Riverence منابع بدست می آورد روشن چشمه غذاهای

سحر و جادو دره را ادامه خواهد داد به پایه عملیات برای هر دو Riverence و روشن چشمه غذاهای با قصد حفظ موجود مارک های اعضای تیم و بازار آنها خدمت می کنند. با هم, شرکت ها استخدام بیش از 450 نفر است.

“ما اعتقاد داریم در آبزی پروری پایدار و زمین مبتنی بر تولید غذاهای دریایی می گوید:” راب جوانمدیر عامل شرکت Riverence. “با این سرمایه گذاری ما در حال تعمیق ما تعهد به انجام آنچه درست است در حمایت از جوامع ما ماهی ما تولید و منابع طبیعی ما به اشتراک بگذارید. با هم ما آماده هستیم برای دوباره تعریف کردن مزرعه-ماهی مطرح شده و آینده آمریکا قرار گیرد.”

“ما در حال شروع به reimagine پتانسیل ما ماهی قزل آلا صنعت می گوید:” جف Jermunsonمدیر عامل شرکت روشن چشمه های مواد غذایی. “ما مفتخر به شروع فصل بعدی از شرکت ما سابقه ای طولانی به عنوان بخشی از Riverence خانواده است.”

همراه با روشن چشمه غذاهای Riverence کنترل زنجیره تامین از آن نوزادان سهام برای تحویل به توزیع کنندگان. این Riverence نمونه کارها در حال حاضر شامل 14 مزارع قادر به تولید بیش از 15000 تن در سال, نوزادان چهار ایستگاه دو پردازش امکانات ارزش افزوده مرکز پردازش زباله کارخانه بازیافت و خوراک آسیاب که همه آنها BAP گواهی و یا به دنبال صدور گواهینامه. منابع مشترک نیز شامل یک ناوگان مدرن از 12 over-the-road تراکتور تریلر combos ارائه در سراسر کشور دسترسی به بازار برای همه Riverence و روشن چشمه محصولات.

Riverence ماموریت است که به کاهش فشار بر روی ماهی وحشی با ارائه یک منبع جایگزین حق بیمه دریایی. Riverence است تاثیر شریک جیمز ریش پایه و رسمی قزل آلا از جیمز ریش خانه توصیه شده توسط FishWise و اقیانوس عاقلانه و Monterey Bay غذاهای دریایی سازمان دیده بان “بهترین انتخاب”. Riverence شهرت برای کیفیت و مراقبت به سرعت به دست آورده ستایش از سرآشپزها مشهور مانند dwellو یک نقطه در منوها از رستوران ها مانند مناقصه ها و سبزی GT ماهی و صدف گنجشک & Wolf, The Breadfruit & رم نوار Momofuku, Imoto, و بیشتر.

Riverence Holdings LLC
Riverence منابع است که بزرگترین زمین-بر اساس تولید کننده steelhead و ماهی قزل آلای رنگین کمان در آمریکا با مکان در سراسر آیداهو و واشنگتن. از آن است که شرکت مادر Riverence نوزادان (تولید تخم مرغ) و همچنین Riverence مزارع و روشن چشمه های مواد غذایی (ماهی قزل آلا تولید و توزیع). با هم از شرکت های کامل تخم مرغ به صفحه’ کنترل زنجیره تامین خود را با سراسر کشور در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر riverence.com و به دنبال Riverence اجتماعی, @RiverenceUSA.

روشن چشمه های مواد غذایی
روشن چشمه های مواد غذایی است که ماهی قزل آلای رنگین کمان تولید کننده با 54-سال میراث پرورش ماهی در آیداهو. برای اطلاعات بیشتر clearsprings.com و به دنبال روشن چشمه غذاهای اجتماعی, @FreshFishKitchen.

برای اطلاعات بیشتر ایمیل press@riverence.com.
برای آرم شرکت و عکاسی بازدید https://riverence.link/presskit

منبع Riverence Holdings LLC

لینک های مرتبط

http://www.riverence.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر