ریفکین وینر Livingston, LLC فایل اصلاح شکایت علیه بانک مرکزی آمریکا برای اولویت خود را وام مشتریان و انکار یا محدود کردن دسترسی به PPP برنامه

آناپولیس, Md., 4 آوریل سال 2020 /PRNewswire/ — Rifkin, وینر, Livingston, LLC ظ اصلاح شده شکایت بر علیه بانک مرکزی آمریکا امروز برای اولویت خود را وام مشتریان و انکار یا محدود کردن دسترسی به PPP برنامه به آن سپرده گذاری مشتریان و دیگر کسب و کارهای کوچک. در این شکایت آمده است که:

“با شیوع کروناویروس بیماری 2019 (“COVID-19”), مردم ایالات متحده مواجه شدید ترین بحران ملی زمان ما که تهدید خاموش شدن هزاران هزار کسب و کار کوچک در این کشور و در نتیجه فروپاشی اقتصاد ما.

در پاسخ به این بحران بی سابقه ای تأثیر هر آمریکایی کسب و کار کوچک و دهها میلیون نفر از کارکنان که بر آنها بستگی دارد دولت فدرال تصویب قوانین اضطراری طراحی شده است برای کمک به امریکا در کسب و کارهای کوچک نگه داشتن درهای خود را باز و کارکنان شاغل از طریق بحران با ایجاد یک حقوق و دستمزد Protection Program (“PPP”) که اجازه می دهد تا وام دهندگان به دولت فدرال حمایت و تضمین وام برای محافظت از هزینه های حقوق و دستمزد و هزینه برای دو ماه. وام استخر, اما در اندازه محدود و PPP اجرا در اول آمده-بر اساس اولین خدمت کرده.

به جای دیدن این برنامه به عنوان برای کمک به کسب و کارهای کوچک است که متهمان بانک مرکزی امریکا شرکت (“بانک آمریکا”) و بانک مرکزی آمریکا, N. A. (“BNA”) (جمعی “متهم” یا “بوا”) به جای ممتاز سیاست های تبعیض آمیز از حرص و آز شرکت های بزرگ بیش از نیازهای امریکا کسب و کارهای کوچک.

مجاز توسط کنگره و رئیس جمهور تحت Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی, قانون H. R. 748 (“مراقبت در عمل”) و آن برنامه های وام به اداره میلیاردها دلار در بودجه فدرال برای کسب و کارهای کوچک در یک نمایشگاه عادلانه و یکنواخت شیوه متهمان در ابتدا اجرا یک فرآیند وام که غیرقانونی اولویت بندی های موجود خود را استقراض مشتریان و منع خود را سپرده گذاری مشتریان و دیگر کسب و کارهای کوچک حتی از تقاضا برای منابع مالی از دولتی برنامه های وام.

پس از پر کردن از کلاس اقدام شکایت در این اقدام بوا تجدید نظر در سیاست خود در 4 آوریل سال 2020با اجازه دادن به سپرده گذاری-تنها مشتریان برای درخواست PPP وام اما اضافه شده اضافی غیر قانونی مورد نیاز – که سپرده گذاری-تنها مشتریان هیچ کارت اعتباری و یا وام با هر بانک دیگر.

هیچ چیز در مراقبت قانون اجازه یا مجوز متهمان را انتخاب کنید و را انتخاب کنید که دسترسی به و یا بهره مندی از فدرال حمایت برنامه اعطای وام. و اولویت دسترسی به این محدود “چاه کن همیشه ته چاهه” وجوه مادی است – تقاضا قریب به اتفاق است که امریکا در پاسخ به سونامی اقتصادی از COVID-19 بر کسب و کارهای کوچک. بوا تا به حال هیچ قدرت قانونی تحت مراقبت در عمل به انکار دسترسی محدود و یا در غیر این صورت مانع از دسترسی کسب و کارهای کوچک به این مهم کسب و کار-صرفه جویی در بودجه و نه بوا باید از این حق قانونی و یا توجیه به ایجاد کلاس های خاصی از کسب و کارهای کوچک به پشت خط می شود و یا انتخابی دسترسی به خط در همه.

