ریچارد Grenell به نیوز مکس تلویزیون: دولت اوباما ‘Weaponized هوش’

مدیر سابق اطلاعات ملی ریچارد Grenell گفت: دولت اوباما “weaponized هوش” در هنگام انتقال بین سال 2016 انتخابات و روز برگزاری مراسم تحلیف برای بی اعتبار کردن آن ورودی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Grenell که محرمانه اسناد متعدد در اطراف پروب ضد جاسوسی که شد تحقیقات ویژه مشاور رابرت مولر به قرار توطئه بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و مقامات روسیه برای نفوذ در انتخابات صحبت به نیوز مکس تلویزیون در روز پنج شنبه.

او موافق با مغلوب ساختن پیشی جستن ارزیابی – بازی در یک کلیپ ویدیوئی از مصاحبه رئیس جمهور با “اسپایسر & Co.” مهمان میزبان دیوید برودی – که رئیس جمهور سابق باراک اوباما متعهد خیانت است.

“من با رئیس جمهور تهمت زیرا هنگامی که شما در نگاه (دولت اوباما مشاور امنیت ملی) سوزان رایس خود را دوباره او فرستاده و خودش در روز افتتاح در این روز مراسم تحلیف رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن او فرستاده و خودش پس از 12 ساعت و مدت زمانی که رئیس جمهور تهمت بود در حال حاضر رئیس جمهور, او هنوز هم در کاخ سفید و با ارسال یک ایمیل به خودش تحت مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

“و او با استفاده از کلمات دوباره ایمیل خودش تقریبا به ازنو تاریخ به سعی کنید به آمده تا با یک توجیه برای چرا آنها فقط صرف سه یا چهار ماه از دریدن نام چرا ما تا به حال به این اتهام که در آنها صحبت کردن در مورد تبانی.”

Grenell مراجعه کننده به یک ایمیل و برنج تشکیل شده و حدود دو هفته پس از یک کاخ سفید جلسه ای با حضور او با اوباما پس از آن معاون رئیس جمهور جو بایدن و سپس به اتهامات مدیر James Comey که در آن او گفت: Comey بود “اقدام” با کتاب” در تحقیقات خود از دریافتی دولت.

سابق سفیر آلمان در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت Grenell گفت: خام گزارش های اطلاعاتی – که تخمین می زند و تایید نشده بود و به صورت انتخابی به بیرون درز توسط مقامات در دولت اوباما.

“من فکر نمی کنم که شما می توانید به هر نتیجه غیر از این گذشته دولت, دولت اوباما weaponized هوش” Grenell گفت.

مهم: دیدن نیوز مکس تلویزیون در حال حاضر انجام شده 70 میلیون کابل خانه های DirecTV Ch. 349, Dish Network Ch. 216, Xfinity , Ch. 1115, طیف, U-آیه Ch. 1220FiOS Ch. 615بهینه Ch. 102, Cox کابل Suddenlink Ch. 102, Mediacom Ch. 277 و یا پیدا کردن بیشتر سیستم های کابل – اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de