روبیو هشدار احضاریه برای شرکت های سوء استفاده از PPP

در میان گزارش های بزرگتر زنجیر مکیدن تا دلار در کسب و کار کوچک coronavirus برنامه کمک دیابت مارکو روبیو R-Fla., عهد کرده است به بررسی موارد نقض حقوق بشر از حقوق و دستمزد حفاظت برنامه از جمله صدور احضاریه به شرکت.

“این سقوط کمیته مجلس سنا در کسب و کار کوچک و کارآفرینی انجام خواهد شد تهاجمی نظارت به استفاده از PPP” روبیو رئیس این کمیته گفت: تپه. “اگر شرکت های آینده این کمیته را استفاده از آن احضاریه قدرت وادار به همکاری است.”

جمهوری خواهان به دنبال اضافه کردن 250 میلیارد دلار به حفاظت از حقوق و دستمزد برنامه است که اجرای آن اختصاص داده شده $349 میلیارد دلار از فاز 3 2.2 تریلیون دلار مراقبت لایحه اما گزارش ها در بر داشت در سراسر کشور زنجیره ای و شرکت های دریافت کمک های مالی از طریق PPP که قرار بود برای کسب و کار با حدود 500 کارمند است.

“هر کسب و کار بدون در نظر گرفتن اندازه باید تایید شده است صدمه coronavirus بحران و PPP لازم است برای حفظ عملیات” روبیو گفت هیل با اشاره به برنامه “وام گیرنده الزامات” بیان شرکت ها باید “حسن نیت گواهینامه” از “عدم اطمینان از شرایط اقتصادی فعلی.”

فلوریدا جمهوری گزارش “گزارش های متعدد از شرکت با سوء استفاده از برنامه” هر تپه.

“در حال حاضر زمان برای ملت ما به شرکت ها برای سود دیگران هزینه” روبیو اضافه شده است. “ما همه در این با هم.”

سناتور. ریک اسکات, R-Fla., گفت: “میلیون ها دلار در حال تلف شدن است.”

“من نگران هستم که بسیاری از کسب و کار با هزاران نفر از کارکنان را در بر داشت نقاط ضعف را به واجد شرایط برای این وام به کسب و کارهای کوچک” اسکات گفت.

“در حال حاضر شرکت هایی که در حال صدمه در تمام توسط coronavirus بحران باید توانایی دریافت مالیات دهندگان بودجه وام های که می تواند بخشیده شود” او اضافه شده است.

در میان 17 زنجیره ای با بیش از 500 کارمند به دیده 143 میلیون وام هر تپه عبارتند از: اموزش کریس استیک (150 مکان و $468 میلیون دلار درآمد) دریافت 20 میلیون دلار; ساندویچ, زنجیره ای, Potbelly (400 مکان) دریافت 10 میلیون دلار و Shake Shack (بیش از 200) دریافت 10 میلیون دلار.

زاینده رود در حال حاضر نبرند وام در هر گزارش.

رهبران کنگره امید به مقابله به ارائه مکمل پشتیبانی از 250 میلیارد دلار برای PPP برنامه از جمله اضافه شدن 50 میلیارد دلار به 60 میلیارد دلار برای کوچکتر دهندگان شاید در آینده به یک معامله به عنوان به زودی به عنوان در اواخر دوشنبه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im