رودی کمپبل یک عضو سابق آریزونا Board of Regents و برجسته بنده در تمپه, درگذشت دوشنبه. او 96.

کمپبل بود مبتلا به سرطان در هفته گذشته اما دخترش دبورا Austin گفت: خانواده دنبال نمی بیوپسی برای تعیین نوع. او همچنین گفت که او تا به حال زوال عقل است.

“خستگی ناپذیر خود را از طریق اخلاق کاری السلطنه کمپل ساخته شده در دانشگاههای ما مکان بهتر برای دانش آموزان ما و کشور ما” آریزونا Board of Regents رئیس لری Penley در بیانیه ای گفت.

کمپبل که در خدمت دو دوره در هیئت رجنت از 1974-1982 و 1992-2000 بود شرح داده شده توسط Penley به عنوان یک “اختصاص داده شده و خستگی ناپذیر بنده است.”

در حال رشد در شرایط دشوار

“داستان زندگی خود را یکی از پشتکار و کار سخت از روزهای آغازین خود را هنگامی که خانواده اش به ایالت آریزونا از اوکلاهما در سال 1935 به عنوان مهاجر مزرعه کارگران” Penley گفت.

مشخصات منتشر شده در آریزونا جمهوری در سال 1997 کمپبل گفت: “زمانی که من 12 ساله من به مسا فقیر سفید زباله از اوکلاهما گرد و غبار باول در دوران رکود. خانواده من به اینجا آمد چیدن پنبه سفت پنبه. ما پرسه می زدند کل غربی.”

بر خلاف بسیاری از پسران جوان در دوران رکود بزرگ پدر و مادر خود را نگه داشته و او را در مدرسه تا او فارغ التحصیل دبیرستان.

“من رفتم به مدارس مختلف هر سال از آنجا که ما را به حرکت در اطراف بسیار است. مادرم می اصرار من رفتن به مدرسه, اما من تا به حال برای رفتن به مدرسه و ثبت نام خودم” کمپبل گفت:. “من مادر و پدر نمی خواهد آمد به مدرسه با من. آنها احساس ناراحت کننده چرا که آنها تا به حال هیچ آموزش و پرورش است.”

در 18 خود مادر و پدر و خواهر کشته شدند هنگامی که یک قطار ضربه ماشین خود را ترک کمپبل به افزایش خود را 5 ساله برادر.

چندی پس از مرگ او اعضای خانواده کمپبل ازدواج خود را, همسر, گرتا. دو نفر از آنها مطرح برادر کوچکترش با توجه به زندگینامه با عنوان “من چهار جهان.” گرتا درگذشت در ماه ژوئن است; زن و شوهر ازدواج کرده بود 76 سال است.

کمپبل خدمت در نیروی دریایی از ژانویه تا دسامبر سال 1945 با توجه به زندگینامه او.

اوایل سختی در زندگی خود را شکل او را به سخت و اختصاصی کارگر گفت: Austin دختر خود را.

پس از نیروی دریایی Campbell بازگشت به مسا; او و گرتا بعد از حل و فصل در تمپه. در زندگی حرفه ای خود را Campbell, بانکدار برای 14 سال و پس از آن رفت و به صنعت بیمه و تا زمان بازنشستگی در سال 2000.

تعهد به جامعه

کمپبل نیز شناخته شده برای کار خود را در اخلاق و شور و شوق برای خدمت به جامعه.

او تا به حال بسیاری از نقش رهبری در تمپه جامعه از جمله با تمپه شورای شهر تمپه Diablos و تمپه اتاق بازرگانی است. او همچنین خدمت در دولت بزرگراه کمیسیون.

او انتخاب شد به تمپه شورای شهر در سال 1956 در سن 33. از 1966-1968 او به عنوان تمپه اولین انتخاب مستقیم شهردار این شهر منشور تصویب شد.

“من اولین پادشاه از جشن اکتبر در تمپه” کمپبل گفت: wryly در سال 1997 مشخصات, زمانی که او 74. “در سن و سال من شما برای اولین بار در بسیاری از چیزها است.”

اسکات Liem جمهور سابق تمپه Diablos خدمات عمومی سازمان کمپبل گفت: “صرف زندگی خود را به عقب و بی اندازه تاثیر در رشد و افزایش کیفیت زندگی در شهر تمپی.”

Liem پدر همین Liem نیز اختصاص داده شده تمپه جامعه بنده و او در توصیف این دو به عنوان “دو نفر از پدران شهر تمپه.” آنها در میان اصلی بنیانگذاران این تمپه Diablos.

“او یکی از آن بچه ها در زندگی من بود که واقعا یک مربی برای من” Liem گفت. “چنین یک رهبر برجسته در شهر تمپی از اوایل روز است.”

مشاهده برای کمپبل برگزار خواهد شد از 6 بعد از ظهر تا 8 p. m. روز شنبه, فوریه. 14 در ریچاردسون کفن 2621 S. جاده روستایی در تمپه.

یک مراسم یادبود برگزار خواهد شد در ساعت 9 صبح روز شنبه, فوریه. 15 در Dayspring کلیسای متحد متدیست 1365 E. الیوت جاده در تمپه. یک graveside خدمات را به دنبال خواهد داشت در ظهر در تمپه دو بوت-سیلور باو گورستان.

کمپبل است جان سالم توسط دختر دبورا Austin و Zeke آستین خود را پسر گرگ کمپبل و همسرش جیل کمپبل چهار نوه و نه نوه بزرگ.

تماس خبرنگار در helena.wegner@arizonarepublic.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im