راک اند رول سن دیگو معرفی جدید Livestreaming ویژگی

سن دیگو, ژوئیه 28 سال 2020 /PRNewswire/ — Rock and Roll, سن دیگو یک موسیقیدان رفتن به تسهیلات برای, تمرین, فضای, تعمیرات, اجاره و درس موسیقی, معرفی جدید livestreaming ویژگی برای گروههای موسیقی به اجرای زنده با fanbase. جدید امروز livestreaming از ویژگی های نشان می دهد راک اند رول سن دیگو تعهد به سرمایه گذاری و گسترش آگاهی از نوازندگان موسیقی.

با بسیاری از سالن با داشتن نزدیک و جشنواره های موسیقی مانند KAABOO و Coachellaنیاز به لغو یا reschedule باند و نوازندگان نیاز به یک محل برای موسیقی خود را به شنیده می شود. راک اند رول سن دیگو را فراهم می کند, سالم و تمیز فضا برای تمرین و در حال حاضر یک محل برای انجام. با به اشتراک گذاشتن موسیقی خود را با نه تنها سن دیگو و کالیفرنیاباند عملا می تواند رسیدن به و ساخت طرفداران خود در سراسر جهان است.

“ما هیجان زده در مورد راه اندازی راک اند رول سن دیگو livestream ویژگی ها می گوید:” RRSD را مالک/مدیر علامت لانگفورد. “تمرکز ما این است که برای کمک به گروههای به اشتراک گذاری اجرای زنده خود را با پیروان خود را به خصوص در طول این COVID-19 بیماری همه گیر. با کافه ها و سالن های قادر به میزبان اعضای گروه هم اکنون می توانید تمرین و انجام همه با هم در فرد در یک محل در حالی که livestreaming عملکرد خود را. طرفداران خود را می توانید عملا در مورد علاقه خود را در شبکه های رسانه های اجتماعی مانند Facebook, حرکت یا کشش ناگهانی, یوتیوب, و دیگران.”

راک اند رول سن دیگو جدید livestream قابلیت ارائه می دهد یک راه حل خلاق برای رویدادهای دیگر نیز از شرکت ارائه به مد نشان می دهد به خدمات مذهبی و بیشتر. این برنامه شامل 24’x20′ صحنه و نورپردازی بسته هندریکس اتاق پویا است که در آن می توان به پیکربندی به جای انواع حوادث و محصولات. این راه حل های نوآورانه در حال سرمایه گذاری های عمده که راک اند رول سن دیگو متعهد به ارائه نوازندگان و کسب و کار با یک راه برای به اشتراک گذاشتن صدای خود را با جهان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راک و رول سن دیگو livestreaming قابلیت بازدید https://www.rockandrollsandiego.com/streaming-nav

در مورد راک و رول سن دیگو
باز در سال 2011, راک اند رول, سن دیگو ساخته شده بود به عنوان یک محل برای نوازندگان به بازی با صدای بلند هر روز هفته آنها می تواند احساس در خانه در حالی که بخشی از یک جامعه است. آغاز شده توسط علامت لانگفورد که مادام العمر است نوازنده و محلی San Diego, resident. آنها میزبانی محلی San Diego باند به headliners مانند استیون تایلر,ساحل پسران قبیله ای دانه Carnifex, Ace Frehley, POD, B-52s این Frights, King Diamond, The Devil Wears Prada, Pierce the Veil, یک روز به یاد داشته باشید Cattle Decapitation و بسیاری از بیشتر! محل تمرکز به یک موسیقیدان رفتن به محل تمرین, فضا, تعمیرات, اجاره, درس موسیقی و livestreaming.

اطلاعات بیشتر در مورد راک و رول سن دیگو با مراجعه به https://www.rockandrollsandiego.com/

تماس با ما:
راک اند رول سن دیگو
جوئل Ellazar
[email protected]

عکس:
https://www.prlog.org/12831986

آزادی مطبوعات توزیع شده توسط PRLog

منبع, سنگ و رول, سن دیگو

لینک های مرتبط

https://www.rockandrollsandiego.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im