روبیو: چینی کنسولگری ‘گره مرکزی از یک عملیات جاسوسی’

مارکو روبیو سناتور. R-Fla., روز چهارشنبه توصیف چینی کنسولگری در هوستون تگزاس که مجبور شد به سه شنبه شب به عنوان “گره مرکزی از یک عملیات جاسوسی” در یک مصاحبه با فاکس کسب و کار.

“این کنسولگری است که اساسا یک مقابل” روبیو گفت: “صبح با ماریا” صبح روز بعد از کنسولگری دستور داده شد به “برای محافظت از آمریکایی مالکیت معنوی و آمریکایی ها اطلاعات خصوصی” با توجه به وزارت امور خارجه.

“این نوع از گره مرکزی از یک عملیات جاسوسی — تجاری جاسوسی دفاع جاسوسی نیز نفوذ عوامل به تلاش برای نفوذ در کنگره” روبیو اضافه شده است. “آنها با استفاده از تجار و بازرگانان به عنوان جبهه در بسیاری از موارد به تلاش برای نفوذ در اعضای کنگره و دیگر رهبران سیاسی در سطح ایالتی و محلی. پس از آن دیر شده است که آن بسته شود. آنچه اتفاق می افتد این است که وزیر خارجه آمریکا احتمالا در حال حاضر démarched سفیر به نام او به او گفت که ما می رویم به انجام این کار به او گفت چرا. با توجه به عوامل که ما می دانیم که آنها 72 ساعت کشور را ترک کنند. اگر آنها را ترک نمی کند در کمتر از 72 ساعت آنها را به عنوان جاسوس دستگیر می شود.”

روبیو گفت: “زمانی که خود سفارت یا کنسولگری بسته است آنها شروع به از بین بردن همه چیز را در وجود آنها یک طرح از تخریب. برای ما تفنگداران دریایی مسئول انجام است که اگر کسی می بندد ما سفارت. طوری که آنها را می سوزاند اسناد و پاره اسناد و از بین بردن کامپیوتر و غیره. … در حال حاضر چه اتفاقی می افتد این است که چینی ها پاسخ خواهد داد. آنها را یکی از امکانات ما در جایی در چین احتمالا ووهان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de