راشل بیمار., مارس 18 سال 2020 /PRNewswire/ — راشل مواد غذایی, LLC خواهد توقف تولید برای مدت 14 روز بر اساس اطلاع از بسته شدن از بخش بهداشت محلی. این شرکت در حال همکاری با مقامات محلی برای درک بیشتر بسته شدن سفارش و مشاوره با داخلی و خارجی و کارشناسان موضوع به درک مراحل بعدی به بازگشایی تاسیسات. این بسته در پاسخ به گسترش بیشتر COVID-19 در منطقه و تاثیر آن بر تاسیسات تولید است که باعث می شود خرده فروشی و foodservice محصولات. این شرکت متعهد به پرداخت آن اعضای تیم در طول این 14 روز. راشل مواد غذایی یک شرکت تابعه تماما متعلق به از هورمل غذاهای شرکت (NYSE:HRL).

“ما تصمیم گرفته اند که امکانات ما برای اطمینان از درک وسیع تری از COVID-19 و تاثیر به عملیات ما” گفت: لایحه برنج, Plant Manager. “متاسفانه شیوع این بیماری تا یک اثر در توانایی ما به طور کامل به کار گیرند. ما شده اند بخشی از تار و پود این جامعه برای دهه پس از این خبر فوق العاده ناامید کننده برای تیم بزرگ ما از مردم است. برای سال ما ارائه پشتیبانی به ما مواد غذایی محلی بانک ها و محصولات مورد استفاده توسط FEMA و فاجعه دیگر پاسخ برنامه در زمان نیاز. برای کمک به ادامه به انجام بخشی از ما, ما مشتاق به بازگشایی و به زودی شروع به ساخت بزرگ ما محصولات فقط به عنوان ما انجام داده اند بی وقفه برای چند دهه.”

اعضای تیم در حال کار مجدانه برای به حداقل رساندن تاثیر بر عملیات و محصولات ساخته شده وجود دارد مانند بیکن محصولات و مایکروویو وعده های غذایی.

راشل مواد غذایی همچنان برای اطمینان از بالاترین سطح بهداشت و ایمنی مواد غذایی استاندارد نگهداری شده در این مرکز تولید. علاوه بر این استانداردهای پیشرفت بیشتر اجرا شده است از جمله آموزش و پرورش برای اعضای تیم در COVID-19 ویروس, افزایش مایع فرکانس ارائه اضافی تجهیزات حفاظت شخصی منع خارج از بازدید کنندگان و اعضای تیم درجه حرارت.

به دنبال اظهارات

این نسخه شامل به دنبال اطلاعات بر اساس مدیریت زمان نمایش ها و مفروضات. حوادث واقعی ممکن است مادی. لطفا به این اظهارات هشدار در مورد “عوامل خطر” و “به دنبال اظهارات” که به نظر می رسد بر روی صفحه 30-35 در شرکت فرم 10-Q به صورت مالی سه ماهه منتهی به ژانویه. 26, 2020, که می تواند در دیده hormelfoods.com در “سرمایه گذاران” بخش.

تماس با ما: روابط رسانه [email protected]

منبع راشل مواد غذایی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de