ربات مراسم. مجازی رقص احزاب است. آنلاین سخنرانی. چگونه آریزونا کالج ها و دانشگاه ها در جشن فارغ التحصیلان

در یک سال نرمال ملیسا ورنر خواهد بود شاخص عرصه مدیریت تدارکات و ساخت مطمئن شوید که امنیت در محل و تولید در فرد و رویداد برای هزاران نفر از فارغ التحصیلان و خانواده های آنان است.

ورنر که تولید شروع مراسم در دانشگاه ایالتی آریزونا برای بیش از 20 سال خواهد سازمان دیده بان به عنوان دانش آموزان و خانواده های آنها بهره مند از تیم او کار سخت به آنها مشهور با دوستان خود و جامعی selfies.

در حال حاضر او را برای قرار دادن نکات نهایی در مجازی شروع مراسم برای یک کاملا متفاوت نوع از فارغ التحصیلی پس از COVID-19 ساخته شده بزرگ در شخص حوادث نا امن.

“ما می دانیم این است که یک جایگزین برای یک فرد در مراسم” ورنر مدیر اجرایی ASU را از دانشگاه مراسم گفت:. “این یک راه برای ما به جشن می گیرند در حال حاضر.”

او یک صندلی ردیف جلو به صورت حرفه ای و شخصا به همه گیر است اخلال در آموزش و پرورش این نقطه عطف: ورنر دختر یک دبیرستان ارشد که فارغ التحصیل خواهد شد در این سال نیز هست.

مانند بسیاری از والدین و او امیدوار است ASU فارغ التحصیلان او را باید یک جشن کوچک در خانه را برای کودک خود را.

“من احساس او احتمالا رول چشم او و مسخره در, آن, اما ما می خواهیم او را به می دانم که این یک معامله بزرگ” ورنر گفت.

او می خواهد برای دیدن تمام عکس ها ASU فارغ التحصیلان به اشتراک گذاری این مینی مراسم بیش از حد. بخشی از مجازی برنامه ریزی رویداد درگیر ایجاد راه های بیشتری برای تسهیل است که های, مانند, دانلود عکس پس زمینه از یاد پردیس, مکان, مانند, مادر, پیر اصلی و خرما به راه رفتن.

حدود 7000 فارغ التحصیلان ارسال شده در عکس ها و پیام های که نمایش داده خواهد شد در این مراسم که نام آنها نامیده می شود. هر دانشجویی که فارغ التحصیل خواهد شد که نام خود را بخوانید و یک اسلاید نشان داده شده است.

آریزونا کالج ها و دانشگاه ها را به طور چشمگیری تغییر یافته مراسم فارغ التحصیلی برای انطباق با COVID-19.

در ASU را افزودنیهای تاندربرد دانشکده مدیریت جهانی فارغ التحصیلی خواهد شد عبارتند از روبات ها است. دیگر مراسم از ویژگی های ویژه پیام های تصویری و عکس و نقل قول از دانش آموزان و حتی مجازی رقص میزبانی مدرسه کسب و کار.

در شمال آریزونا دانشگاه ضبط پیام از دانشگاه شد آنلاین پست شروع روز جمعه به پا زدن کردن فارغ التحصیلی celbrations. در دانشگاه آریزونا آغاز خواهد شد, به صورت آنلاین در آوریل 15. ASU را ضبط مراسم منتشر خواهد شد آنلاین شروع دوشنبه.

گراند کانیون دانشجویان دانشگاه ارسال شده عکس های جشن های خود را آنلاین و دیدم ضبط پیام از پردیس رهبران.

در اواسط ماه مارس و پس از آن اعلام شد که بهار شروع مراسم نخواهد بود برگزار شد در شخص یک گروه از GCU دانش آموزان راه می رفت با هم پایین لپس راه در پردیس به خود را نگه مینی جشن.

یکی GCU فارغ التحصیل نشان داد او کلاه و لباس شب در یک Instagram عکس با این فصل داغترین کالا: کاغذ توالت.

“بدون کاغذ توالت صدمه شد در ساخت این تصاویر!,” او نوشت.

مدارس خواسته فارغ التحصیلان برای به اشتراک گذاشتن عکس های خود را در جشن ها و ویژه شامل میشوند. از آنها خواسته دانش آموزان برای ارسال عکس ها است که می تواند به ویژه در شروع مراسم و آنلاین نمایش اسلاید.

آنها همچنین نگه داشتن امید به آینده در فرد گردهمایی با اکثر مدارس اجازه می دهد ممکن است فارغ التحصیلان به راه رفتن در دسامبر مراسم و یا برنامه ریزی ویژه reunions در تاریخ بعد زمانی که خطر گسترش این ویروس را کاهش می دهد.

ربات مراسم فارغ التحصیلی

از 143 تاندربرد فارغ التحصیلان 140 شرکت کننده در ربات مراسم با استفاده از آنچه که به نام “ربات های telepresence” نیز شناخته شده به عنوان “آواتار روبات” گفت: تاندربرد دین Sanjeev Khagram.

