نیویورک, مارس 21 سال 2020 /PRNewswire/ — روزن قانون شرکت های سرمایه جهانی حقوق قانون شرکت اعلام کرد که در حال بررسی پتانسیل اوراق بهادار ادعای نمایندگی از سهامداران XP, Inc. (نزدک: XP) ناشی از اتهامات که XP ممکن است صادر مادی گمراه کننده اطلاعات کسب و کار به سرمایه گذاری عمومی است.

در 6 مارس سال 2020 بهکمتر از سه ماه پس از XP را IPO این Winkler گروه گزارش کوتاهی از افزایش بسیاری از پرسش های جدی در مورد دقت XP را financials. در میان دیگر اتهامات این گزارش مدعی است که وجود دارد قابل توجه اختلاف بين XP را ممیزی های داخلی و صورتهای مالی شرکت سرمایه گذاران ارائه شده در آن IPO دفترچه. این گزارش همچنین مدعی است که “ایکس پی اخراج آن حسابرس پس از حسابرس یافت مواد ضعف در آن گزارشگری مالی[.]”

در این خبر قیمت سهام شرکت را به شدت کاهش یافت و در طول معاملات روزانه در 6 مارس سال 2020.

روزن شرکت حقوقی در حال آماده سازی یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام به بازیابی دچار ضرر و زیان توسط XP سرمایه گذاران. اگر شما سهام خریداری شده از XP لطفا از سایت این شرکت به وب سایت http://www.rosenlegal.com/cases-register-1800.html برای پیوستن به کلاس عمل است. شما همچنین ممکن است تماس با فیلیپ کیم از روزن حقوقی تلفن رایگان در 866-767-3653 و یا از طریق ایمیل در [email protected] و یا [email protected].

ما را دنبال کنید برای به روز رسانی در LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm و یا در توییتر https://twitter.com/rosen_firm یا در Facebook: https://www.facebook.com/rosenlawfirm.

روزن حقوقی مبین سرمایه گذاران در سراسر جهان تمرکز و عمل خود را در اوراق بهادار کلاس اقدامات و سهامداران مشتق دادخواهی. روزن حقوقی قرار گرفت شماره 1 توسط ISS اوراق بهادار اقدام کلاس خدمات برای تعداد اوراق بهادار کلاس اقدام شهرک در سال 2017. این شرکت شده است در بالای رتبه بندی 3 هر سال از سال 2013. روزن قانون شرکت امن صدها میلیون دلار برای سرمایه گذاران است.

وکیل تبلیغات. نتایج قبل را تضمین نمی کند یک نتیجه مشابه.

اطلاعات تماس:

لورنس روزن, Esq.
فیلیپ کیم, Esq.
از روزن Law Firm, P. A.
275 خیابان مدیسون, 40th طبقه
نیویورک 10016
تلفن: (212) 686-1060
تلفن رایگان: (866) 767-3653
فکس: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

منبع روزن Law Firm, P. A.

لینک های مرتبط

http://www.rosenlegal.com/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de