روزن ملی, سرمایه گذار, مشاور, به یاد Opera محدود سرمایه گذاران از مهم آخرین مهلت اوراق بهادار اقدام کلاس

نیویورک, Feb. 22, 2020 /PRNewswire/ — روزن قانون شرکت های سرمایه جهانی حقوق قانون شرکت یاد خریداران از اوراق بهادار از اپرا محدود: (من) موجب و/یا قابل ردیابی به این شرکت ارائه عمومی اولیه شروع و یا در مورد 27 ژوئیه 2018 (این “سازمان” و یا “ارائه”) و/یا (ii) Opera اوراق بهادار بین 27 ژوئیه 2018 و 15 ژانویه 2020فراگیر (از “کلاس دوره”) از مهم مارس 24 سال 2020 منجر شاکی مهلت اوراق بهادار در کلاس عمل است. طرح دعوی در دادگاه به دنبال بازیابی خسارت برای اپرا سرمایه گذاران تحت قوانین اوراق بهادار فدرال.

برای پیوستن به اپرا کلاس اقدام به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1755.html تماس بگیرید و یا فیلیپ کیم, Esq. تلفن رایگان در 866-767-3653 یا ایمیل [email protected] یا [email protected] برای کسب اطلاعات در این کلاس عمل است.

هیچ کلاس هنوز گواهی شده در فوق عمل است. تا زمانی که یک کلاس است که گواهی شما ارائه شده توسط مشاور مگر اینکه شما در حفظ یک. شما ممکن است حفظ مشاور خود را انتخاب کنید. شما همچنین ممکن است باقی می ماند یک غایب کلاس عضو و هیچ چیز در این نقطه است. یک سرمایه گذار توانایی برای به اشتراک گذاشتن در هر بالقوه آینده بهبود است و نه وابسته به خدمت به عنوان سرب شاکی.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه با ارائه اسناد و متهمان در طول دوره کلاس های نادرست و/یا گمراه کننده اظهارات و/یا موفق به افشای آن: (1) اپرا رشد پایدار و فرصت های بازار برای آن مرورگر برنامه های کاربردی به طور معنیداری بیش از حد; (2) متهمان تامین می شود, متعلق به, و یا در غیر این صورت کنترل شده و خدمات وام های کاربردی و/یا کسب و کار با تکیه بر شیوه های وام چپاولگر; (3) همه موارد فوق هنگامی نازل شد منطقی احتمال زیاد به مواد تاثیر منفی بر Opera مالی چشم انداز به خصوص با توجه به آن برنامه های کاربردی وام’ ادامه داد: در دسترس در فروشگاه Google Play; و (4) به عنوان یک نتیجه ارائه اسناد و متهمان اظهارات مادی نادرست و/یا گمراه کننده و شکست خورده به دولت اطلاعات مورد نیاز برای اعلام آن ، زمانی که جزئیات درست وارد بازار طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که سرمایه گذاران دچار خسارت.

یک دعوی در دادگاه اقدام کلاس در حال حاضر ثبت شده است. اگر شما مایل به خدمت به عنوان شاکی منجر شما باید حرکت دادگاه بعد از مارس 24 سال 2020. سرب شاکی است یک نماینده حزب اقدام به نمایندگی از دیگر اعضای کلاس در کارگردانی دادخواهی. اگر شما مایل به پیوستن به دادخواهی رفتن به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1755.html و یا به بحث در مورد حقوق خود و یا منافع مورد این کلاس اقدام, لطفا تماس با فیلیپ کیم, Esq. از روزن حقوقی تلفن رایگان در 866-767-3653 و یا از طریق ایمیل در [email protected] یا [email protected]

ما را دنبال کنید برای به روز رسانی در LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm در توییتر https://twitter.com/rosen_firm یا در Facebook: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

روزن حقوقی مبین سرمایه گذاران در سراسر جهان تمرکز و عمل خود را در اوراق بهادار کلاس اقدامات و سهامداران مشتق دادخواهی. روزن حقوقی قرار گرفت شماره 1 توسط ISS اوراق بهادار اقدام کلاس خدمات برای تعداد اوراق بهادار کلاس اقدام شهرک در سال 2017. این شرکت شده است در بالای رتبه بندی 3 هر سال از سال 2013. روزن قانون شرکت امن صدها میلیون دلار برای سرمایه گذاران است. وکیل تبلیغات. نتایج قبل را تضمین نمی کند یک نتیجه مشابه.

اطلاعات تماس:

      لورنس روزن, Esq.
      فیلیپ کیم, Esq.
از روزن Law Firm, P. A.
275 خیابان مدیسون 40 طبقه
      نیویورک 10016
تلفن: (212) 686-1060
تلفن رایگان: (866) 767-3653
فکس: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
موارد@rosenlegal.com
www.rosenlegal.com

منبع روزن Law Firm, P. A.

لینک های مرتبط

http://www.rosenlegal.com/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>