راجر سنگ و یک دوست دیرین و متحد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن محکوم شده بود و به 40 ماه زندان در هفته گذشته برای دروغ گفتن به کنگره دستکاری با یک شاهد و مانع خانه بررسی اینکه آیا تهمت کمپین هماهنگ با روسیه به نکته 2016 انتخابات روز یکشنبه گفت که او تنها ترس در زندگی این است که “نه راست بودن با خدا.”

“من احساس می کنم بسیار خوب است چرا که من گرفته ام به عیسی مسیح به عنوان نجات دهنده شخصی” سنگ گفت: در طول یک ظاهر در “Axios HBO.”

“و این به من قدرت عظیم و آرامش زیرا او می داند چه چیزی در قلب من است.”

سنگ در مصاحبه اش خودداری از پاسخ به سوالات مربوط به پرونده جنایی خود را به دلیل یک دادگاه تحمیل تهوع سفارش اما گفت که او “افتخار” از حمایت خود برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من قصد دارم به بحث در مورد هر چیزی که مربوط به این مورد است که می تواند استنباط مربوط به مورد” سنگ گفت: در پاسخ به Axios از بنیانگذاران و سردبیر اجرایی مایک آلن سوالات. “این است که رفتن به بسیار خسته کننده است.”

سنگ وقتی پرسیده شد که در مورد کار خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری گفت که او خوشحال بود مورد حمایت خود را از رئیس جمهور.

“یکی نیست باید در یک کمپین کارکنان به منظور effectuate انتخاباتی نتیجه انتخابات در امریکا با توجه به مدرن معجزه از رسانه های اجتماعی و توانایی برقراری ارتباط,” او گفت:. “من افتخار می کنم که از من حمایت از رئیس جمهور. من تا آنجا که من احتمالا می تواند در خود من برای او انتخاب شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im