لاس وگاس — ساعت قبل از مصرف این مرحله مایک بلومبرگ تحت حمله از رقبای دموکرات به احتمال زیاد در یک پیش نمایش از پنج شنبه شب بحث اولین زمانی که تاجر میلیاردر در دیدار رقبای خود را روی صحنه برای اولین بار.

هر دو برنی ساندرز’ و جو بایدن در زمان مبارزات aimat 78 ساله و سابق جمهوری خواه سابق بالا بردن سوال در aboutBloomberg سلامت و دومی اشاره به عقبگرد در مسائل کلیدی است.

این حملات تاکید جدی دموکرات ها در حال سابق نیویورک شهردار مبارزات انتخاباتی در حال حاضر که او پرورشی به دو رقمی پشتیبانی در نظر سنجی های ملی و واجد شرایط به نظر می رسد در بحث. بلومبرگ بود مادام العمر دموکرات قبل از پیروزی شهردار نیویورک نژاد به عنوان یک جمهوریخواه در سال 2002. او بعد از روشن به مستقل و به طور رسمی ثبت نام به عنوان یک دموکرات در سال گذشته است.

او در مواجهه نسبتا کمی ملی موشکافی در خود جای تعجب swift افزایش از حزبی megadonor به بالا ردیف ریاست جمهوری مدعی.

اما چهارشنبه شب بحث در لاس وگاس جایی که بلومبرگ چهره پنج گرسنه مخالفان در مذاکرات unscripted لحظه ای خود را از سال 2020 کمپین شمار بزرگترین آزمون و در عین حال از غیر مومن خود مبارزه است.

“او در حال رفتن به یک غول هدف خود را از همه طرف گفت:” دموکراتیک استراتژیست برایان Brokaw. “آن را یا همه با هم آمده درخشان و یا می تواند سقوط از هم جدا بسیار به سرعت.”

حملات قبل از شروع بحث را 9 p. m. EST شروع می شود.

در سی ان ان روز شنبه صبح ساندرز’ ملی دبیر مطبوعاتی Briahna شادی خاکستری تلاش برای مقابله با پرسش های اطراف ورمونت سناتور بهداشت با اشاره به بلومبرگ که او گفت: تا به حال نیز “دچار حملات قلبی در گذشته است.” ساندرز دچار حمله قلبی در پاییز گذشته منتشر شد و نامه از پزشکان شهادت به سلامت خود را. اما بلومبرگ هرگز دچار حمله قلبی; او منتشر پزشکان نامه سال گذشته که گفت که او تحت کرونر استنت جراحی در سال 2000.

خاکستری بعد از رفت و برگشت او در بیانیه ای گفت در توییتر که او “misspoke” در مورد بلومبرگ سلامت.

به طور جداگانه این بایدن در زمان مبارزات انتخاباتی در بلومبرگ بیش از تبلیغات شهردار سابق در حال اجرا است که از ویژگی های عکس از او با همکاری نزدیک با رئیس جمهور باراک اوباما. این بایدن کمپین ارسال شده در یک ویدئو به توییتر برجسته نظرات گذشته بلومبرگ ساخته شده انتقاد اوباما در مراقبت های بهداشتی و آب و هوا را تغییر دهید و او را متهم به عدم به آدرس نژادپرستی در طول مدت خود را. این ویدئو همچنین شامل یک کلیپ بلومبرگ اعلام کرد “من یک دوست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او به نیویورک icon.”

بلومبرگ به حال تا این اواخر تا حد زیادی موفق به فرار موشکافی از رسانه ها و حملات از مخالفان خود را با اجتناب از اوایل اولیه متحده و به جای تمرکز بر مبارزه در 14 متحده که رای در مارس 3 سه شنبه مقدماتی. و کمپین های عظیم — با بیش از 2 ، 000 کارکنان در سراسر کشور و بیش از 400 میلیون دلار صرف تبلیغات در حال حاضر به او داده اندازه کافی افزایش را به نفع خود بالا مشخصات تاییدیه و دو رقمی پشتیبانی در پای صندوقهای رای است.

با توجه بلومبرگ وجود دارد و با افزايش ترس از ایجاد فکر دموکرات ها در مورد ساندرز’ قدرت در این مسابقه است. پس از او به پایان رسید در بالا در آیووا و نیوهمشایر نظر سنجی نشان می دهد که خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی آماده است برای یکی دیگر از قوی نشان دادن در نوادا قفقاز در روز شنبه.

پس از بیش از یک سال از مبارزه وجود دارد کمی وضوح در دموکراتها فوری جستجو برای یک نامزد به اجرا در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

دیرین استقرار مورد علاقه بایدن سابق اوباما معاون مبارزه به نفس زندگی جدید را به خود آور, کمپین که وارد شب در پایین متوسط درهم و برهم کردن پشت سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و مینه سوتا بهداشت ، ctq. ساندرز یک سناتور ورمونت پدید آمده به عنوان مترقی بال اولویت بعد از دو مسابقه به عنوان ایالت ماساچوست الیزابت وارن در تلاش به دست آوردن مجدد انرژی برای مبارزات انتخاباتی خود را.