به نام شاکی, پروفایل, Inc. (“پروفایل” یا “به نام شاکی”) به ارمغان می آورد این اقدام از طرف خود و دیگران به طور مشابه واقع در برابر بوا برای نقض مراقبت در عمل نقض مدیریت کسب و کار کوچک (“SBA”) 7(یک) برنامه وام 15 U. S. C. § 636(a) غنی سازی ناعادلانه و اعلام حکم اولیه و دستور دائم به موجب 28 U. S. C. §§ 2201 و 2202.

PPP است که بخشی از 2 تریلیون دلار بسته محرک ایجاد شده توسط مراقبت عمل در پاسخ به COVID-19 همه گیر بود که در امضا به قانون در مارس 27, 2020, سبب دهندگان را در دسترس تا آنجا که $349 میلیارد دلار در دولت-وام های تضمین شده برای پوشش هشت هفته از حقوق و دستمزد و هزینه های دیگر.

BOA – ایجاد یک نادرست و غیر قانونی و محدودیت های PPP وام – در ابتدا حاضر به قبول PPP برنامه های کاربردی وام مگر اینکه کسب و کار کوچک فعال است وام با مار بوا. پس از پر کردن طرح دعوی در دادگاه بوا تا به اصلاح آن سیاست و در حال حاضر به طور غیر قانونی میله PPP وام به سپرده گذاری-تنها مشتریان که یک کارت اعتباری و یا وام با یکی دیگر از بانک. BOA است در نتیجه غیرقانونی اولویت مشتریان موجود که فعال هستند از وام گیرندگان بوا که از فوریه سال 2020 و یا هیچ کارت های اعتباری و یا بدهی با هر موسسه مالی دیگر.

در واقع بوا را رد کرده است دسترسی به PPP برنامه برای کسب و کارهای کوچک است که “وام” ارتباط با BOA. پروفایل است که سپرده گذاری ارتباط با BOA ممنوع شد توسط مار بوا از حتی استفاده از PPP وام با مار بوا با وجود ملاقات با الزامات قانونی برای PPP وام.

تنها پس از پر کردن از این طرح دعوی در دادگاه و عذاب باشند توسط اعضای برجسته کنگره را بوا هر تنظیم به آن غیر قانونی راهگاهی محدودیت یک روز پس از اولویت بندی آن اعطای وام به مشتریان در هزینه دیگران کسب و کارهای کوچک بوا اصلاح کاربرد آن محدودیت اما همچنان به غیرقانونی حد کلاس از متقاضیان. در اطلاعات و اعتقاد بوا رد PPP وام و یا سرد بوا مشتریان و دیگر کسب و کارهای کوچک را از استفاده از مار بوا برای یک وام کسب و کار کوچک بر اساس غیر قانونی نیاز است که کسب و کار بدون کارت اعتباری و یا بدهی با هر موسسه مالی دیگر.

هدف و انگیزه بوا را تبعیض آمیز عمل شفاف است – آن است که با استفاده از PPP به عنوان افزایش اعتبار – یک استراتژی برای بهبود اعتبار خود را در معرض خطر پروفایل – با اولویت دادن به مشتریان خود را با موجود بوا بدهی در هزینه از مشتریان کسب و کار کوچک است که وام روابط با بانک های دیگر.

سناتور مارکو روبیو (R.-Fla.) و بن کاردین (D.-Md.) در حال حاضر متنبه بوا برای تحمیل معیارهای نشد در قانون و انتخابی انتخاب است که می تواند اعمال می شود.

بوا را تبعیض آمیز اعمال شنیع و در نقض قانون فدرال است. در این زمان از ملی نیاز بوا را به اعمال تبعیض آمیز تنها می تواند به عنوان حرص و آز شرکت های بزرگ.”

برای شکایت و یا برای جزئیات بیشتر در مورد طرح دعوی در دادگاه تماس آلن Rifkin, Rifkin, وینر, Livingston, LLC در [email protected] یا (410) 960-1779.

منبع Rifkin, وینر, Livingston, LLC

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر