ریچموند متقابل Bancorporation, Inc. اعلام کرد سهام خرید مجدد برنامه

RICHMOND, Ind., جولای 8, 2020 /PRNewswire/ — ریچموند متقابل Bancorporation, Inc. (نزدک: RMBI) (“شرکت”) ، شرکت مادر اولین بانک ریچموند امروز اعلام کرد که در آن هیئت مدیره (“هیئت مدیره”) تصویب سهام خرید مجدد برنامه ای که در آن شرکت ممکن است خرید مجدد به 676,331 سهام یا 5 درصد از سهام آن از طریق بازار آزاد خرید خصوصی-مذاکره معاملات و یا در غیر این صورت در انطباق با قانون 10b-18 تحت اوراق بهادار قانون در سال 1934 به عنوان اصلاح (این “ارز عمل”). این سهام خریداری خواهد شد از زمان به زمان در طول یک دوره دوازده ماهه بسته به شرایط بازار است.

این هیئت همچنین مجاز مدیریت برای ورود به یک طرح تجاری با Keefe, Bruyette & Woods, Inc. مطابق با قانون 10b5-1 از ارز عمل به منظور تسهیل repurchases از آن سهام عادی به موجب ذکر شده در بالا سهام خرید مجدد برنامه (“قانون 10b5-1 طرح”). حکومت 10b5-1 برنامه اجازه می دهد تا شرکت برای خرید مجدد سهام در زمانی که آنها در غیر این صورت ممکن بود مانع از انجام این کار توسط قوانین اوراق بهادار و یا به دلیل خودخواسته تجارت خاموشی دوره. تحت حکومت 10b5-1 طرح Keefe, Bruyette & Woods, Inc. خواهد شد که اقتدار موضوع را به قیمت ضوابط و محدودیت های مندرج در قانون 10b5-1 طرح از جمله انطباق با قانون 10b-18 ارز اقدام به خرید مجدد سهام در این شرکت به نمایندگی.

Garry Kleerرئیس جمهور و رئیس اجرایی این شرکت نشان داد که هیئت مدیره تایید خرید مجدد برنامه از نظر سطح قیمت فعلی از سهام عادی شرکت و سرمایه قوی موقعیت شرکت فرعی اول بانک ریچموند. آقای Kleer اظهار داشت: “ما معتقدیم که خرید مجدد سهام ما نشان دهنده فرصت های سرمایه گذاری جذاب است که به نفع شرکت و سهامداران.”

زمان بندی واقعی تعداد و ارزش سهام repurchased تحت سهام خرید مجدد برنامه بستگی دارد تعدادی از عوامل از جمله محدودیت های مشخص شده در قانون 10b5-1 طرح, قیمت, کلی کسب و کار و شرایط بازار و جایگزین فرصت های سرمایه گذاری. سهم خرید مجدد برنامه نیست اجباری شرکت برای به دست آوردن هر تعداد خاصی از سهام در هر دوره ممکن است گسترش, گسترش, تغییر و یا قطع در هر زمان.

در مورد ریچموند متقابل Bancorporation, Inc.

ریچموند متقابل Bancorporation, Inc., که مقر آن در ریچموند ایندیانااست که این شرکت برای اولین بار بانک ریچموند جامعه گرا موسسه مالی ارائه سنتی مالی و اعتماد خدمات در درون خود جوامع محلی از طریق آن هشت مکان در ریچموند, Centerville, شهرستان کمبریج و Shelbyville, ایندیاناآن پنج محل در سیدنی, پیکوا و Troy Ohio و وام خود را تولید دفتر در کلمبوس, اوهایو.

به دنبال اظهارات

این آزادی مطبوعات شامل برخی اظهارات که ممکن است تشکیل “به دنبال اظهارات” برای اهداف فدرال قوانین اوراق بهادار از جمله اطلاعات در مورد خرید توسط این شرکت از آن سهام عادی به موجب هر حکومت 10b5-1 تجارت برنامه و یا در غیر این صورت. به دنبال اظهارات شامل, اما نه محدود به, اظهارات, که اشاره به, پیش بینی, پیش بینی و یا دیگر خصوصیات از حوادث آینده و یا شرایط از جمله هر گونه مفروضات اساسی. کلمات یا عبارات “ممکن است” “ايمان” “را” “به احتمال زیاد نتیجه” “انتظار می رود,” “ادامه خواهد داد” “پیش بینی شده است” “برآورد” “پروژه” “طرح” “بالقوه” و یا عبارات مشابه در نظر گرفته شده برای شناسایی “به دنبال اظهارات” در معنای اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995 اما عدم وجود این سخنان به این معنا نیست که یک بیانیه است و نه رو به جلو. طبیعت خود به دنبال اطلاعات و اظهارات در معرض خطرات ابهامات و احتمالات از جمله تغییر در قیمت و حجم و نوسانات سهام عادی شرکت; نامطلوب تحولات موثر بر هر دو و یا هر دو از قیمت و معامله قابل معامله در بورس اوراق بهادار از جمله اوراق بهادار پذيرفته شده در بازار بورس نزدک و غیر منتظره و یا در غیر این صورت برنامه ریزی نشده و یا جایگزین مورد نیاز با توجه به سرمایه گذاری این شرکت است. این شرکت متعهد به روز رسانی هر گونه اظهارات به جلو نگاه و یا اطلاعات از جمله کسانی را که در این گزارش است.

منبع ریچموند متقابل Bancorporation, Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de