برخی از دموکرات ها که از ترس شرایط رسیده برای لخت پنجه نزاع و جدال در تلویزیون ملی است که می تواند حک جدید زخم را به یک تقسیم حزب است که باید در نهایت گرد هم می آیند در این پاییز اگر این امید به انکار جمهوری خواه رئیس جمهور یک دوم.

بلومبرگ رقبای در حال حاضر نشان داد آنها را تکیه به خود مواد منفجره نظرات به نژاد و جنسیت در علاوه بر این به آنها اتهام که او با استفاده از ثروت به دست آمده از یک حرفه ای در وال استریت در تلاش برای خرید ریاست جمهوری است. بلومبرگ افزایش در نظر سنجی های ملی سوخت شده است تقریبا به طور انحصاری توسط بی سابقه ملی کمپین تبلیغاتی به دقت کنترل کمپین حوادث و وسیع ملی سازمان است که به احتمال زیاد در حال حاضر هزینه او بیش از نیم میلیارد دلار است.

الکساندرا Rojas, مدیر اجرایی ساندرز-متفقین عدالت دموکرات به نام جمعه بلومبرگ اول “عمومی لحظه از پاسخگویی.”

“این رفتن به یک فرصت برای در نهایت به موشکافی به بلومبرگ رکورد به عنوان یک جمهوری خواه plutocrat,” او گفت:.

بلومبرگ تیم مشغول به کار بود به پایین تر از انتظارات جلوتر از عملکرد خود را نشان می دهد بحث مهارت های فرسوده پس از بیش از یک دهه پس از آخرین انتخابات.

بلومبرگ نبوده است در بحث مرحله از سال 2009. تیم خود را یادداشت او هرگز در مواجهه بیش از یک رقیب در یک زمان بیش از سه انتخابات برای شهر نیویورک شهردار.

با وجود چالش های مشاور ارشد تیم اوبراین نشان داد که بلومبرگ استقبال مبارزه با ساندرز که کمپین درک می شود مسابقه را روشن پیشتاز.

“من فکر می کنم شما در حال رفتن به دیدن ما پا به پا با برنی ساندرز در مسائل مهم” اوبراین در مصاحبه ای گفت: بالا بردن سوال در مورد ساندرز’ ثروت شخصی ضبط در عدالت کیفری و کنترل اسلحه.

بلومبرگ انتخاباتی منتشر شده یک لیست از بیش از یک دوجین بحث مهمانان این برنامه شامل بازماندگان خشونت اسلحه از چند متحده است. آنها شامل یک مرد در حال حاضر در سال 2017 تیراندازی در لاس وگاس که در سمت چپ 58 کشته و صدها نفر دیگر مجروح شدند.

ساندرز استقبال یک مبارزه است.

این سناتور ورمونت برافراشته در برابر بلومبرگ و “یک سیستم است که اجازه می دهد تا میلیاردرهای برای خرید در انتخابات” در حالی که مبارزه در نوادا در آستانه بحث است.

“در اینجا این پیام است: هر کس در اینجا به ارزش 60 میلیارد دلار شما می توانید برای رئيس جمهور اجرا و شما می توانید امواج رادیو و تلویزیون. دوستان من است که به نام الیگارشی نه دموکراسی.”

ارشد بایدن کمپین مشاوران در روز چهارشنبه ارائه یک پیش بینی از یک مهاجم نامزد که سعی کنید به منظور جلب تیز تضاد با بلومبرگ و ساندرز.

در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران از دستیاران در زمان خاص هدف در بلومبرگ در تماس تلفنی با یک “جمهوری خواه میلیاردر” که در حال اجرا است “آشکارا نادرست تبلیغات” نشان می دهد که او به حمایت از اوباما. بایدن گفت: مشاوران سابق معاون رئیس جمهور خواهد توجه داشته باشید بلومبرگ انتقاد از اوباما در سیاست از جمله 2010 بیمه سلامت تعمیرات اساسی در حالی که اشاره کرد که بلومبرگ پشتیبانی نمی کند اوباما در انتخابات سال 2008 و تنها ارائه ولرم حمایت بسیار در اواخر سال 2012 مبارزات انتخاباتی.

بلومبرگ در واقع رقابت در نوادا شنبه قفقاز و یا هر یک از چهار اولیه مسابقات برنامه ریزی شده برای این ماه را ترجیح می دهند به سرمایه گذاری زمان و منابع در نماینده غنی متحده است که شروع رای گیری در ماه مارس است. در دوران مدرن این استراتژی هرگز کار کرده است. در عین حال آن را هرگز تلاش شده است با کسی که به عنوان ثروتمند به عنوان بلومبرگ که در حال حاضر سرمایه گذاری بیش از 400 میلیون دلار به ملی کمپین تبلیغاتی و استخدام بیش از 2000 کمپین کارکنان.

تمرکز بر بلومبرگ در بحث مرحله به معنی وجود خواهد داشت کمتر اکسیژن برای دیگران در یک لحظه بحرانی.

Buttigieg متحدان خاص دیدن ساندرز به عنوان تهدید واقعی و سرخوردگی هستند تثبیت در بلومبرگ. Buttigieg آغاز شده است نقاشی های تیز در تضاد با سندرز و انتظار می رود برای ادامه انجام این کار در بحث مرحله اجازه بقیه زمینه شمع در بلومبرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im