کوه های راکی موسسه راه اندازی مرکز آب و هوا-تراز مالی

نیویورک, جولای 9, 2020 /PRNewswire/ — کوه های راکی موسسه (RMI) یک پیشرو جهانی انرژی پاک غیر انتفاعی امروز اعلام کرد راه اندازی مرکز آب و هوا-تراز مالی در همکاری با ولز فارگو, گلدمن ساکس, بانک آمریکا و جی پی مورگان چیس—چهار نفر از بزرگترین موسسات مالی. این مرکز ماموریت این است که در خدمت به عنوان یک موتور اتاق برای بخش مالی به شریک با مشتریان شرکت و شناسایی راه حل های عملی از طریق همکاری با صنعت و جامعه مدنی و سیاستگذاران به منظور تسهیل جهانی انتقال به شبکه-صفر تولید گازهای گلخانه ای در اواسط قرن.

مرکز آب و هوا-تراز مالی خواهد شد به طور مستقل اداره شده توسط RMI و همکاری با بخش مالی به منظور توسعه راه حل های یکپارچه و تصمیم مفید چارچوب همکاری با مشتریان در صنعت کربن فشرده بخش به درایو decarbonization و همچنین توسعه مربوط به معیارهای ابزار و وسیله ای برای ردیابی پیشرفت به سمت net-صفر گذار.

ساختمان در RMI را نزدیک به 40 سال تجربه در حال توسعه مبتنی بر بازار راه حل برای سرعت بخشیدن به انتقال انرژی در این مرکز کار می کنند به شکل بخشی آب و هوا تراز ابتکارات برای بالا ساطع صنایع. این کار خواهد شد بر اساس RMI تجربه در کمک به توسعه و راه اندازی Poseidon اصول برای بخش حمل و نقل.

این مرکز قصد دارد برای تعامل گسترده تر جامعه از رهبران شرکت های بزرگ و موسسات مالی و جامعه مدنی همکاران و دیگر ذینفعان کلیدی در آن کار می کنند. آن را با همکاری دیگر موسسات مالی مانند چشم انداز ریج همکاران و ادغام بانک و همچنین به عنوان برجسته سازمان های غیر انتفاعی و سیستم عامل از جمله سرس مشارکت برای کربن حسابداری مالی (PCAF) سازمان ملل متحد برنامه محیط زیست سرمایه گذاری طرح (UNEP FI), 2° سرمایه گذاری طرح (2DII), ماموریت, ممکن پلت فرم و انتقال انرژی کمیسیون. مرکز دریافت بشردوستانه حمایت از ویلیام و فلورا هیولت بنیاد و ClimateWorks پایه و اساس است.

“زمانی که تاریخ انتقال انرژی نوشته شده است که بخش مالی می تواند دیده می شود به عنوان یکی از مهم ترین رانندگان تحول تغییر—اما تنها اگر ما کار به سرعت و با قاطعیت در سال های آینده برای حل و فصل عملی موانع آب و هوا-تراز مالی. ما دعوت از سایر موسسات مالی به پیوستن به ما در این سفر” گفت: ژول Kortenhorst مدیر عامل شرکت RMI.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مرکز و فرصت های تعامل بازدید climatealignment.org

سوالات رسانه ای با ما تماس بگیرید:
نیک جراحیمدیر – روابط رسانه ای | [email protected]

منبع Rocky Mountain موسسه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im