نیویورک, مارس 18 سال 2020 /PRNewswire/ — روزن قانون شرکت های سرمایه جهانی حقوق قانون شرکت یاد خریداران از اوراق بهادار از مسا هوا Group, Inc. موجب و/یا قابل ردیابی به بیانیه ثبت نام و دفترچه (مجتمعا “بیانیه ثبت”) صادر شده و در ارتباط با مسا اوت سال 2018 عمومی اولیه سهام ارائه (از “IPO”) از مهم ژوئن 1 سال 2020 منجر شاکی مهلت اوراق بهادار در کلاس عمل است. طرح دعوی در دادگاه به دنبال بازیابی خسارت برای مسا سرمایه گذاران تحت قوانین اوراق بهادار فدرال.

برای پیوستن به مسا کلاس اقدام به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1825.html تماس بگیرید و یا فیلیپ کیم, Esq. تلفن رایگان در 866-767-3653 و یا ایمیل [email protected] و یا [email protected] برای کسب اطلاعات در این کلاس عمل است.

هیچ کلاس هنوز گواهی شده در فوق عمل است. تا زمانی که یک کلاس است که گواهی شما ارائه شده توسط مشاور مگر اینکه شما در حفظ یک. شما ممکن است حفظ مشاور خود را انتخاب کنید. شما همچنین ممکن است باقی می ماند یک غایب کلاس عضو و هیچ چیز در این نقطه است. یک سرمایه گذار توانایی برای به اشتراک گذاشتن در هر بالقوه آینده بهبود است و نه وابسته به خدمت به عنوان سرب شاکی.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه در بیانیه ثبت نام موجود غلط و/یا گمراه کننده اظهارات و/یا موفق به افشای آن: (1) مسا هوایی گروه عملیاتی عملکرد ضعیف بود و زیر استانداردهای صنعت; (2) مسا هوایی گروه تا به حال کمبود مجرب مکانیک و تعمیر و نگهداری پرسنل; (3) مسا هوایی گروه تا به حال ناکافی تعداد یدکی هواپیما و قطعات; (4) مسا هوایی کردند و گروه سابقه قوی از عملکرد قابل اعتماد; (5) سپس موجود “خطرات” در حال حاضر محقق; (6) مسا هوایی گروه دانستند نامعلومی روند نامطلوب و عدم قطعیت در زمان IPO; و (7) به عنوان یک نتیجه متهمان عمومی اظهارات مادی نادرست و/یا گمراه کننده در مربوط به همه زمان ها است. زمانی که جزئیات درست وارد بازار طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که سرمایه گذاران دچار خسارت.

یک دعوی در دادگاه اقدام کلاس در حال حاضر ثبت شده است. اگر شما مایل به خدمت به عنوان شاکی منجر شما باید حرکت دادگاه بعد از 1 ژوئن 2020. سرب شاکی است یک نماینده حزب اقدام به نمایندگی از دیگر اعضای کلاس در کارگردانی دادخواهی. اگر شما مایل به پیوستن به دادخواهی رفتن به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1825.html و یا به بحث در مورد حقوق خود و یا منافع مورد این کلاس اقدام, لطفا تماس با فیلیپ کیم, Esq. از روزن حقوقی تلفن رایگان در 866-767-3653 و یا از طریق ایمیل در [email protected] و یا [email protected].

ما را دنبال کنید برای به روز رسانی در LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm و یا در توییتر https://twitter.com/rosen_firm یا در Facebook: https://www.facebook.com/rosenlawfirm.

روزن حقوقی مبین سرمایه گذاران در سراسر جهان تمرکز و عمل خود را در اوراق بهادار کلاس اقدامات و سهامداران مشتق دادخواهی. روزن حقوقی قرار گرفت شماره 1 توسط ISS اوراق بهادار اقدام کلاس خدمات برای تعداد اوراق بهادار کلاس اقدام شهرک در سال 2017. این شرکت شده است در بالای رتبه بندی 3 هر سال از سال 2013. روزن قانون شرکت امن صدها میلیون دلار برای سرمایه گذاران است. وکیل تبلیغات. نتایج قبل را تضمین نمی کند یک نتیجه مشابه.

اطلاعات تماس:

      لورنس روزن, Esq.
      فیلیپ کیم, Esq.
از روزن Law Firm, P. A.
275 خیابان مدیسون, 40th طبقه
      New York, NY 10016
تلفن: (212) 686-1060
تلفن رایگان: (866) 767-3653
فکس: (212) 202-3827
      [email protected]
      [email protected]
      [email protected]
www.rosenlegal.com

منبع روزن Law Firm, P. A.

لینک های مرتبط

www.rosenlegal.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im