CARSON CITY, Nev. — با نوادا قفقاز کمتر از یک هفته دور دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد مبارزه آخر این هفته تثبیت شد در یک رقیب که نبود توجه دولت است.

برنی ساندرز جو بایدن ctq الیزابت وارن و پیت Buttigieg تمام هدفمند میلیاردر مایک بلومبرگ ، او را متهم به خرید راه خود را به انتخابات و حذف آنها مشتاق بودند تا او را در در یک بحث است.

“او فکر می کند او می تواند خرید این انتخابات” ساندرز گفت: سابق شهردار نیویورک در یکشنبه رالی در, Carson City, نوادا. “خوب من در اخبار برای آقای بلومبرگ — مردم آمریکا در حال مریض و خسته از میلیاردرهای خرید انتخابات!”

حملات خود را در حال نشانه ای از چگونه به طور جدی در این زمینه شروع به بلومبرگ به عنوان سود او کشش در مسابقه است و در آستانه راهیابی چهار شنبه دموکراتیک بحث در لاس وگاس. بلومبرگ کنار سنتی در اوایل رای گیری متحده از جمله نوادا به جای تمرکز بر روی 14 متحده که رای در سه شنبه اولیه در مارس 3. او صرف بیش از $417 میلیون خود را چند میلیارد دلاری ثروت در تبلیغات در سراسر کشور بی سابقه مجموع برای هر نامزد در اصلی.

تمرکز بر بلومبرگ می آید میان اضطراب در میان بسیاری ایجاد تعهد دموکرات ها بیش از قدرت اولیه ساندرز که برنده هفته گذشته نیوهمپشایر اولیه و اساسا زن را در آیووا با پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Indiana. ساندرز امیدوار است به شکاف یک پیروزی در نوادا در روز شنبه به عنوان میانه در تلاش برای متحد کردن پشت سر یک نامزد که می تواند در خدمت به عنوان یک شمارنده به سناتور ورمونت که به مدت طولانی شناخته شده به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک.

صدها میلیون دلار است که بلومبرگ دارای پمپ به سوپر شنبه متحده تنها افزایش حس عدم قطعیت در اطراف دموکراتیک مسابقه.

در ساندرز’ تجمع شلوغ تشویق به عنوان سناتور ورمونت شوخی که بلومبرگ است “مبارزه او را به گذشته 60 میلیارد دلار” و او را تمسخر برای پرش ابتدایی متحده است.

آن را با علامت تشدید سالوو ساندرز راه اندازی شنبه در برابر شهردار سابق زمانی که او علامت مناجات محافظه کار موقعیت بلومبرگ گرفته شده در گذشته از جمله مخالفت با حداقل دستمزد پیاده روی و مخالفت خود را به تعدادی از باراک اوباما در حالی که سیاست های رئیس جمهور. روز شنبه, Sanders, پیشنهاد شهردار سابق گذشته محافظه کاری بحث و نظرات او را ضعیف نامزد در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شارژ که بلومبرگ “با تمام پول خود را نمی خواهد ایجاد نوعی از هیجان و انرژی ما نیاز” به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

و در روز یکشنبه او ملحق شد توسط شهردار فعلی نیویورک, بیل د Blasio, که فقط این هفته تایید Sanders. د Blasio معرفی ساندرز با یک حمله از خود در سلف گفتن جمعیت “من متاسفم برای گزارش به شما طرفدار رئیس توقف و frisk است که در حال حاضر در حال اجرا برای رئيس جمهور.”

Klobuchar صحبت در CBS’ “چهره ملت” متهم بلومبرگ اجتناب از بررسی توسط نامحدودی امواج رادیو و تلویزیون و sidestepping بحث یا سخت مصاحبه تلویزیونی.

“من فکر می کنم او می تواند پنهان در پشت امواج رادیو و تلویزیون و پول” او گفت:. “من فکر می کنم او را به نشان می دهد. و من شخصا فکر می کنم او باید در بحث مرحله است.”

Klobuchar گفت: او را مطرح 12 میلیون دلار پس او بهتر از حد انتظار پایان در مقام سوم در نیوهمپشایر. او را حفظ کمپین خود را از طریق یک سری از قوی بحث عملکرد و استدلال کرد که بلومبرگ در مرحله با رقبای خود را در سطح میدان بازی است.

“من هرگز به ضرب و شتم او را در امواج رادیو و تلویزیون, اما من می تواند ضرب و شتم او را در بحث مرحله,” او گفت:.

بایدن صحبت در ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” پیشنهاد کرد که بلومبرگ خواهد شد و در صورت افزایش نظارت به عنوان نژاد در ادامه با اشاره به سابقه خود را در مسائل مربوط به مسابقه.

“60 میلیارد دلار می خرید به شما مقدار زیادی از تبلیغات است, اما آن را نمی توانید پاک کردن رکورد خود را,” او گفت:.

