روزن اعتماد سرمایه گذار, مشاور, اعلام تشکیل پرونده و اوراق بهادار اقدام کلاس به نمایندگی از McDermott International, Inc. سرمایه گذاران به بهبود ضرر و زیان; تشویق سرمایه گذاران با زیان بیش از $100K برای تماس با شرکت – MDR, MDRIQ

نیویورک, ژوئیه 25 سال 2020 /PRNewswire/ — روزن قانون شرکت های سرمایه جهانی حقوق قانون شرکت اعلام کرد به پر کردن یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام به نمایندگی از خریداران از اوراق بهادار از McDermott International, Inc. (NYSE: MDR) (OTC: MDRIQ) بین 20 سپتامبر 2019 و 23 ژانویه 2020فراگیر (از “کلاس دوره”). طرح دعوی در دادگاه به دنبال بازیابی خسارت برای McDermott سرمایه گذاران تحت قوانین اوراق بهادار فدرال.

برای پیوستن به McDermott کلاس اقدام به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1901.html تماس بگیرید و یا فیلیپ کیم, Esq. تلفن رایگان در 866-767-3653 و یا ایمیل [email protected] و یا [email protected] برای کسب اطلاعات در این کلاس عمل است.

هیچ کلاس هنوز گواهی شده در فوق عمل است. تا زمانی که یک کلاس است که گواهی شما ارائه شده توسط مشاور مگر اینکه شما در حفظ یک. شما ممکن است حفظ مشاور خود را انتخاب کنید. شما همچنین ممکن است باقی می ماند یک غایب کلاس عضو و هیچ چیز در این نقطه است. یک سرمایه گذار توانایی برای به اشتراک گذاشتن در هر بالقوه آینده بهبود است و نه وابسته به خدمت به عنوان سرب شاکی.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه متهمان نقض قوانین اوراق بهادار فدرال با عدم افشای آنها که آگاهانه و یا بی پروا ساخته شده و باعث McDermott را مادی نادرست و گمراه کننده اظهارات و/یا حذف مواد حقایق در مورد فروش Lummus تکنولوژی یک دارایی از McDermott. این اظهارات ساخته شده بودند به قصد پنهان حاد بحران نقدینگی McDermott در واقع رو به ارائه این شرکت زمان برای آماده سازی آماده طرح سازماندهی مجدد با آن امن وام دهندگان و سایر ذینفعان و برای جلوگیری از سقوط آزاد فصل 11 پرونده. زمانی که جزئیات درست وارد بازار طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که سرمایه گذاران دچار خسارت.

یک دعوی در دادگاه اقدام کلاس در حال حاضر ثبت شده است. اگر شما مایل به خدمت به عنوان شاکی منجر شما باید حرکت دادگاه بعد از 16 سپتامبر سال 2020. سرب شاکی است یک نماینده حزب اقدام به نمایندگی از دیگر اعضای کلاس در کارگردانی دادخواهی. اگر شما مایل به پیوستن به دادخواهی رفتن به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1901.html و یا به بحث در مورد حقوق خود و یا منافع مورد این کلاس اقدام, لطفا تماس با فیلیپ کیم, Esq. از روزن حقوقی تلفن رایگان در 866-767-3653 و یا از طریق ایمیل در [email protected] و یا [email protected].

ما را دنبال کنید برای به روز رسانی در LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm در توییتر https://twitter.com/rosen_firm یا در Facebook: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

روزن حقوقی مبین سرمایه گذاران در سراسر جهان تمرکز و عمل خود را در اوراق بهادار کلاس اقدامات و سهامداران مشتق دادخواهی. روزن حقوقی قرار گرفت شماره 1 توسط ISS اوراق بهادار اقدام کلاس خدمات برای تعداد اوراق بهادار کلاس اقدام شهرک در سال 2017. این شرکت شده است در بالای رتبه بندی 3 هر سال از سال 2013. روزن حقوقی دست یافته بزرگترین اوراق بهادار اکشن کلاس حل در برابر یک شرکت چینی است. روزن شرکت حقوقی وکلای قرار گرفت و به رسمیت شناخته شده توسط متعدد مستقل و محترم منابع. روزن قانون شرکت امن صدها میلیون دلار برای سرمایه گذاران است. وکیل تبلیغات. نتایج قبل را تضمین نمی کند یک نتیجه مشابه.

——————————-

اطلاعات تماس:

      لورنس روزن, Esq.
      فیلیپ کیم, Esq.
از روزن Law Firm, P. A.
275 خیابان مدیسون 40 طبقه
      نیویورک 10016
تلفن: (212) 686-1060
تلفن رایگان: (866) 767-3653
فکس: (212) 202-3827
      [email protected]
      [email protected]
      [email protected]
www.rosenlegal.com

منبع روزن Law Firm, P. A.

لینک های مرتبط

www.rosenlegal.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im