شهردار ریچموند: Undercover سفید Supremacists در لباس سیاه و سفید زندگی می کند توجه به آغاز شورش

شهردار ریچموند, ویرجینیا, سرزنش کرده undercover سفید supremacists برای شورش در سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در این آخر هفته.

در یکشنبه, Richmond, شهردار Levar Stoney ادعا سفید supremacists تا به حال راهپیمایی “تحت پرچم سیاه زندگی ماده” در جریان تظاهرات و ملتهب وضعیت تا زمانی که آن را تبدیل به یک شورش.

“شب گذشته که [خشونت] پرورش داده سر زشت خود را حق در اینجا در شهر ریچموند … ما شاهد برخی از اقدامات خشونت آمیز و خشونت آمیز تظاهرات پیشگام سفید supremacists. و رک و پوست کنده آن را نفرت انگیز است. نفرت انگیز است. به عنوان آنها برگزار تخته سه لا, سپر, که خواندن, ‘پل’ این مردمی تور مناطق آسیب, مرکز شهر, فن, شکستن, ویندوز برچسب زدن مالکیت خصوصی با نفرت زبان” Stoney گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی با توجه به اخبار 6.

به گفته پلیس یک گروه از سفید supremacists خواست گروهی از مردم شورش به حذف police نوار و اجرا به یک ایستگاه پلیس. آنها همچنین آنها منجر به آتش زدن یک کامیون کمپرسی در مقابل ایستگاه. این گروه اعتقاد بر این است Boogaloo پسران شدید سفید supremacist آنارشیست ، او همچنین گفت antifa معترضان مرتکب اعمال خشونت در تظاهرات.

“ما را شناسایی کرده اند برخی از افراد که دیده شده است با Boogaloo پسران و برخی از antifa گروه را در اطراف منطقه” ریچموند رئیس پلیس جرالد اسمیت در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت. “اکثر افرادی که در آنجا بودند شب گذشته قفقازی.”

اسمیت تقدیر Black Lives Matter معترضان که نمی عمل خشونت.

“همانطور که من شروع شد, من می خواهم برای ارسال یک تشکر به پل معترضان در زمین که تقبیح سفید supremacists یک بار آنها شناسایی شدند. من خدا را شکر به شما برای رسم خط و چسبیده نه فقط برای حرمت حرکت خود را, اما همچنین ایمنی همکار خود را Richmonders که شما راهپیمایی در کنار و همچنین” اسمیت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de