راجر سنگ انتقاد Nadler را “بی پایه و اساس دروغ’

وکیل مشاور سیاسی سابق و تهمت کمپین مشاور راجر سنگ excoriated قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadler روز جمعه او را متهم به تکرار “یک سری از بی پایه و اساس دروغ” در مورد اعتقاد خود را در فدرال اتهامات و حکم تخفیف مجازات توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

وکیل گرانت اسمیت با اشاره به نیویورک از حزب دموکرات که سخنان پنج شنبه در یک جلسه اولیه در قانون در نظر گرفته شده برای محدود کردن رئیس جمهور در قانون اساسی اقتدار به reprieves و عفو در ماده دوم بخش 2.

“در تهیه بیانیه Nadler به دروغ گفت که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به سنگ یک تخفیف به عنوان یک نفع برای سنگ نه شهادت در برابر رییس جمهور و مقایسه آن را به راه مافیا عمل می کند” اسمیت نوشت. “Nadler نیز به دروغ اظهار داشت:” در واقع سنگ bragged چگونه او در برابر فشار به تلنگر و شهادت در برابر رئیس جمهور است.'”

اسمیت گفت: سنگ گفت: هرگز او حاضر به شهادت در برابر تهمت نه که او نمی خواهد “احکام” در برابر او.

سنگ بود به جرم دروغ گفتن به کنگره و شاهد دستکاری در ویژه مشاور رابرت مولر را در اعتراض به توطئه ممکن است از بین مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 انتخابات ریاست جمهوری و مقامات روسیه برای نفوذ در انتخابات. تحقیقات نشان می دهد هیچ گونه شواهد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل حکم او در ژوئیه 10 روز قبل از او شروع به خدمت 40-ماه اصطلاح با استناد به سنگ سن 67, افزایش خطر او می خواهم در صورت ابتال به این رمان coronavirus در زندان است و او باور نمی کند سنگ دریافت یک محاکمه عادلانه.

سنگ حفظ بی گناهی خود و درخواست تخفیف از مغلوب ساختن پیشی جستن و نه از عفو در حالی که او تجدید نظر برای یک محاکمه جدید ادعا داوران forewoman پناه عناد نسبت به رئیس جمهور است. محاکمه قضاوت را رد کرده و استدلال.

اسمیت نیز به شدت مورد انتقاد قرار مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 حریف هیلاری کلینتون و اندرو Weissman که او به عنوان “عملا” رئیس مولر را بررسی و نیز تکرار “جناح چپ تئوری توطئه” که “سنگ سکوت در مورد شناخته شده سوء رفتار در مقابل یک عمل بدانند.”

او اشاره کرد که “مولر بررسی هیچ مدرکی که راجر سنگ می دانستم که از هر گونه سوء بر رئیس جمهور بخشی.”

اسمیت رفت و به یاد داشته باشید که سنگ تحت فشار به شهادت علیه مغلوب ساختن پیشی جستن.

او گفت: “یک دستیار ایالات متحده وکیل اجازه دهید آن را شناخته شده است که دادستان می خواستم سنگ به همکاری با مولر تحقیقات با ارائه شواهد و مدارک که به او ابلاغ شده با روس ها برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین پیروزی در انتخابات 2016. در بازگشت آنها را در ارائه سنگ با مشخص نرمی. سنگ نمی خواهد دروغ به تناسب خود روایت است.”

“رئیس Nadler هیچ تردیدی بدنش دروغ که ضد تهمت جعلی رسانه های خبری همچنان به فوران در تلاش خود را به ادامه تلاش های شکست خورده برای خنثیسازی را از رای دهندگان در انتخابات 2016” اسمیت به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im