ریچاردسون لغو 28 سالانه Wildflower! هنر و موسیقی جشنواره

RICHARDSON, Texas, مارس 25 سال 2020 /PRNewswire/ — شهرستان ریچاردسون امروز اعلام کرد که 28th annual Wildflower! هنر و موسیقی جشنواره برنامه ریزی شده ممکن است 15-17, 2020, لغو شده است. لغو طراحی شده است برای محافظت از سلامت و ایمنی مطابق با دستورالعمل از مراکز کنترل بیماری و دیگر کارشناسان بهداشت عمومی و همچنین برای اطمینان حاصل شود که منابع شهرستان می تواند باقی می ماند به طور کامل متمرکز بر تحویل بحرانی خدمات در طول مدت COVID-19 وضعیت.


ادامه مطلب

کامل بازپرداخت در دسترس خواهد بود به تمام Wildflower! هنر و موسیقی جشنواره ticketholders. برای کسانی که به دستور بلیط آنلاین, بازپرداخت پردازش خواهد شد به طور خودکار از طریق Etix بنابراین اقدام بیشتر توسط ticketholders مورد نیاز نمی باشد.

برای دریافت بازپرداخت-توسط-بررسی ریچاردسون ساکن تخفیف بلیط ساکنان باید ارسال بلیط خود را همراه با نام خود و آدرس پستی به:

شهر ریچاردسون
بخش حسابداری
P. O. Box 830309
Richardson, TX 75083-0309

جشنواره حامیان و شرکت کنندگان اطلاع داده شد امروز این شهر را لغو تصمیم.

هر فرد یا گروه که برنامه ریزی سفر و یا اقامت در هتل برای این رویداد باید مخاطب خود را سفر ارائه دهنده فورا برای لغو و راهنمایی بیشتر در بازپرداخت گزینه های.

“پس از قابل توجه مذاکرات ما احساس کردند که ما تا به حال هیچ انتخاب دیگری اما به انصراف از این رویداد به عنوان تنها تصمیم درست در شرایط” گفت: ریچاردسون شهردار پل Voelker. “این مایه تاسف است که به عنوان Wildflower! هنر و موسیقی جشنواره بوده است بخش عمده ای از جامعه ما در آینده برای دهه ها با هم, اما لازم بود تا اطمینان حاصل شود که ما در حال قرار دادن هزاران نفر از بازدید کنندگان در معرض خطر است و ما باقی مانده به طور کامل سازگار با راهنمایی های ارائه شده توسط فدرال و ایالتی و مقامات شهرستان. ما مشتاقانه منتظر شروع کار ما بعد از این سال به برنامه ریزی برای از سرگیری این سنت سالانه در بهار 2021.”

با توجه به ادامه COVID-19 pandemic, شهرستانها, استان ها و دولت ها در سراسر ایالات متحده را محدود و یا ممنوع زیادی کرد و هر دو دالاس و Collin استان ها باید با صدور دستور منع تجمعات عمومی برای آینده – سفارشات که مقامات شهرستان در حال حاضر اعلام کرد به احتمال زیاد به زودی افزایش یافته و بر اساس آن به طور مستمر در حال تحول وضعیت همه گیر. در نور این, بسیاری از شمال تگزاس سازمان دهندگان این رویداد در حال حاضر لغو و یا تعویق این حوادث بهار و دیگران در حال حاضر در فرآیند ارزیابی و یا اعلام گزینه های خود را.

علاوه بر این دیروز ریچاردسون شورای شهر اعلام کرد ادامه این بیانیه فاجعه برای یک محلی بهداشت و درمان اضطراری که برای اولین بار امضا شده توسط شهردار Voelker در مارس 18 سال 2020. به تازگی اصلاح اظهارنامه گسترش ممنوعیت و شامل سفارشات مسکونی پناه در محل و همچنین بسته شدن تمام ریچاردسون عملیات کسب و کار در نظر گرفته نمی شود “ضروری است.” اعلامیه موثر است تا مارس 30 سال 2020مگر اینکه جایگزین لغو شد, اصلاح شده, اصلاح شده و یا خاتمه پیش از آن توسط شهردار و شورای شهر با توجه به تغییر شرایط.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد لغو و یا به مانیتور برای اطلاعات جدید در مورد آینده شهر ریچاردسون جشنواره ها و رویدادهای لطفا www.cor.net/departments/parks-recreation, www.wildflowerfestival.com و یا رسانه های اجتماعی تغذیه از این شهر و این جشنواره است.

(همه به روز رسانی مربوط به کروناویروس و تاثیر آن در شهرستان خدمات و وقایع را می توان در شهر ریچاردسون COVID-19 صفحه اخبار در www.cor.net/coronavirus.)

رسانه های تماس: Greg Sowell, ارتباطات, مدیر شهر ریچاردسون, 972-744-4218 (دفتر) 972-897-2762 (cell), [email protected]

تصاویر مرتبط

ریچاردسون-لغو-28-سالانه.png
ریچاردسون لغو 28 سالانه Wildflower! هنر و موسیقی جشنواره
ریچاردسون لغو 28 سالانه Wildflower! هنر و موسیقی جشنواره: www.wildflowerfestival.com

لینک های مرتبط

سایت

Facebook

منبع شهر ریچاردسون

لینک های مرتبط

http://www.cor.net

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im