روزن جهانی, سرمایه گذار, مشاور تشویق سرمایه گذاران Baidu, Inc. برای تماس با این شرکت قبل از مهلت مهم در کت و شلوار به دنبال بهبود سرمایه گذار ضرر و زیان; تشویق سرمایه گذاران با زیان بیش از $100K برای تماس با شرکت

نیویورک, آوریل 2 سال 2020 /PRNewswire/ — روزن قانون شرکت های سرمایه جهانی حقوق قانون شرکت یاد خریداران از اوراق بهادار از Baidu, Inc. بین 16 مارس 2019و 7 آوریل سال 2020فراگیر (از “کلاس دوره”) از مهم 22 ژوئن 2020 مهلت در کلاس عمل است. طرح دعوی در دادگاه به دنبال بازیابی خسارت برای Baidu سرمایه گذاران تحت قوانین اوراق بهادار فدرال.

برای پیوستن به این Baidu کلاس اقدام به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1845.html تماس بگیرید و یا فیلیپ کیم, Esq. تلفن رایگان در 866-767-3653 و یا ایمیل [email protected] و یا [email protected] برای کسب اطلاعات در این کلاس عمل است.

هیچ کلاس هنوز گواهی شده در فوق عمل است. تا زمانی که یک کلاس است که گواهی شما ارائه شده توسط مشاور مگر اینکه شما در حفظ یک. شما ممکن است حفظ مشاور خود را انتخاب کنید. شما همچنین ممکن است باقی می ماند یک غایب کلاس عضو و هیچ چیز در این نقطه است. یک سرمایه گذار توانایی برای به اشتراک گذاشتن در هر بالقوه آینده بهبود است و نه وابسته به خدمت به عنوان سرب شاکی.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه متهمان در طول دوره کلاس های نادرست و/یا گمراه کننده اظهارات و/یا موفق به افشای: (1) Baidu خوراک خدمات نمی شد در انطباق با قابل اجرا چینی استانداردهای نظارتی; (2) فوق noncompliance معرض این شرکت به خطر تشدید نظارتی اجرای, از جمله حذف یا تعلیق برخی از Baidu خدمات و محصولات; (3) بر این اساس این شرکت درآمد حاصل از آن خدمات بازاریابی آنلاین بعید بود به پایدار; و (4) به عنوان یک نتیجه عمومی شرکت اظهارات مادی غلط و گمراه کننده در مربوط به همه زمان ها است. زمانی که جزئیات درست وارد بازار طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که سرمایه گذاران دچار خسارت.

یک دعوی در دادگاه اقدام کلاس در حال حاضر ثبت شده است. اگر شما مایل به خدمت به عنوان شاکی منجر شما باید حرکت دادگاه بعد از 22 ژوئن 2020. سرب شاکی است یک نماینده حزب اقدام به نمایندگی از دیگر اعضای کلاس در کارگردانی دادخواهی. اگر شما مایل به پیوستن به دادخواهی رفتن به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1845html و یا به بحث در مورد حقوق خود و یا منافع مورد این کلاس اقدام, لطفا تماس با فیلیپ کیم, Esq. از روزن حقوقی تلفن رایگان در 866-767-3653 و یا از طریق ایمیل در [email protected] و یا [email protected].

ما را دنبال کنید برای به روز رسانی در LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm در توییتر https://twitter.com/rosen_firm یا در Facebook: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

روزن حقوقی مبین سرمایه گذاران در سراسر جهان تمرکز و عمل خود را در اوراق بهادار کلاس اقدامات و سهامداران مشتق دادخواهی. روزن حقوقی قرار گرفت شماره 1 توسط ISS اوراق بهادار اقدام کلاس خدمات برای تعداد اوراق بهادار کلاس اقدام شهرک در سال 2017. این شرکت شده است در بالای رتبه بندی 3 هر سال از سال 2013. روزن قانون شرکت امن صدها میلیون دلار برای سرمایه گذاران است. وکیل تبلیغات. نتایج قبل را تضمین نمی کند یک نتیجه مشابه.

اطلاعات تماس:

لورنس روزن, Esq.
فیلیپ کیم, Esq.
از روزن Law Firm, P. A.
275 خیابان مدیسون 40 طبقه
نیویورک 10016
تلفن: (212) 686-1060
تلفن رایگان: (866) 767-3653
فکس: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

منبع روزن Law Firm, P. A.

لینک های مرتبط

http://www.rosenlegal.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de