نیویورک, Feb. 14, 2020 /PRNewswire/ — روزن قانون شرکت های سرمایه جهانی حقوق قانون شرکت اعلام کرد به پر کردن یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام به نمایندگی از خریداران از اوراق بهادار از Luckin قهوه, Inc. (نزدک: LK) بین نوامبر 13 2019 و ژانویه 31 سال 2020فراگیر (از “کلاس دوره”). طرح دعوی در دادگاه به دنبال بازیابی خسارت برای Luckin سرمایه گذاران تحت قوانین اوراق بهادار فدرال.

برای پیوستن به Luckin کلاس اقدام به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1768.html تماس بگیرید و یا فیلیپ کیم, Esq. تلفن رایگان در 866-767-3653 یا ایمیل pkim@rosenlegal.com یا cases@rosenlegal.com برای کسب اطلاعات در این کلاس عمل است.

هیچ کلاس هنوز گواهی شده در فوق عمل است. تا زمانی که یک کلاس است که گواهی شما ارائه شده توسط مشاور مگر اینکه شما در حفظ یک. شما ممکن است حفظ مشاور خود را انتخاب کنید. شما همچنین ممکن است باقی می ماند یک غایب کلاس عضو و هیچ چیز در این نقطه است. یک سرمایه گذار توانایی برای به اشتراک گذاشتن در هر بالقوه آینده بهبود است و نه وابسته به خدمت به عنوان سرب شاکی.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه متهمان در طول دوره کلاس های نادرست و/یا گمراه کننده اظهارات و/یا موفق به افشای آن: (1) برخی از Luckin مالی معیارهای عملکرد از جمله در هر فروشگاه در هر روز, فروش خالص قیمت فروش هر مورد هزینه های تبلیغاتی و درآمد سهم از “دیگر محصولات” متورم شد; (2) Luckin مالی نتایج نتیجه اغراق آمیز شرکت سلامت مالی و در نتیجه غیر قابل اعتماد; و (3) به عنوان یک نتیجه, این شرکت در بیانیه های عمومی شدند مادی غلط و گمراه کننده در مربوط به همه زمان ها است. زمانی که جزئیات درست وارد بازار طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که سرمایه گذاران دچار خسارت.

یک دعوی در دادگاه اقدام کلاس در حال حاضر ثبت شده است. اگر شما مایل به خدمت به عنوان شاکی منجر شما باید حرکت دادگاه بعد از 13 آوریل سال 2020. سرب شاکی است یک نماینده حزب اقدام به نمایندگی از دیگر اعضای کلاس در کارگردانی دادخواهی. اگر شما مایل به پیوستن به دادخواهی رفتن به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1768.html و یا به بحث در مورد حقوق خود و یا منافع مورد این کلاس اقدام, لطفا تماس با فیلیپ کیم, Esq. از روزن حقوقی تلفن رایگان در 866-767-3653 و یا از طریق ایمیل در pkim@rosenlegal.com یا cases@rosenlegal.com.

ما را دنبال کنید برای به روز رسانی در LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm در توییتر https://twitter.com/rosen_firm یا در Facebook: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

روزن حقوقی مبین سرمایه گذاران در سراسر جهان تمرکز و عمل خود را در اوراق بهادار کلاس اقدامات و سهامداران مشتق دادخواهی. روزن حقوقی قرار گرفت شماره 1 توسط ISS اوراق بهادار اقدام کلاس خدمات برای تعداد اوراق بهادار کلاس اقدام شهرک در سال 2017. این شرکت شده است در بالای رتبه بندی 3 هر سال از سال 2013. روزن قانون شرکت امن صدها میلیون دلار برای سرمایه گذاران است. وکیل تبلیغات. نتایج قبل را تضمین نمی کند یک نتیجه مشابه.

اطلاعات تماس:

لورنس روزن, Esq.
فیلیپ کیم, Esq.
از روزن Law Firm, P. A.
275 خیابان مدیسون 40 طبقه
نیویورک 10016
تلفن: (212) 686-1060
تلفن رایگان: (866) 767-3653
فکس: (212) 202-3827
lrosen@rosenlegal.com
pkim@rosenlegal.com
cases@rosenlegal.com
www.rosenlegal.com

منبع روزن Law Firm, P. A.

لینک های مرتبط

http://www.rosenlegal.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im