به جای یک فرد راه رفتن به خود را دریافت دیپلم روبات ها با عکس ها و یا فیلم ها از دانش آموزان آنها ایستاده بودند برای انجام پیاده روی را در خود جای. برخی از دانش آموزان فرستاده شده حرفه ای headshots برای استفاده در روبات ها با صفحه نمایش در حالی که دیگران با عینک کلاه و لباس و یا استفاده های ویدئویی خود را به وب کم برای شرکت, او گفت:.

این مدرسه تا به حال شش روبات بنابراین Khagram دو روز را صرف ضبط ربات پیاده روی.

تصویری از پیاده روی همراه با دیگر ضبط عناصر است که می گیرد در یک نرمال مراسم در دسترس خواهد بود در صفحه یوتیوب در روز دوشنبه.

“من خوشحال به ارائه این نوآوری به عنوان یک گزینه پس از پرسنل راهی آن را به کار” Khagram گفت. “دانش آموزان تصمیم به شرکت در کوتاه مدت متوجه ساخته شده و این پروژه خود را با بالا و مشارکت منحصر به فرد آواتار تصمیم گیری و تعامل فعال.

فارغ التحصیلی کلاس تنظیم پرونده در AZ

گذشته از جهانی همه گیر آریزونا مدارس به نام خود فارغ التحصیلی کلاس “سابقه و رکورد.”

NAU, ASU و GCU گفت: همه آنها فارغ التحصیلی خود را بزرگترین کلاس های همیشه بهار.

در NAU حدود 6,000 دانش آموزان اعمال می شود به این ترم فارغ التحصیل بیش از 5000 نفر از آنها دانشجویان یک اطلاعیه مطبوعاتی از دانشگاه گفت.

از کسانی که, کالج مدرسه پرستاری تعداد 317 ورود فارغ التحصیلان این رشته در میان جهانی همه گیر.

“من خیلی افتخار می کنم از کلاس از سال 2020” NAU جمهور ریتا چنگ در بیانیه ای گفت. “این کلاس به دست آرمان های خود را به دست آورده و درجه خود پس از سالها فداکاری و کار سخت به پایان — غیر منتظره از بحران جهانی. آن را می سازد این دستاورد از همه بیشتر قابل توجه است.”

GCU شکستن رکورد کلاس شامل بیش از 26,000 درجه اعطا برای هر دو سنتی دانش آموزان و بزرگسالان کار این دانشگاه گفت: در آزادی مطبوعات.

“برخورد با چالش های این COVID-19 همه گیر است که چگونه ما فارغ التحصیل از سالمندان در دانشگاه و نه کار ما دانش آموزان بزرگسال آنلاین پیش بینی خود را در کالج حرفه اتمام تا” GCU جمهور برایان مولر در بیانیه ای گفت.

“اما آنها ملاقات چالش های آن با درست لپس روح و استقامت. این واقعا یک سال تاریخی و آنها باید احساس بسیار افتخار از موفقیت های خود.”

ASU کلاس انتظار می رود که بزرگترین آن تا کنون نیز با بیش از 16,400 فارغ التحصیلان.

در این سال همچنین شامل اولین گروه از دانشجویان فارغ التحصیل از این مدرسه همکاری با بارگذاری. پنج تن از این “Uber دانشمندان” خواهد بود فارغ التحصیلی در این ترم.

شیدا Clarke, 25, یکی از آنها است. او یک راننده-شریک برای Uber که کار تغییر در مارس زمانی که مردم متوقف شد, ترک خانه های خود بسیار به خصوص زمانی که “آنها شروع به بسته شدن میله در اسکاتسدیل آریزونا.”

“پس از آریزونا به عمل مبارزه COVID من از خیلی از کار,” او گفت:.

او معتقد است که او COVID-19 خود را از چند هفته پیش و با تجربه علائم از جمله از دست دادن طعم و مزه و بو اما نبود قادر به دریافت در زمان آزمایش از آنجا که علائم خود را نمی شدید.

هنوز هم او موفق به پایان خود را در رشته علوم سیاسی و ارتباطات این ترم بعد از چند توقف و شروع به بیش از هفت سال گذشته. داشتن بورس تحصیلی از طریق بارگذاری به او کمک کرد تا پایان مدرک خود را که قرار داده شده است در مکث به خاطر پول در گذشته است.

او برنامه ریزی شده برای جشن گرفتن مدرک خود را در فرد در مراسم به همراه خانواده اش از نیوجرسی. او را گرفته اند و یک تن از عکس ها خود را نشان می دهد 1-ساله پسر.

او را به جای تماشای آنلاین در روز دوشنبه. او با ارسال یک عکس از خود و توجه داشته باشید از لطف به خانواده خود و بارگذاری برای حمایت خود را.

“در ابتدا من bummed اما در حال حاضر آن را مانند جدید ما غیر طبیعی و واقعا وجود دارد هیچ چیز من می توانم در مورد آن انجام” کلارک گفت. “بنابراین من آموخته ام به قبول آن است و من به عبور از خط پایان. و من حدس می زنم آن را فقط در زمان برای من برای شروع حرکت رو به جلو به, ‘چگونه من می خواهم برای کمک به جامعه پس از من انجام می شود با مدرسه؟'”

او قصد دارد برای ادامه کار با بارگذاری و شروع به خود را تولید شرکت.

رسیدن به خبرنگار راشل Leingang از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق تلفن در 602-444-8157 و یا پیدا کردن خود را در توییتر و Facebook.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de