قوی کار افزایش رشد اقتصاد به عنوان Coronavirus شدت گرفتن

کارفرمایان ایالات متحده نگهداری می شود قوی با سرعت از استخدام در فوریه دادن به اقتصاد قوی و تقویت آن را به عنوان برابر شیوع کروناویروس که stoked بازار مالی ترس از رکود اقتصادی و درخواست اضطراری کاهش نرخ بهره از سوی فدرال رزرو.

وزارت کار را از نزدیک تماشا ماهانه گزارش اشتغال در روز جمعه نیز نشان داد جامد ماهانه رشد دستمزد و نرخ بیکاری در حال سقوط به نزدیک 50 سال اخیر از 3.5 درصد. کارفرمایان نیز افزایش ساعت برای کارگران در ماه گذشته.

در حالی که شادمان گزارش به احتمال زیاد نه به طور کامل تصرف تاثیر coronavirus که در ایالات متحده آمریکا آغاز و در اواخر فوریه وجود دارد که تا کنون هیچ نشانه ای که این بیماری همه گیر است و صدمه زدن به بازار کار است.

اخراج پایین باقی می ماند و کسب و کارهای کوچک و بخش خدمات صنایع در ادامه به استخدام در یک جامد کلیپ.

فدرال ریزرو ایالات متحده در روز سه شنبه کاهش آن معیار یک شبه نرخ بهره توسط نیم درصد به یک هدف محدوده 1.00% به 1.25% در بانک مرکزی ایالات متحده برای اولین بار اضطراری کاهش نرخ از سال 2008 در اوج بحران مالی است.

تغذیه صندلی جروم پاول اذعان کرد اقتصاد را قوی مبانی اما گفت: “coronavirus شمار در حال تحول خطرات به فعالیت های اقتصادی است.”

اشتغال بخش غیرکشاورزی افزایش 273,000 شغل در ماه گذشته مطابق با ژانویه شمارش که بزرگترین پس ممکن است 2018. در حالی که حمل و نقل و انبارداری اشتغال یافت و از 4000 شغل در ماه گذشته برخی از زود تاثیر از coronavirus آنها بیش از جبران قوی سود تقریبا در تمام بخش ها از جمله دولت است. اقتصاد ایجاد شده 85,000 بیشتر مشاغل در ماه دسامبر و ژانویه از آنچه قبلا گزارش شده است.

اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز پیش بینی کرده بود payman افزایش 175,000 شغل در ماه فوریه است. اقتصاد نیاز به ایجاد تقریبا 100 ، 000 شغل در هر ماه به نگه دارید تا با رشد جمعیت در سن کار. اشتغال سود به طور متوسط 243,000 هر ماه در سه ماه گذشته.

دولت اظهارنظر کسب و کار در اواسط فوریه. حداقل 12 نفر کشته شده اند در ایالات متحده از بیماری تنفسی به نام COVID-19 ناشی از کروناویروس و بیش از 100 آلوده شده اند. مرگ و میر و افزایش عفونت ثبت شد شروع هفته آخر فوریه است. به طور کلی سرعت گسترش بیماری کشته شدن بیش از 3000 نفر و بیمار نزدیک به 100,000 عمدتا در چین است.

حمل و نقل و انبارداری اشتغال کاهش یافت و به احتمال زیاد به دلیل محدودیت های مسافرتی که اجرا شد توسط برخی از مقامات برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. همچنین وجود داشته است گزارش ها از کاهش قیمت های حمل و نقل کانتینر حجم در بنادر.

اقتصاددانان بر این باورند کارفرمایان به احتمال زیاد به کاهش ساعت برای کارگران در ابتدا و اقدام به اخراج اگر این بیماری همه گیر فراتر از نیمه دوم این سال و به 2021. تا کنون هفتگی برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری بیشتر موقع کار شاخص بازار شد و روند کم در اوایل ماه مارس.

جهانی outplacement شرکت رقیب خاکستری و کریسمس به گزارش روز پنج شنبه افت شدید اخراج اعلام شده توسط ایالات متحده بر اساس شرکت در ماه فوریه و گفت: شیوع کروناویروس “هنوز رتبهدهی نشده است ایجاد می شود شرکت ها برای کاهش موقعیت.”

هنوز هم این ویروس که باعث می شود یک شبه آنفولانزا بیماری انتظار می رود به سرعت رشد کار در ماه های آینده.

بسیار مسری ویروس لرزاند سرمایه گذاران است که در ادامه به تخلیه دارایی های پر ریسک مانند سهام با وجود تغذیه کاهش نرخ به نفع پناهگاه امن اوراق قرضۀ دولتی ایالات متحده. 10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده عملکرد کاهش یافته است و کمتر از 1%. اقتصاددانان می گویند محرک های مالی مورد نیاز برای کوسن اقتصاد در برابر اختلالات از coronavirus هر چند بسیاری بر این باورند بازار مالی ترس از رکود اقتصادی کمی زودرس.

بازار کار قدرت تقویت شد ثابت رشد دستمزد. درآمد متوسط ساعتی رز 0.3% در ماه فوریه پس از به دست آوردن 0.2% در ماه ژانویه است. افزایش سالانه دستمزد, اما تضعیف به 3.0% در ماه فوریه از 3.1 درصد در ژانویه سال گذشته به عنوان بزرگ به دست آورید می افتد خارج از محاسبه است. متوسط هفته کاری افزایش یافته و به 34.4 ساعت در ماه گذشته از 34.3 ساعت در ماه ژانویه است.

نرخ بیکاری کاهش یافت و به 3.5 درصد در ماه گذشته. این افزایش یک دهم از یک درصد به 3.6 درصد در ماه ژانویه به عنوان بیشتر مردم پیوست و نیروی کار در نشانه ای از اعتماد به نفس در بازار کار.

ساخت و ساز اشتغال افزایش 42,000 پس از صعودی 49,000 در ماه ژانویه است. تولید و اشتغال افزایش 15,000 شغل پس از سقوط از 20 ، 000 در ماه ژانویه است. تولید شده و احاطه شده توسط مشکلات اعم از آمریکا و چین به بوئینگ تعلیق در ماه ژانویه تولید آن مشکل 737 MAX jetliner.

اشتغال دولت افزایش 45,000 در ماه فوریه افزایش, با افزایش در دولت آموزش و پرورش است. حدود 7000 کارگران موقت استخدام شده بودند برای decennial جمعیت دفعات مشاهده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im