نیویورک, مارس 18 سال 2020 /PRNewswire/ — روزن قانون شرکت های سرمایه جهانی حقوق قانون شرکت یاد خریداران از اوراق بهادار از World Wrestling Entertainment, Inc. بین 7 فوریه 2019 و فوریه 5 سال 2020فراگیر (از “کلاس دوره”) از مهم آوریل 5 سال 2020 منجر شاکی مهلت اوراق بهادار در کلاس عمل است. طرح دعوی در دادگاه به دنبال بازیابی خسارت برای WWE سرمایه گذاران تحت قوانین اوراق بهادار فدرال.

برای پیوستن به WWE کلاس اقدام به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1802.html تماس بگیرید و یا فیلیپ کیم, Esq. تلفن رایگان در 866-767-3653 و یا ایمیل [email protected] و یا [email protected] برای کسب اطلاعات در این کلاس عمل است.

هیچ کلاس هنوز گواهی شده در فوق عمل است. تا زمانی که یک کلاس است که گواهی شما ارائه شده توسط مشاور مگر اینکه شما در حفظ یک. شما ممکن است حفظ مشاور خود را انتخاب کنید. شما همچنین ممکن است باقی می ماند یک غایب کلاس عضو و هیچ چیز در این نقطه است. یک سرمایه گذار توانایی برای به اشتراک گذاشتن در هر بالقوه آینده بهبود است و نه وابسته به خدمت به عنوان سرب شاکی.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه متهمان در طول دوره کلاس های نادرست و/یا گمراه کننده اظهارات و/یا موفق به افشای آن: (1) WWE بود تجربه افزایش تنش با دولت عربستان و شکست در مذاکرات بر سر تمدید پخش توزیع معامله; (2) دولت عربستان و وابسته به آن تا به حال موفق به میلیون ها دلار در پرداخت بدهی به WWE به موجب موجود تعهدات قراردادی بین طرفین از جمله حداقل 60 میلیون دلار بدهکار در ارتباط با ماه ژوئن 2019 سوپر مرحله نهایی مسابقات رویداد; (3) مدار ویترین شبکه”OSN”) تا به حال فسخ پخش WWE برنامه نویسی در سه ماهه اول سال 2019 با وجود یک تعهد قراردادی به ادامه چنین برنامه و این لغو شد علامتی از کاهش در کسب و کار ارتباط بین طرفین; (4) OSN تا به حال رد تلاش برای تجدید توزیع حقوق توافق در شرایط قابل قبول برای WWE, و از جمله تجدید بعید است که رخ می دهد در سال 2019 اگر تا کنون; (5) WWE نیست باید توانایی به گسترش عملیات خود را در خاورمیانه و یا در داخل عربستان سعودی به عنوان تا به حال نشان داده شده به سرمایه گذاران; (6) OSN حال حاضر به راه اندازی مجدد پخش WWE برنامه نویسی با وجود یک تعهد قراردادی به ادامه چنین برنامه; و (7) به عنوان یک نتیجه متهمان عمومی اظهارات مادی نادرست و/یا گمراه کننده در مربوط به همه زمان ها است. زمانی که جزئیات درست وارد بازار طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که سرمایه گذاران دچار خسارت.

یک دعوی در دادگاه اقدام کلاس در حال حاضر ثبت شده است. اگر شما مایل به خدمت به عنوان شاکی منجر شما باید حرکت دادگاه بعد از 5 مه سال 2020. سرب شاکی است یک نماینده حزب اقدام به نمایندگی از دیگر اعضای کلاس در کارگردانی دادخواهی. اگر شما مایل به پیوستن به دادخواهی رفتن به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1802.html و یا به بحث در مورد حقوق خود و یا منافع مورد این کلاس اقدام, لطفا تماس با فیلیپ کیم, Esq. از روزن حقوقی تلفن رایگان در 866-767-3653 و یا از طریق ایمیل در [email protected] و یا [email protected].

ما را دنبال کنید برای به روز رسانی در LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm و یا در توییتر https://twitter.com/rosen_firm یا در Facebook: https://www.facebook.com/rosenlawfirm.

روزن حقوقی مبین سرمایه گذاران در سراسر جهان تمرکز و عمل خود را در اوراق بهادار کلاس اقدامات و سهامداران مشتق دادخواهی. روزن حقوقی قرار گرفت شماره 1 توسط ISS اوراق بهادار اقدام کلاس خدمات برای تعداد اوراق بهادار کلاس اقدام شهرک در سال 2017. این شرکت شده است در بالای رتبه بندی 3 هر سال از سال 2013. روزن قانون شرکت امن صدها میلیون دلار برای سرمایه گذاران است. وکیل تبلیغات. نتایج قبل را تضمین نمی کند یک نتیجه مشابه.

اطلاعات تماس:

      لورنس روزن, Esq.
      فیلیپ کیم, Esq.
از روزن Law Firm, P. A.
275 خیابان مدیسون, 40th طبقه
      New York, NY 10016
تلفن: (212) 686-1060
تلفن رایگان: (866) 767-3653
فکس: (212) 202-3827
      [email protected]
      [email protected]
      [email protected]
www.rosenlegal.com

منبع روزن Law Firm, P. A.

لینک های مرتبط

www.rosenlegal.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im