روزن جهانی, سرمایه گذار, مشاور, اعلام تشکیل پرونده از اوراق بهادار کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه بازیابی انرژی, Inc.; تشویق سرمایه گذاران با زیان بیش از $100K برای تماس با شرکت – ERII

نیویورک, ژوئیه 25 سال 2020 /PRNewswire/ — روزن قانون شرکت های سرمایه جهانی حقوق قانون شرکت اعلام کرد به پر کردن یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام به نمایندگی از خریداران از اوراق بهادار از بازیابی انرژی, Inc. (نزدک: ERII) بین 2 اوت سال 2017 و 29 ژوئن 2020فراگیر (از “کلاس دوره”). طرح دعوی در دادگاه به دنبال بازیابی خسارت برای بازیابی انرژی سرمایه گذاران تحت قوانین اوراق بهادار فدرال.

برای پیوستن به بازیابی انرژی کلاس اقدام به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1905.html تماس بگیرید و یا فیلیپ کیم, Esq. تلفن رایگان در 866-767-3653 و یا ایمیل [email protected] و یا [email protected] برای کسب اطلاعات در این کلاس عمل است.

هیچ کلاس هنوز گواهی شده در فوق عمل است. تا زمانی که یک کلاس است که گواهی شما ارائه شده توسط مشاور مگر اینکه شما در حفظ یک. شما ممکن است حفظ مشاور خود را انتخاب کنید. شما همچنین ممکن است باقی می ماند یک غایب کلاس عضو و هیچ چیز در این نقطه است. یک سرمایه گذار توانایی برای به اشتراک گذاشتن در هر بالقوه آینده بهبود است و نه وابسته به خدمت به عنوان سرب شاکی.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه متهمان در طول دوره کلاس های نادرست و/یا گمراه کننده اظهارات و/یا موفق به افشای آن: (1) شرکت Schlumberger Technology Corp. (“Schlumberger”) تا به حال مختلف دیدگاه استراتژیک در مورد تجاریسازی VorTeq; (2) که ایجاد خطر قابل توجهی از ختم اولیه منحصر به فرد این شرکت مجوز توافق با Schlumberger; (3) بر این اساس هدایت ها و انتظارات از آینده مجوز درآمد کاذب و فاقد مبنای منطقی; و (4) به عنوان یک نتیجه, متهمان در ” اظهارات مادی غلط و گمراه کننده در همه مربوط به زمان و یا فاقد یک مبنای منطقی و حذف مواد حقایق است. زمانی که جزئیات درست وارد بازار طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که سرمایه گذاران دچار خسارت.

یک دعوی در دادگاه اقدام کلاس در حال حاضر ثبت شده است. اگر شما مایل به خدمت به عنوان شاکی منجر شما باید حرکت دادگاه بعد از 21 سپتامبر سال 2020. سرب شاکی است یک نماینده حزب اقدام به نمایندگی از دیگر اعضای کلاس در کارگردانی دادخواهی. اگر شما مایل به پیوستن به دادخواهی رفتن به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1905.html و یا به بحث در مورد حقوق خود و یا منافع مورد این کلاس اقدام, لطفا تماس با فیلیپ کیم, Esq. از روزن حقوقی تلفن رایگان در 866-767-3653 و یا از طریق ایمیل در [email protected] و یا [email protected].

ما را دنبال کنید برای به روز رسانی در LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm در توییتر https://twitter.com/rosen_firm یا در Facebook: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

روزن حقوقی مبین سرمایه گذاران در سراسر جهان تمرکز و عمل خود را در اوراق بهادار کلاس اقدامات و سهامداران مشتق دادخواهی. روزن حقوقی قرار گرفت شماره 1 توسط ISS اوراق بهادار اقدام کلاس خدمات برای تعداد اوراق بهادار کلاس اقدام شهرک در سال 2017. این شرکت شده است در بالای رتبه بندی 3 هر سال از سال 2013. روزن حقوقی دست یافته بزرگترین اوراق بهادار اکشن کلاس حل در برابر یک شرکت چینی است. روزن شرکت حقوقی وکلای قرار گرفت و به رسمیت شناخته شده توسط متعدد مستقل و محترم منابع. روزن قانون شرکت امن صدها میلیون دلار برای سرمایه گذاران است. وکیل تبلیغات. نتایج قبل را تضمین نمی کند یک نتیجه مشابه.

اطلاعات تماس:

      لورنس روزن, Esq.
      فیلیپ کیم, Esq.
از روزن Law Firm, P. A.
275 خیابان مدیسون 40 طبقه
      نیویورک 10016
تلفن: (212) 686-1060
تلفن رایگان: (866) 767-3653
فکس: (212) 202-3827
      [email protected]
      [email protected]
      [email protected]
www.rosenlegal.com

منبع روزن Law Firm, P. A.

لینک های مرتبط

www.rosenlegal.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im