راجر سنگ قاضی رد درخواست او Recusal در محاکمه مجدد

قاضی امی برمن جکسون رد یک درخواست از راجر سنگ به recuse خودش را از درخواست خود برای محاکمه مجدد و گفت آن را “موجه نیست.”

خواه عمل وکلا گفت: در اواخر جمعه تشکیل پرونده که اظهارات قاضی ساخته شده در مورد داوران در طول یک حکم شنیدن نمایش “قوی دارد.” قاضی که محکوم سنگ در روز پنج شنبه به 40 ماه در زندان است و در عین حال به حکومت در درخواست خود را برای محاکمه مجدد.

“دادگاه بسیار کلی نظر که “منصفه’ خدمت با صداقت – سه کلمه در 88 صفحه 96 صفحه transcript of a two-and-a-half-ساعت شنوایی – و نه ادعا و نه نشانی از حرکت” توسط سنگ وکلا به دنبال او صلاحیت جکسون گفت: در نماز جمعه.

آن دیگری نبرد در حماسه بیش از راجر سنگ محاکمه. او صدور حکم جلب انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک وارونگی در وزارت دادگستری توصیه های خروج از چهار دادستان در این مورد خواستار بررسی کنگره و درخواست دادستان کل ویلیام Barr می گویند کار او این بود که “غیر ممکن است.”

در صدور حکم شنیدن قاضی گفت: تلاش برای دخالت دادستان و قوه قضائیه باید فراتر از وابستگی حزبی. او افزود که در حالی که این دفاع ممکن است بپرسید چه کسی مراقبت کنید ؟ — “هیئت منصفه که در خدمت با صداقت تحت شرایط دشوار مراقبت.”

سنگ درخواست برای یک محاکمه جدید است که بر اساس ادعای داور سوء رفتار خود را در طول محاکمه وکلای او گفت:. “زودرس بیانیه برکت ‘یکپارچگی داوران’ تضعیف ظاهر بی طرفی و ارائه قوی تعصب برای recusal” با توجه به تشکیل پرونده جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de