سنگ باغ کنسرت لغو شده است برای سال 2020

تقریبا همه زن صف برای راک باغ 2020 بود یک بیت از تعجب اما سقوط جشنواره: سازمان لغو شده 20 ژوئن, موسیقی باش خارج Walker Art Center.

“ما عمیقا متاسفیم که باید به لغو این سال راک باغ با توجه به نگرانی های ما برای ایمنی و سلامت از مخاطبان و هنرمندان به طور یکسان” فیلیپ Bither ارشد متصدی برای هنرهای نمایشی در واکر گفت: در بیانیه صادر شده صبح جمعه.

سنگ باغ بزرگ دوم تابستان موسیقی متحرک به نام کردن در مینه سوتا پس از شهرهای دوقلو تابستان جم را لغو. همانطور که ما قبلا گزارش این هفته سازمان از دیگر جشنواره ها از جمله کلیسای بلوک در حال, در حال حاضر هنوز هم نگه داشتن امید به رفتن به عنوان برنامه ریزی شده.

صف برای این سال RTG — یک رویداد جمع آوری کمک برای واکر و آن شخص غیر انتفاعی شرکت شریک 89.3 فعلی/رادیو دولتی مینسوتا — اعلام شد مارس 10, فقط چند روز قبل از تور کنسرت و موسیقی سالن شروع به بستن با توجه به coronavirus نگرانی. Tegan & Sara, Alabama Shakes frontwoman بریتنی هوارد Poliça جی Som و خندقها پسران در میان برنامه ریزی شده اجرا.

این خواهد بود که اولین بار از سال 2007 که شهرهای دوقلو concertgoers نمی خواهد به یک درمان سنگ باغ یک رویداد است که قدمت آن به سال 1998 است. هر دو واکر و همسایه مینیاپولیس مجسمه سازی باغ باید یک برنامه پر مشغله از رویدادهای دیگر به انتظارنشسته بودند تا در طول ماه های گرم است که می تواند تغییر زمان به بعد از آن تاریخ تقریبا غیر ممکن است.

در زمان مدیریت مدیر David صفر اضافه شده در این اطلاعیه “این ناامید کننده را از دست ندهید این فرصت را به هنرمندان در این سال صف و جمع آوری با همکار ما طرفداران موسیقی. اما ما در این با هم. اجازه دهید در ادامه به حمایت جامعه موسیقی و هر یک از دیگر, اما ما می توانیم.”

Ticketholders دریافت هزینه کامل از طریق eTix.

 

@ChrisRstrib

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>