ریچارد Pitino به عنوان بازگشت Gophers بسکتبال مردان مربی فصل آینده تیم منابع گفت: استار تریبیون در روز جمعه.

مدیر ورزشی علامت Coyle به Pitino که تضمین یک روز پس از NCAA لغو مانده از فصل بسکتبال کالج بیش از نگرانی برای COVID-19 بیماری همه گیر.

Gophers به پایان رسید 15-16 پس از بسته بندی به طور منظم فصل با 32 نقطه پیروزی بیش از نبراسکا به دنبال آن 17-نقطه برنده بیش از شمال غربی به شروع Big Ten tournament.

“مربی Pitino و من [جمعه],” Coyle در بیانیه ای گفت. “ریچارد درک من انتظارات بالا برای برنامه های ما است که به رقابت در سطح قهرمانی.”

Pitino است 127-108 در هفت فصل در مینه سوتا از جمله 48-82 در ده و در زمان برنامه مسابقات NCAA در دو گذشته چهار فصل.

Pitino, 37, که نمی تواند از نظر جمعه, توافق برای دو سال تمدید در ماه مه پس از پیشرو Gophers به خود NCAA tournament پیروزی از سال 2013 برنده بیش از لوئیزویل در Des Moines.

قرارداد خود را از طریق این 2023-24 های نجومی و افزایش متوسط حقوق سالانه خود را به $2.46 میلیون. خریداری شد بدون تغییر در $2 میلیون اگر دانشگاه اخراج او قبل از 30 آوریل این سال, اما Pitino گفت: به تازگی او احساس نمی کند او مربیگری برای کار خود را.

“ما یک تیم جوان” Pitino گفت: قبل از Big Ten tournament. “ما بازی سختی برنامه. بچه ها به من خود را تمام. به طوری که واقعا در آن است. هنگامی که شما دریافت می کنید دو سال تمدید قبل از فصل شما نمی فکر می کنم [درباره سوال خود را در وضعیت شغلی] اما این که بخشی از این حرفه است. و من آن را درک کنند و من به آن احترام بگذارند.”

Gophers’ top 2020 استخدام جمال Mashburn جونیور گفت: او با اعتماد به نفس از گفتگو با مربی که Pitino خواهد بود مربیگری او به عنوان یک دانشجوی سال اول در فصل آینده. Mashburn چهار ستاره گارد خود را به پایان ارشد سال با بروستر آکادمی در نیوهمپشایر. او را به پیوستن چهار ستاره شیکاگو هایتز بلوم رو به جلو Martice میچل در U ورودی استخدام در کلاس.

“من تا به حال هیچ سوال آنها خواهد او را به عقب” Mashburn گفت. “او یک مربی بزرگ و یک مربی جوان بود که یک تیم جوان. من بسیار هیجان زده هستم زیرا او شخص من ساخته شده است یک ارتباط با یک جوان سنی در فرآیند استخدام. او بخش بزرگی از دلیل من برای رفتن وجود دارد.”

Pitino دریافت سنگین انتقاد از طرفداران از دست رفته در چند محلی استخدام در سه تا از چهار گذشته جذب کلاس. Gophers از دست داده و هشت نفر از 10 بازی به پایان بزرگ ده فصل مصرف آنها را از واقع بینانه NCAA tournament مشاجره از جمله شش ضرر و زیان با شش امتیاز یا کمتر. آنها به پایان رسید 8-12 در این رده بندی است.

اما Gophers از دست امیر Coffey زود به NBA و اریک کاری به پایان فصل مصدومیت زانو. آنها تا به حال هفت برای تازه واردین و یکی از جوانترین تیم های حاضر در این کنفرانس است. مینه سوتا هنوز تولید همه بزرگ ده رشته دانیل Oturu و مارکوس یابند. Oturu دوم تمام تیم لیگ انتخاب شد و همچنین نام اولین مدرسه تمام-آمریکا از سال 1999.

Oturu است که به احتمال زیاد NBA محدود. Pitino از دست می دهد سالمندان مایکل هرت, Alihan دمیر و بردی Rudrud اما Gophers می تواند بازگشت سه استارت و بسیاری از ذخایر خود را که هر دو رشته و یا دانشجویان سال اول.

“شما نگاه کنید در موفقیت بسیاری از بزرگ ده مربیان در لیگ و کسانی که بچه ها داده اند ثبات به خود بازیکنان” صدمه دیده است گفت:. “داشتن که تغییر مربیان نه تنها اثرات بازیکنان اما بچه ها که برای بازی که مربی که می تواند در نهایت انتقال.

“من فکر می کنم ثبات بزرگترین چیز است. ما بسیار بسیار نزدیک با یک تیم جوان و یک تیم جدید است. و من فکر می کنم با [Pitino] با توجه به فرصت خواهیم l قادر به دریافت آن بچه ها به سمت راست به از طریق شکستن در سال آینده به خصوص با استعداد در آینده.

“من فکر می کنم این خوب است آنها به او این فرصت برای توسعه این استعداد جوان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im