بایدن زدم بلومبرگ گذشته حمایت از توقف-و-frisk پلیس سیاست ها و نظرات خود را به نشان می دهد سرکوب نژادپرستانه وام وام مسکن, شیوه های شناخته شده به عنوان “redlining,” کمک به بحران مالی و همچنین به عنوان خود را در سال 2008 عدم تایید باراک اوباما برای رئیس جمهور. بلومبرگ بوده است پخش تبلیغات که کراوات او را از نزدیک به اوباما در مورد مسائل مانند کنترل اسلحه و تغییر آب و هوا.

وقتی پرسیده شد که در MSNBC در مورد اینکه آیا بلومبرگ سهام ارزش از حزب دموکرات وارن نیز رفت و پس از شهردار سابق خود نظرات به redlining اعلام کرد که “هر کسی که در خارج وجود دارد تلاش برای سرزنش آفریقایی آمریکایی برای سقوط مالی سال 2008…کسی است که باید به نمایندگی از حزب ما.”

Buttigieg تشبیه بلومبرگ به ناروا وقتی پرسیده شد که در مورد گزارش بلومبرگ ساخته دیدگاه جنسیتی نسبت به زنان و پرورش یک فرهنگ تبعیض جنسی در شرکت خود را.

“من فکر می کنم او می گذرد به پاسخ که صحبت می کنند و به آن” Buttigieg گفت.

او بعدها گفت: “نگاه کنید در این زمان است که در آن رای دهندگان به دنبال یک رئیس جمهور که می تواند ما را از روز هنگامی که آن را فقط امری عادی و یا پذیرفته شده اند به این نوع جنسیتی و نگرش تبعیض آمیز. در حال حاضر این است که ما فرصتی برای انجام کاری متفاوت است.”

اما حتی به عنوان جبهه در حال اجرا نامزدهای نگه داشته و یک چشم خود را در سوپر جمعه مرحله نهایی مسابقات با بلومبرگ آنها نیز متمرکز تر کار فوری برنده شدن بیش از اقلیت رای دهندگان خواهد شد که نقش محوری در این مسابقات در نوادا و کارولینای جنوبی است.

بایدن به یاد مسن محله های کشیش نشین در اولین Methodist اسقفی کلیسا در شمال لاس وگاس از دهه 1960 تلویزیون فیلم از معترضان در بیرمنگام آلاباما در حال حمله سگ های پلیس و اسپری با شیلنگ آتش نشانی به دستور رسمی شهرستان Bull کانر.

بایدن گفت: امروز پرست نیست “گاو Connors نه در لباس. آنها با پوشیدن خوب و مناسب, و آنها در حال زندگی در کاخ سفید است.”

معاون سابق رئیس جمهور است که با تکیه بر قدرت خود در میان رای دهندگان سیاه و صریح درخواست تجدید نظر به لاتین تبار و دیگر اقلیت به تحویل او قوی به نمایش در آمدن مسابقات پس از ارسال ناامید کننده پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر که هر دو ویژگی رای دهندگان که در حال سفیدتر به طور متوسط از جمعیت ملی است.

بایدن بوده است چکش خانه نیاز برای هر نامزد حزب دموکرات برای درخواست تجدید نظر به رای دهندگان از رنگ. روز یکشنبه گفت که سیاه و نمایندگان مجلس و دیگر چهره های سیاسی در, نوادا, سیاه قانونی حزبی را ماه تاریخ سیاه رعایت که “سیاه و سفید جامعه در قدرت خود را برای تعیین این که چه کسی رییس جمهور بعدی ایالات متحده در حال رفتن به.”

نوادا و کارولینای جنوبی نیز یک کلید آزمون برای Buttigieg و Klobuchar که تا کنون زده در حرکت از قوی تر از حد انتظار پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر بود اما باید هر دو رو سوال در مورد درخواست تجدید نظر خود را به اقلیت رای دهندگان.

روز یکشنبه زمانی که خواسته به نام یک اشتباه او ساخته شده بود به عنوان شهردار Buttigieg اذعان کرد که او قادر به تشخیص درد که تصمیم گیری ساخته شده به خصوص برای جوامع از رنگ.

“من لیزر متمرکز در ساخت مطمئن شوید که ما درست از نظر قانونی … من همیشه از شنیدن صدای بودند که صحبت کردن در مورد داستان پشت داستان” Buttigieg گفت. “من داده اند.”

بعد از آن روز در یک ضیافت ناهار برای, نوادا, قانونی, سیاه, کمیته های پارلمانی Buttigieg گفت که او با افتخار از کار خود را با رهبران در شهرستان خود را برای ارائه مسکن ارزان قیمت و بهبود سیاه, نرخ بیکاری, اما او گفت که او “با فروتنی توسط چپ کار را انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im