راجر سنگ: تهمت باید آتش FBI رئیس Wray, ‘دعا’ به صورت عفو

راجر سنگ “دعا” برای عفو ریاست جمهوری حاضر به درخواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستقیم برای عفو کرد اما او خواستار FBI مدیر کریستوفر Wray به اخراج می شود.

“من فکر می کنم رئیس جمهور نیاز به آتش FBI کارگردان” سنگ گفت: “Coast to Coast AM” با میزبان جورج نوری صبح روز چهارشنبه ادعا تهمت منصوب شده است به طور فعال در یک عمل انسداد” در خودداری از اسناد و مدارک در وزارت دادگستری در حال حاضر کاهش یافته است پرونده ژنرال مایکل فلین.

“او جنگیدند انتشار exculpatory مواد که او باید تبدیل به ژنرال فلین” سنگ اضافه شده از Wray. “او در دادگاه در حال حاضر مبارزه برای مخفی نگه داشتن یک کش از اسناد و مدارک منتقل شده است از کلینتون در مبارزات انتخاباتی به اف بی آی در سال 2016 است که به گفته منفی هستند اطلاعات در مورد نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من فکر می کنم ما باید ببینید که نه مبارزه با آن را مخفی نگه دارید.”

هنوز هم وجود دارد یک حالت عمیق در حال اجرا amok در وزارت دادگستری سنگ ادعا کرد.

“وزارت دادگستری است که متاسفانه هنوز هم کارکنان بالا به پایین با اوباما و کلینتون holdovers و رئیس جمهور هرگز تمیز کردن خانه.”

سنگ اضافه شده در سوئیس از نامزدی اخراج دادستان کل جف جلسه “یک اشتباه” بازنشسته معاون AG راد Rosenstein و سابق جمهوری خواه رئیس کمیته ملی Reince Priebus که اخراج شد کاخ سفید: رئیس ستاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de