روی شاخ از زیگفرید و روی شهرت مرده از Coronavirus

روی شاخ نیمی از خیره کننده لاس وگاس عمل سحر و جادو زیگفرید و روی درگذشت جمعه در Mountain View بیمارستان در لاس وگاس از COVID-19.

Roy مادام العمر شریک زیگفرید Fischbacher گفت: ABC News: “امروز جهان از دست داده است یکی از نوابغ از سحر و جادو اما من از دست داده اند ، از لحظه ای که ما به ملاقات من می دانستم که روی و من هم خواهد جهان را تغییر دهید. می تواند وجود دارد هیچ زیگفرید بدون روی و هیچ Roy بدون زیگفرید.”

هنگامی که این جفت ارز عرضه خود عمل سحر و جادو در سراب توچال و کازینو در لاس وگاس در سال 1990 با شیر و ببر در مرحله جهان تا به حال هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن. این جفت ارز انجام شده در حدود 5000 را نشان می دهد برای 10 میلیون نفر از طرفداران و فروش بیش از 1 میلیارد دلار در حرفه خود رنو روزنامه مجله گزارش شده است.

شگفت انگیز خود را اجرا کنید از موفقیت ناگهانی و تکان دهنده پایان در سال 2003 زمانی که شاخ مورد حمله قرار گرفت Mantecore یکی از آنها ببر سفید در حالی که روی صحنه در طول عملکرد. او دچار خرد نای و آسیب به عروق حمل اکسیژن به مغز او که او را با مشکلات در راه رفتن و صحبت کردن و به پایان رسید افسانه ای سحر و جادو عمل می کنند.

“Roy شد یک جنگنده تمام عمر خود را از جمله در طول این نهایی روز” زیگفرید در بیانیه ای گفت. “من صمیمانه قدردانی به تیم از پزشکان و پرستاران و کارکنان در Mountain View در بیمارستان کار می کرد که قهرمانانه در برابر این ویروس موذی است که در نهایت در زمان روی زندگی است.”

آلمانی-متولد روی آزمایش مثبت برای Coronavirus در اواخر ماه آوریل و در بیمارستان بستری شد. او 75 سال است. خدمات مراسم تشییع جنازه خواهد بود خصوصی با عمومی یادبود برنامه ریزی برای بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im