مردم به اندازه کافی” جولیانی گفت. “شما شده اند در تلویزیون به اندازه کافی در این مورد. شما در میانهی شب به آنها توضیح داد که چه این ویروس است. آنچه به دنبال. چگونه برای محافظت از خود. و پس از آن نیز آنها را به این حقایق است که به آنها توضیح دهید که ما قصد داریم برای زنده ماندن این است.

“این شهرستان در حال رفتن به از بین برود. آن را طاعون. بیشتر ما باقی می ماند آرامش و استرس کمتر به ما تحمیل کنند ما شهروندان بهتر است ما می رویم به دریافت از طریق این.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im