سناتور. ریک اسکات, R-Fla., روز جمعه به نام برای تلفن همراه ایستگاه های تست برای کمک به جلوگیری از افراد آلوده به ویروس coronavirus از آوردن این ویروس به اورژانس بیمارستان ،

اسکات که خود قرنطینه پس از در معرض بودن به کسی که تست مثبت به کروناویروس در آخر هفته گذشته گفت: ناپل اخبار روزانه و اخبار مطبوعات که موبایل تست ایستگاه می تواند کمک به کاهش شیوع. این سناتور گفت که او احساس می کند “خوب” و نه هر گونه علائم و نشانه های این ویروس است.

“من فکر می کنم فقط به استفاده از ناپل به عنوان مثال اگر آنچه اتفاق می افتد این است که همه می رود به یکی از بیمارستان های ما’ ERs و آنها در حال آزمایش مثبت شما در حال رفتن به لکه دار کردن همه است که در آن اورژانس” اسکات گفت.

“پس شما رو به شکل یک راه برای به دست آوردن این افراد تست شده بنابراین افرادی که در حال انجام تست های امن هستند. راه برای انجام آن است, آیا تلفن همراه واحد های شما رو به یک سایت که در آن مردم می تواند در دنده محافظ و آنها را نشان نمی دهد تا به مطب و یا نشان می دهد تا به ERs. و پس از آن اگر شما مجبور به رفتن به بیمارستان و شما فکر می کنم شانس وجود دارد یا آزمایش مثبت برای coronavirus مردم که به شما وجود دارد را باید به لباس مناسب است. در غیر این صورت آنچه که ما در حال رفتن به انجام این است که همه ما EMS, مردم, همه کارکنان بهداشت و درمان ما آنها تمام می شود آلوده و آنها در حال رفتن به قرنطینه مثل من. بنابراین من به رئیس جمهور در مورد آن است. من توصیه که ما امن ما کل مرز نه فقط در اروپا است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق سفر از اروپا به استثنای انگلستان برای تمام شهروندان غیر آمریکایی و غیر دارندگان ویزای روز پنجشنبه در تلاش برای جلوگیری از coronavirus از گسترش بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im