راجر سنگ: من ‘راه اندازی’ توسط همان افراد به عنوان ژنرال فلین

“دعا” برای ریاست جمهوری عفو یا تبدیل حکم سیاسی استراتژیست راجر سنگ اشاره کرد در یکی دیگر از پتانسیل کفش به رها کردن این هفته میان وزارت دادگستری اخیر انداختن پرونده ژنرال مایکل فلین.

“این دادستانی سوء رفتار در مورد من است هر بیت به عنوان فاحش به آنچه آنها را به ژنرال فلین اما آن را در زیر یک محافظ مهر, بنابراین من نمی توانم بحث در مورد آن” سنگ گفت: “Coast to Coast AM” با میزبان جورج نوری در چهار شنبه صبح قبل از انتشار از خانه هوش کمیته طبقه بندی شده ریز نمرات.

“کسانی که در راه اندازی ژنرال فلین هستند همان افرادی که به من راه اندازی و آنها سعی در راه اندازی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خدا را شکر آنها شکست خورده” سنگ اضافه شده در-داعش-کشش بیش از دو ساعت در شبانه رادیو برنامه.

سنگ شده است محکوم به 40 ماه زندان توسط قاضی فدرال امی برمن جکسون منصوب از رئیس جمهور سابق باراک اوباما ، او گفت: برمن جکسون از مد افتاده بود توسط یک “فاسد تعقیب” برای شنیدن در مورد دروغ گفتن به کنگره انسداد کنگره و ادعا شاهد دستکاری.

سنگ اضافه شده به نوری او و تیم حقوقی “تا به حال هیچ بحث در مورد عفو است.”

“من دعا می کنم برای یکی هر روز” سنگ گفت. “این تنها راهی است که می خواهد عدالت را دریافت کنید در این مورد.

“هیچ جمهوریخواه یا تهمت حامی می توانید یک محاکمه عادلانه در منطقه کلمبیا به خصوص زمانی که آنها در حد استدلال شما می توانید در دادگاه.”

سنگ که تا به حال حکم زندان خود را به تاخیر انداخت, زندان, نگرانی های ایمنی در میان coronavirus گیر با اشاره به تعدادی از “فعالان سیاسی از هیلاری کلینتون” که در تعقیب و مغرضانه داوران که او همچنین با اشاره به رئیس جمهور می داند که بود “خراب” داوران خود را از طریق توییتهایی.

“این مجازات” سنگ گفت: نوری از جمله قاضی برمن جکسون “سوء” در دادگاه و صدور حکم است.

“او به من حمله طلبی” او گفت:. “من هرگز شهادت دادند. من کجا بود متخاصم? در خارج از دادگاه? قضات قرار نیست نظر همه چیز در خارج از دادگاه.

“این یک دادگاه نمایشی آغاز تا پایان.

“من حاضر به رول بر روی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود که دلیل واقعی من بود تحت پیگرد قانونی قرار.”

سنگ گفت: او رفته است را شکست و در دفاع از خود را از دست دادن خانه اش اموال با ارزش و درآمد حاصل از قاضی برمن جکسون تهوع منظور صادر شده در مورد او ناشی از رسانه های اجتماعی و زبان عمومی فعالیت است.

در میان مورد ادعای سنگ اقدام به را – اما مسدود شد توسط قاضی گفت: –بود Crowdstrike گزارش که کمیته ملی حزب دموکرات هک شد توسط روس ها اما آمد که از یک شرکت “بودجه توسط یک زن و شوهر از هیلاری کلینتون, حامیان,” او گفت:.

“زمانی که من شروع به بحث در مورد آن قضاوت را سخت تر تهوع منظور من” سنگ گفت. “‘خدا خوب ما نمی توانیم اجازه راجر سنگ بگویم مردم آمریکا حقیقت است.’

“استیل پرونده هم پاشیده بود. کل روسیه روایت شد در حال سقوط از هم جدا. در حال حاضر من به چالش کشیدن روسها هک DNC تئوری که به این روز نادرست است.”

همچنین سنگ اشاره کرد او دروغ گفتن به کنگره شارژ خلاف قانون اساسی است “انتخابی محاکمه” از آنجا که او می گوید: پس اوباما مقامات دولت تا به حال انجام می شود از جمله:

  • اخراج FBI مدیر James Comey.
  • سابق جمهوریخواه.
  • اخراج FBI مدیر اندرو McCabe.
  • مدیر سابق اطلاعات ملی جیمز کف زننده.
  • DOJ رسمی بروس Ohr.
  • بازنشسته و معاون دادستان کل راد Rosenstein.
  • مشاور ویژه و مدیر سابق اف بی آی, رابرت مولر.

“چگونه در مورد انتخابی دادستان?” سنگ پرسید نوری. “شما Comey برنان McCabe, کف زننده, Ohr, Rosenstein, مولر خودش همه دروغ گفتن به کنگره اما هیچ یک از آنها را تحت پیگرد قانونی قرار. هیچ قاضی جکسون حکومت است که من نمی تواند دنبال آن است که خط دفاع است.

“چگونه در مورد رفتار FBI به DOJ, ویژه, مشاور رییس دفتر او پرسید: اضافه کردن “آنها را شکست بسیاری از قوانین.”

“و یا چگونه در مورد هر عضو کنگره? نه, من ممنوع از بالا بردن هر گونه سوال خود را در آوریم.”

سنگ آینده درخواست تجدید نظر – که او “امید نمی خواهد که برای آمدن به آن” – تمرکز بر روی دادستانی تعصب برای “کلینتون سیاسی عملیات” یک مغرضانه داوران و داوران forewoman که مشترک ضد مغلوب ساختن پیشی جستن و ضد سنگ پیام های رسانه های اجتماعی قبل از پیوستن به هیئت منصفه.

“قاضی حکومت ما ثابت نشده که داور را تعصب” سنگ گفت: با توجه به قاضی گفت: وکلا باید در مورد شناخته شده اما foreperson رسانه های اجتماعی پیام های خصوصی و تنها در دسترس به دوستان و خانواده خود را قبل از آنها در نهایت حذف شده بر آیات پس از محاکمه.

“من با شور و نشاط درخواست تجدید نظر” سنگ عهد. “من فکر می کنم دادگاه به ضرب ناقص.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de