روزن پیشرو سرمایه گذار شرکت در ادامه به بررسی اوراق بهادار ادعا می کند در برابر Southwest Airlines Co.

نیویورک, Feb. 16, 2020 /PRNewswire/ — روزن حقوقی جهانی حقوق سرمایه گذار شرکت حقوقی در ادامه به بررسی پتانسیل اوراق بهادار ادعای نمایندگی از سهامداران Southwest Airlines Co. ناشی از اتهامات است که غرب ممکن است صادر مادی گمراه کننده اطلاعات کسب و کار به سرمایه گذاری عمومی است.

در ژانویه 30, 2020, the Wall Street Journal به چاپ مقاله تحت عنوان “غرب پرواز کرد میلیون ها نفر در جت با تأیید نشده تعمیر و نگهداری, سوابق, دولت گزارش می گوید:” با استناد به “گزارش دولت منتشر خواهد شد در روزهای آینده[.]” در این مقاله آمده, در میان چیزهای دیگر است که “غرب خلبانان پرواز بیش از 17 میلیون مسافر در هواپیما با تأیید نشده تعمیر و نگهداری سوابق بیش از حدود دو سال و در سال 2019 شکست هر دو wingtips جت در یک باند در حالی که بارها و بارها در تلاش برای زمین در میان باد نیروی باد” و “FAA مدیران در دالاس-دفتر منطقه که نظارت باد از جنوب غرب به طور معمول مجاز حامل ‘به پرواز هواپیما با حل نشده نگرانی های ایمنی.'”

در این اخبار جنوب غربی قیمت سهام کاهش یافت $1.06 هر سهم یا 1.86% به نزدیک در $55.83 هر سهم در تاریخ 30 ژانویه 2020مجروح سرمایه گذاران.

روزن شرکت حقوقی در حال آماده سازی یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام به بازیابی دچار ضرر و زیان توسط غرب سرمایه گذاران. اگر شما سهام خریداری شده از غرب لطفا از سایت این شرکت به وب سایت http://www.rosenlegal.com/cases-register-1766.html برای پیوستن به کلاس عمل است. شما همچنین ممکن است تماس با فیلیپ کیم از روزن حقوقی تلفن رایگان در 866-767-3653 و یا از طریق ایمیل در pkim@rosenlegal.com یا cases@rosenlegal.com.

ما را دنبال کنید برای به روز رسانی در LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm و یا در توییتر https://twitter.com/rosen_firm یا در Facebook: https://www.facebook.com/rosenlawfirm.

روزن حقوقی مبین سرمایه گذاران در سراسر جهان تمرکز و عمل خود را در اوراق بهادار کلاس اقدامات و سهامداران مشتق دادخواهی. روزن حقوقی قرار گرفت شماره 1 توسط ISS اوراق بهادار اقدام کلاس خدمات برای تعداد اوراق بهادار کلاس اقدام شهرک در سال 2017. این شرکت شده است در بالای رتبه بندی 3 هر سال از سال 2013. روزن قانون شرکت امن صدها میلیون دلار برای سرمایه گذاران است.

وکیل تبلیغات. نتایج قبل را تضمین نمی کند یک نتیجه مشابه.

اطلاعات تماس:

      لورنس روزن, Esq.
      فیلیپ کیم, Esq.
از روزن Law Firm, P. A.
275 خیابان مدیسون, 40th طبقه
      نیویورک 10016
تلفن: (212) 686-1060
تلفن رایگان: (866) 767-3653
فکس: (212) 202-3827
lrosen@rosenlegal.com
pkim@rosenlegal.com
موارد@rosenlegal.com
www.rosenlegal.com

منبع روزن Law Firm, P. A.

لینک های مرتبط

https://www.rosenlegal.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر