در این زمان یک سال پیش ریچارد Pitino وارد ده بزرگ مسابقات بسکتبال نیاز به یک اجرا را Gophers مدیر ورزشی علامت Coyle احساس راحت در مورد جهت برنامه.

Pitino کردم آنچه که او مورد نیاز: دو کنفرانس مسابقات پیروزی و یک NCAA tournament پیروزی لویی که منجر به دو سال تمدید کرد.

یک سال بعد عدم اطمینان دوباره را احاطه کرده Pitino آینده. اما این بار آن را به احتمال زیاد به پنج پیروزی و بزرگ ده دوره از مسابقات به عنوان مسابقات NCAA.

اضافه کردن به تعلیق Coyle کاهش درخواست مصاحبه به اظهار نظر در مورد Pitino تا بعد از این فصل است.

Pitino می گوید که او احساس نمی کند او را برای مربیگری کار خود را, اما آن را به یک موقعیت بی دست و پا برای Gophers (14-16) که باز جمعه در برابر شمال غربی (8-22) در بانکداران Life Fieldhouse در ایندیاناپولیس.

Videoتصویری (05:01): Gophers مربی ریچارد Pitino با کوتوله ها, ویلیس و مارکوس Carr پیش نمایش the Big Ten tournament باز در مقابل شمال غربی.

“ما کار کسب و کار به طور معمول در اینجا” Pitino گفت. “ما یک تیم جوان. ما بازی سختی برنامه. بچه ها به من خود را تمام. به طوری که واقعا در آن است. هنگامی که شما دریافت می کنید دو سال تمدید قبل از فصل شما نمی فکر می کنم [درباره سوال خود را در وضعیت شغلی] اما این که بخشی از این حرفه است. و من آن را درک کنند.”

در ده تنها نبراسکا بیش از مینه سوتا هفت تازه واردان است. تنها در شمال غربی دارای یک تیم از Pitino اما Wildcats مربی کریس کالینز هنوز پربارتر نیمکت.

Pitino ذکر شده بی تجربگی و عدم عمق به عنوان دلایل ناامید کننده 12-محل در پایان فصل به طور منظم. Gophers تحت Pitino به پایان رسید 10 یا پایین تر از چهار بار در هفت سال است.

اما اگر بازیکنان نگران این مربی وضعیت شغلی آنها انتخاب به تمرکز بیشتر با فشار دادن در دادگاه مسائل به عنوان آنها را وارد کنید postseason.

“ما در حال تمرکز بر فصل در حال حاضر” دانشجوی سال دوم گارد مارکوس Carr گفت. “یک بازی بیشتر در یک زمان در ده دوره از مسابقات است. ما در حال تلاش نیست که توجه به هر یک از سر و صدا.”

Gophers’ 8-12 کنفرانس رکورد به احتمال زیاد هزینه دانشجوی سال دوم مرکز دانیل Oturu یک فرصت برای به دست آوردن همه بزرگ ده اول-تیم افتخارات. او آمار (دوم در لیگ به ثمر رساند و برای اولین بار در rebounding میدان-هدف درصد و بلوک) بودند قطعا اولین-تیم شایسته اما Oturu استفاده خواهد کرد که در حمله القاعده به عنوان انگیزه این هفته است.

“او احساس می کند یک نوع خاصی از راه که در مورد” تاریخ و گارد Payton ویلیس گفت. “تیم از جنبه های برنده شدن نوع در او نیست رفتن تیم اول. بنابراین او احتمالا رفتن به سعی کنید برای رفتن به این مسابقات در تلاش برای برنده MVP.”

یک هیولا مسابقات Oturu می تواند منجر به یک زن و شوهر از پیروزی در ایندی بسیار شبیه امیر Coffey انجام Gophers به برنده در ماه مارس سال گذشته است. که پس از Gophers به حال و هوای یک 1-6 کشش است که در ماه فوریه آغاز شد. صدا آشنا است ؟ آن را دوباره اتفاق افتاده است در این فصل اما نمی توان آن را به عنوان آسان برای Pitino تیم ملی به آینه فصل گذشته را به اتمام برساند.

این تیم نیاز به حداقل سه پیروزی برای اطمینان از .500 پایان برساند. این بدان معناست که ضرب و شتم شمال غربی, آیووا, و ایلینوی برای رسیدن به شنبه را نیمه نهایی. چنین اجرا می تواند مینه سوتا به اندازه کافی جذاب برای ابتلای که هرگز دعوت یک تیم از دست دادن. Gophers می تواند به بازی دوباره در Williams عرصه پس از تنظیم یک مدرسه با رکورد 18-اشاره گرها در تپش آخرین محل Cornhuskers 107-75 در روز یکشنبه.

“آنها از دست رفته بسیاری از بازی ها” نبراسکا مربی فرد Hoiberg گفت: از مینه سوتا شش ضرر و زیان با شش امتیاز یا کمتر. “شما نوسان یک زن و شوهر از آن و پیدا کردن یک راه برای نزدیک کردن برخی از کسانی که بازی و شما نشسته وجود دارد در نیمه بالای لیگ و کاری که با سهولت به [NCAA] مسابقات است.”

در طول سه بازی خانگی دست دادن رگه ماه گذشته Gophers طرفداران شنیده می شد فریاد می زدند: “او خرید کردن! خرید او را!” با اشاره به Pitino 2 میلیون دلار خریداری اگر دانشگاه او را اخراج. Pitino فرمت طول می کشد از طریق 2023-24 توافق تخم در سال گذشته در این زمان با Coyle.

وقتی پرسیده شد که به تازگی اگر او تا به حال بحث با Coyle به او اطمینان از امنیت شغلی Pitino پاسخ بود که او صحبت می کند به تبلیغ خود بیشتر از اکثر مربیان — اما نه در مورد آن است.

Gophers در حال رفتن به ده دوره از مسابقات با یک حس فوریت مانند آنها در فصل گذشته. اگر آنها سقوط کوتاه از ساخت NCAA یا ابتلای زمینه آنچه در آن به معنی برای خود مربی نامشخص است.

اما Pitino غرفه شرکت گفت که او معتقد است که در آنچه که او انجام داده با Gophers و تعجب که چرا طرفداران می خواهم به “منفجر کردن برنامه است.”

“ما خیلی دور نیست از جایی که شما نیاز به,” او گفت:. “ما یک زن و شوهر خوب می شکند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im