راجر سنگ به نیوز مکس تلویزیون: احساس می کنم “خدا را شکر به خدا’ به صورت تخفیف

راجر سنگ گفته نیوز مکس تلویزیون که خدا کمک کرد تا به حکم او را تبدیل به هفته گذشته است.

“من احساس می کنم خدا را شکر به خدا. من دعا به عیسی مسیح پس از ژانویه زمانی که من دوباره متولد شد … و من با نزدیک شدن به این و بدون ترس” سنگ گفت: روز پنجشنبه “گرگ کلی گزارش.”

“من می دانستم که خدا هرگز رها من که خدا از من محافظت و بنابراین من تا به حال متانت خاصی در مورد آن به عنوان روز نزدیک. من هم خدا را شکر به رئیس جمهور که به اعتقاد من در حال هدایت به دست خدا است كه هدايت هر روز به خاطر او سخت ترین کار در جهان است. و البته خانواده من خیلی خدا را شکر که” سنگ گفت.

او گفت: پس از تخفیف در هفته گذشته دشمنان خود را ادامه داده اند برای حمله به شخصیت او با اصرار او مشغول به کار بود با روس ها برای کمک به آن نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

“از سوی دیگر این نبرد همچنان ادامه دارد. همان افرادی که اعلام روسی تبانی جعل هستند در آن و جدید خود را روایت است که “خوب راجر سنگ می دانستم که از تخلف و یا سوء رفتار توسط رئیس جمهور و در بازگشت خود را از سکوت رئیس جمهور تبدیل حکم'” سنگ گفت. “این هرگز اتفاق افتاده است.”

سنگ گفت: وزارت دادگستری اقدام به پیچ و تاب و کلمات او در طول مصاحبه های خود به او را وادار به اعتراف به تقصیر. هنوز هم او نمی خواهد تسلیم به فشار خود را.

“آنچه که آنها انجام می دهند آقای مولر آقای Rosentein آقای Weissman آقای شیف آقای Nadler خانم پلوسی آنها در حال گرفتن چیزی که من می گویند و bastardizing آن” سنگ گفت. “من می گویند صادقانه و من گذشت دو تست پلی گراف در این مورد که دادستان را به من ارائه این فرصت را به تحمل شهادت دروغ علیه رئیس جمهور به شهادت دروغ علیه او پس از آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک اصل استیضاح در برابر او. آنها dangled برخی از نامشخص نرمی به سمت من و من کاهش یافته است.”

در حال حاضر سنگ گفت: از آن زمان به پاک کردن نام خود را در کلمات خود را.

“من قصد دارم به نوشتن یک کتاب در مورد این تجربه وحشتناک چون من می خواهم دیگر آمریکایی به درک در یک چشم بر هم زدن شما می توانید از دست دادن صدای خود را خانه خود را پس انداز بیمه خود توانایی خود را برای ساختن یک زندگی و آزادی خود را و توانایی خود را به سفر و غيره” سنگ گفت. “از آنجا که من در دهان برای مدت طولانی من واقعا می خواهم به من بگویید طرف داستان چون خیلی از آن گزارش نشده توسط رسانه های جریان اصلی.”

مهم: دیدن نیوز مکس تلویزیون در حال حاضر انجام شده 70 میلیون کابل خانه های DirecTV Ch. 349, Dish Network Ch. 216, Xfinity , Ch. 1115, طیف, U-آیه Ch. 1220FiOS Ch. 615بهینه Ch. 102, Cox کابل Suddenlink Ch. 102, Mediacom Ch. 277 و یا پیدا کردن بیشتر سیستم های کابل – اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de