R KOSO راه اندازی جدید, زیستی, نوشیدنی برای سلامت روده

سان فرانسیسکو, مارس 18 سال 2020 /PRNewswire/ — R KOSO, Inc. هیجان زده به اعلام راه اندازی R KOSO یک قرن سنتی ژاپنی, زیستی, نوشیدن. R KOSO یک وگان دوستانه superfood تولید شده از انواع مختلفی از 100+ سبزیجات و میوه ها و جلبک های دریایی و قارچ و گیاهان که تحت یک 1-سال فرآیند تخمیر. این ترکیب منحصر به فرد از مواد تشکیل دهنده را فراهم می کند تغذیه متعادل با ترکیب پروبیوتیک و پریبیوتیک ها که نشان داده شده است به بهبود سلامت روده در حالی که تقویت ایمنی. از تاریخ راه اندازی رسمی برای تحقیق KOSO خواهد بود در 2020.05.18.


ادامه مطلب

Koso تعریف شده است به عنوان یک آنزیم یا تخمیر در ژاپنی. Koso نوشیدنی سنتی آنزیم نوشیدنی ساخته شده از سبزیجات و میوه ها و گیاهان است. مزیت اصلی Koso پاک است و غنای خود را در پره بیوتیک و پروبیوتیک ها. این محصول می تواند کمک به شما دیدن نتایج خود را با سلامت دستگاه گوارش و میکروبیوم سلامت. بهتر است از آب پاک” می گوید: Ryu اوکادابنیانگذار R KOSO. “در سال 2018 من از نقل مکان به نیویورک و من از رنج مکرر و اسهال و کمبود خواب و کم انرژی است اما ژاپنی ها Koso آب پاک به من کمک کرد تا به طور کامل بهبود می یابند. این یک راه عالی برای تنظیم مجدد سیستم گوارشی و بازگرداندن میکروبیوم سلامت. من هیجان زده به معرفی این زمان افتخار, حمام, مخفی, برای هر فرد در آمریکا است.”

R KOSO, Inc. معتقد است که آن فرمول منحصر به فرد خواهد بود که بهترین نوشیدنی سلامت برای پاک سلامتی جامعه است. آنها اعتماد به نفس شما را متوجه نتایج خود را با سلامت دستگاه گوارش و دل و روده سلامت.

R را KOSO خط در حال حاضر در دسترس در فروشگاه آنلاین خود را با قیمت 99 دلار در هر 474 ml/16oz بطری. هر بطری به اندازه کافی برای 3 روز پاک. آنها همچنین با افتخار اعلام یک محاکمه جدید بسته است در حال حاضر در دسترس است که قیمت در 19 دلار در هر 30 میلی لیتر/1 اونس سه بطری.

در مورد R KOSO, Inc.

R KOSO, Inc. تاسیس شد در سال 2019 توسط Ryu اوکادا. R KOSO باقی می ماند وفادار به ژاپنی آن تخمیر ریشه و به نظر می رسد به جلو به ارائه محصولات استثنایی خود را برای نسل های آینده است. آن است که هدف خود را برای کمک به مردم برای حفظ یک شیوه زندگی سالم است. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید rskoso.com

رسانه های تماس:

Ryu اوکادا
تلفن: 415458718
ایمیل: [email protected]

تصاویر مرتبط

japanese-prebiotic-drink-cleanse.jpg
ژاپنی, زیستی, نوشیدنی پاک – R KOSO –
R KOSO یک قرن سنتی ژاپنی پروبیوتیک ابر نوشیدنی. Koso پاک پیشرو در راه خود را به بهبود سلامت روده.

لینک های مرتبط

R KOSO

چه Koso?

منبع R KOSO

لینک های مرتبط

https://rskoso.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de