از روسو شهرستان مدیره دارای یک پیام برای مینه سوتا مقننه: نگه داشتن دستان خود را به ما اسلحه.

تمام پنج کمیسیون رای دادند در این هفته به تصویب یک قطعنامه اعلام شمال غربی ایالت مینه سوتا شهرستان به یک “متمم دوم شهرستان اختصاص داده شده.” در این قطعنامه آمده است که آنها را نمی خواهد اجازه می دهد county بودجه مورد استفاده قرار گیرد برای محدود کردن حقوق اساسی شهروندان خود را به نگه داشتن و حمل سلاح و که آنها شکایت خواهد اگر لازم باشد برای لغو هر گونه قوانین جدید که خطور متمم دوم قانون اساسی ایالات متحده.

روسو شهرستان که abuts مانیتوبا اول دولت محلی در ایالت مینه سوتا برای پیوستن به بیش از 400 شهرستانها در سراسر کشور که گذشت چه بسیاری از تماس “متمم دوم محراب” قطعنامه. آن را بعید است به آخرین.

یک کمیته با Clearwater County مدیره ملاقات جمعه به بحث در مورد یک قطعنامه مشابه خواهد شد که در هیئت مدیره کامل را در دستور کار روز سه شنبه. کمیسیون در Sherburne, Marshall, Bennington و Otter Tail شهرستانهای همچنین وزن این مسئله است.

روسو شهرستان کمیسیون احساس به شدت در مورد قطعنامه ای که به آنها رای دادند و برای آن بدون اخذ نظر از شهرستان وکیل Kristy Kjos در مورد اینکه آیا این قانونی بود و یا به خطر بیافتد شهرستان در پتانسیل پرونده های حقوقی.

Kjos گفت: در مصاحبه روز شنبه که او نه پشتیبانی و نه مخالف این قطعنامه اما که او خواسته بود در کمیسیون به این موضوع تا بعد از مینه سوتا شهرستان انجمن وکلای مدافع در دیدار جمعه آینده به بحث در مورد عواقب بالقوه آن.

“من فکر می کنم در کل ایده این است برای ایجاد یک بیانیه” Kjos گفت. “من فکر نمی کنم هیئت مدیره دارای هر مقام به شهرستان کلانتر قوانین چه او می تواند اجرا.”

ایده برای وضوح آمد از روسو ساکن James Whitlow. او در اوایل ژانویه با Kjos کلانتر استیو تند باد و کمیسیون جان هورنر و راسل واکر به بحث در مورد اینکه آیا از این شهرستان عبور می خواستم یک دوم متمم پناهگاه قطعنامه.

این اصطلاح اشاره دارد به کشورهای استان ها و یا محلات است که باید به تصویب قوانین و یا قطعنامه های طراحی شده برای مانع اجرای کنترل اسلحه اقدامات است که فعالان طرفدار تفنگ خیال برخلاف متمم دوم. اهداف اغلب شامل گسترش تفنگ چک های پس زمینه و “پرچم قرمز” قوانین است که معرفی شده در کنگره و مینه سوتا مقننه برای فعال کردن قضات به محدود کردن اسلحه در اختیار مردم با فرار از مشکلات روحی و روانی. جنبش رشد در پاسخ به تفنگ محدودیت های آماده شده توسط ویرجینیا جدید دموکراتیک اکثریت مجمع عمومی.

“من احساس مینه سوتا نیست بیش از حد پشت ویرجینیا” Whitlow گفت: در مصاحبه جمعه.

او گفت: Rep. دن Fabian, R-روسو همراه او به شهرستان جلسه هیئت مدیره Jan. 7 و “به آنها گفت: آنچه که قرار بود در مجلس با قانون اساسی پرچم قرمز قوانین است که از طریق تصویب مجلس در سال گذشته بود و تعطیل توسط سنا.” Fabian و Whitlow جریان کمیسیون در اصطلاح پناهگاه قطعنامه های تصویب شده در سراسر کشور, اما کلانتر مقاومت با استفاده از این اصطلاح به دلیل ارتباط آن با استان ها که حاضر به کمک به مقامات فدرال دور تا مهاجران مستند نشده.

تند باد پاسخ نداده جمعه به پیام ها به دنبال نظر.

Whitlow گفت: قطعنامه تصویب شده توسط کمیسیون تغییر نمی کند قانون فعلی است.

“این فقط اساسا تأکید شهرستان کمیسیون قصد رعایت سوگند خود برای حفاظت از قانون اساسی و حفظ حقوق شهروندی به یک متمم دوم” او گفت:. “آنها در حال کارگردانی قانون اجرای قوانین چه آنها می تواند و نمی تواند اجرا. اما آنها تا حد زیادی متحد گفت ما مخالفت شما با هر یک از طرق قانونی لازم برای حفاظت از حقوق شهروندان است.”

هورنر گفت: پاسخ به این هفته رای شده اند “فقط به شدت حمایت شده است. این یک کنترل از راه دور نوع منطقه اما همه شکار. همه با استفاده از اسلحه همیشه. پدر و مادر من در واقع زندگی کردن از بازی. این یک تفنگ کشت.”

او گفت: هیئت مدیره تصمیم به صبر کردن برای یک نظر از مینه سوتا شهرستان وکلای انجمن دلیل این موضوع روشن است.

“آن زمانی که همه چیز شروع به تبدیل شدن به پیچ خورده که شما نیاز به وکلا” هورنر گفت.

هورنر گفت: بسیاری از پشتیبانی برای کنترل اسلحه اقدامات می آید از مناطق شهری است.

“من فکر می کنم وجود دارد مردم بد که می خواهید کنترل کنید,” او گفت:. “زندگی, آزادی و تعقیب خوشبختی — این چیزی است که من می خواهم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im