نیویورک, مارس 18 سال 2020 /PRNewswire/ — روزن قانون شرکت های سرمایه جهانی حقوق قانون شرکت یاد خریداران از اوراق بهادار از DouYu International Holdings Limited موجب و/یا قابل ردیابی به DouYu را در جولای 16, 2019 ارائه عمومی اولیه (این “سازمان” و یا “ارائه”) از مهم 26 مه سال 2020 منجر شاکی در مهلت اول ثبت اوراق بهادار فدرال اقدام کلاس شروع شده توسط شرکت است. طرح دعوی در دادگاه به دنبال بازیابی خسارت برای DouYu سرمایه گذاران تحت قوانین اوراق بهادار فدرال.

برای پیوستن به DouYu کلاس اقدام به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1810.html تماس بگیرید و یا فیلیپ کیم, Esq. تلفن رایگان در 866-767-3653 و یا ایمیل [email protected] و یا [email protected] برای کسب اطلاعات در این کلاس عمل است.

هیچ کلاس هنوز گواهی شده در فوق عمل است. تا زمانی که یک کلاس است که گواهی شما ارائه شده توسط مشاور مگر اینکه شما در حفظ یک. شما ممکن است حفظ مشاور خود را انتخاب کنید. شما همچنین ممکن است باقی می ماند یک غایب کلاس عضو و هیچ چیز در این نقطه است. یک سرمایه گذار توانایی برای به اشتراک گذاشتن در هر بالقوه آینده بهبود است و نه وابسته به خدمت به عنوان سرب شاکی.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه در بیانیه ثبت نام موجود غلط و/یا گمراه کننده اظهارات و/یا موفق به افشای آن: (1) DouYu را از خطرات مربوط به آن بالا streamers تا به حال محقق از جمله این که: (a) یک پرچم در حال اهتزاز بود فعالانه بد نمایش دادن خودش در DouYu پلت; و (b) هزینه های مرتبط با حفظ بالا streamers شد تورم; (2) DouYu نیست اطمینان حاصل شود که تمام محصولات خود را به طور کامل سازگار با زمان الزامات قانونی قبل از آن محصولات موجود شد در خط; و (3) کلید ویژگی های تعاملی از DouYu را “خوش شانس قرعه کشی” بودند noncompliant با زمان الزامات قانونی نیاز به DouYu به حذف آنها از عملیات که منفی نهفته تعامل کاربر فعالیت و باعث ناامید کننده نتایج مالی. زمانی که جزئیات درست وارد بازار طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که سرمایه گذاران دچار خسارت.

یک دعوی در دادگاه اقدام کلاس در حال حاضر ثبت شده است. اگر شما مایل به خدمت به عنوان شاکی منجر شما باید حرکت دادگاه بعد از 26 مه سال 2020. سرب شاکی است یک نماینده حزب اقدام به نمایندگی از دیگر اعضای کلاس در کارگردانی دادخواهی. اگر شما مایل به پیوستن به دادخواهی رفتن به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1810.html و یا به بحث در مورد حقوق خود و یا منافع مورد این کلاس اقدام, لطفا تماس با فیلیپ کیم, Esq. از روزن حقوقی تلفن رایگان در 866-767-3653 و یا از طریق ایمیل در [email protected] و یا [email protected].

ما را دنبال کنید برای به روز رسانی در LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm و یا در توییتر https://twitter.com/rosen_firm یا در Facebook: https://www.facebook.com/rosenlawfirm.

روزن حقوقی مبین سرمایه گذاران در سراسر جهان تمرکز و عمل خود را در اوراق بهادار کلاس اقدامات و سهامداران مشتق دادخواهی. روزن حقوقی قرار گرفت شماره 1 توسط ISS اوراق بهادار اقدام کلاس خدمات برای تعداد اوراق بهادار کلاس اقدام شهرک در سال 2017. این شرکت شده است در بالای رتبه بندی 3 هر سال از سال 2013. روزن قانون شرکت امن صدها میلیون دلار برای سرمایه گذاران است. وکیل تبلیغات. نتایج قبل را تضمین نمی کند یک نتیجه مشابه.

اطلاعات تماس:

      لورنس روزن, Esq.
      فیلیپ کیم, Esq.
از روزن Law Firm, P. A.
275 خیابان مدیسون, 40th طبقه
      نیویورک 10016
تلفن: (212) 686-1060
تلفن رایگان: (866) 767-3653
فکس: (212) 202-3827
      [email protected]
      [email protected]
      [email protected]
www.rosenlegal.com

منبع روزن Law Firm, P. A.

لینک های مرتبط

www.rosenlegal.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im