ریفکین وینر Livingston, LLC شکایت بانک مرکزی آمریکا برای کلاس اقدام به اولویت بندی آن اعطای وام به مشتریان و مسدود کردن دسترسی به PPP برنامه به آن سپرده گذاری مشتریان و دیگر کسب و کارهای کوچک

آناپولیس, Md., مارس 3, 2020 /PRNewswire/ — طرح دعوی در دادگاه مدعی در یک زمان شدید ملی نیاز متهمان بانک مرکزی امریکا شرکت (“بانک آمریکا”) و بانک مرکزی آمریکا, N. A. (“BNA”) (جمعی “متهم” یا “بوا”) به جای ممتاز سیاست های تبعیض آمیز از حرص و آز شرکت های بزرگ بیش از نیازهای امریکا کسب و کارهای کوچک.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه مجاز توسط کنگره و رئیس جمهور تحت Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی, قانون H. R. 748 (“مراقبت در عمل”) و آن برنامه های وام به اداره میلیاردها دلار در بودجه فدرال برای کسب و کارهای کوچک در یک نمایشگاه عادلانه و یکنواخت شیوه متهمان گفته اجرا یک فرآیند وام که غیرقانونی اولویت بندی های موجود خود را استقراض مشتریان و منع خود را سپرده گذاری مشتریان و دیگر کسب و کارهای کوچک حتی از تقاضا برای منابع مالی از دولتی برنامه های وام. هیچ چیز در مراقبت قانون اجازه یا مجوز متهمان را انتخاب کنید و را انتخاب کنید که دسترسی به و یا بهره مندی از فدرال حمایت برنامه اعطای وام. و اولویت دسترسی به این بودجه محدود است مواد – تقاضا قریب به اتفاق است که امریکا در پاسخ به سونامی اقتصادی از COVID-19 بر کسب و کارهای کوچک. هیچ توجیهی برای گفته نیاز به سپرده گذاری مشتریان و دیگر کسب و کارهای کوچک برای رفتن به انتهای خط.

به نام شاکی, پروفایل, Inc. (“به نام شاکی” و یا “پروفایل”) به ارمغان می آورد این اقدام از طرف خود و دیگران به طور مشابه واقع در برابر بوا برای نقض مراقبت عمل” نقض مدیریت کسب و کار کوچک (“SBA”) 7(یک) برنامه وام 15 U. S. C. § 636(a) یک اعلام حکم به موجب 28 U. S. C. § 2201 و مقدماتی و دستور دائم به موجب 28 U. S. C. § 2202.

چک Protection Program (“PPP”) است که بخشی از 2 تریلیون دلار بسته محرک ایجاد شده توسط مراقبت عمل در پاسخ به COVID-19 همه گیر بود که در امضا به قانون در مارس 27, 2020, سبب دهندگان را در دسترس تا آنجا که $349 میلیارد دلار در دولت-وام های تضمین شده برای پوشش هشت هفته از حقوق و دستمزد و هزینه های دیگر.

طرح دعوی در دادگاه مدعی است که BOA – ایجاد محدودیت های غیر ضروری در PPP وام – امتناع از قبول PPP برنامه های کاربردی وام مگر اینکه کسب و کار کوچک فعال است وام با مار بوا. BOA است در نتیجه غیرقانونی اولویت مشتریان موجود که فعال هستند به عنوان وام گیرندگان از فوریه سال 2020.

در واقع بوا گفته دسترسی به PPP برنامه برای کسب و کارهای کوچک است که “وام” ارتباط با BOA. پروفایل است که سپرده گذاری ارتباط با BOA ممنوع شد توسط مار بوا از حتی استفاده از PPP وام با مار بوا با وجود ملاقات با الزامات قانونی برای PPP وام.

هدف و انگیزه بوا را به اتهام تبعیض آمیز عمل شفاف است – آن است که اولویت ترازنامه خود را با حمایت از موجود وام های صادر شده توسط مار بوا از طریق PPP برنامه در هزینه از مشتریان کسب و کار کوچک است که یک وام ارتباط با BOA.

سناتور مارکو روبیو (R.-Fla.) و بن کاردین (D.-Md.) در حال حاضر متنبه بوا برای تحمیل معیارهای نشد در قانون و انتخابی انتخاب است که می تواند اعمال می شود.

بوا را به اتهام تبعیض آمیز اعمال شنیع و در نقض قانون فدرال است. در این زمان از ملی نیاز بوا را به اعمال تبعیض آمیز تنها می تواند به عنوان حرص و آز شرکت های بزرگ.

برای جزئیات بیشتر در مورد طرح دعوی در دادگاه تماس آلن Rifkin, Rifkin, وینر, Livingston, LLC در [email protected] یا (410) 960-1779.

منبع Rifkin, وینر, Livingston, LLC

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de