جنگل, وابسته به تکزاس, مارس 16 سال 2020 /PRNewswire/ — RiceBran Technologies (RIBT) (همچنین “شرکت” یا “RBT”) یک رهبر جهانی در تولید و بازاریابی محصولات ارزش افزوده حاصل از سبوس برنج و تولید برنج برنج co-محصولات و جو و جو دو سر محصولات امروز اعلام کرد آن را دریافت 1.8 میلیون دلار وام از طریق روح تگزاس بانک در ایالات متحده مدیریت کسب و کار کوچک (SBA) حقوق و دستمزد Protection Program (PPP) موجود در کروناویروس جدید کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند.

دو سال SBA اداره PPP وام با نرخ بهره 0.98% در سال با اولیه اصل و بهره پرداخت معوق برای شش ماه. PPP وام درآمد حاصل خواهد شد در درجه اول استفاده می شود برای حقوق و دستمزد هزینه ها و حفظ کارگران و اگر مورد استفاده قرار گیرد برای حقوق و دستمزد و برخی دیگر مجاز هزینه های اصل و بهره پرداخت نشده ممکن است ببخشند.

“RiceBran است خدا را شکر مراقبت قانون حمایت از کوچک ایالات متحده کسب و کار و کارکنان خود را در طول این زمان بی سابقه گفت:” برنت Rystrom, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت RiceBran. “همراه با درآمد حاصل مطرح شده از طریق ما ثانویه ارائه در ماه دسامبر 2019 و ظرفیت استفاده نشده از ما مقاطعه تسهیلات با جمهوری کسب و کار اعتبار 1.8 میلیون دلار PPP وام بیشتر تقویت ما ترازنامه. در حالی که شرکت ما همچنان به طور کامل عملیاتی این افزایش نقدینگی به ما کمک خواهد کرد به حفظ حقوق و دستمزد و حمایت از کسب و کار ما را از طریق این مشکلات ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.”

در مورد RiceBran فن آوری

RiceBran های تخصصی تشکیل دهنده شرکت نگهداری مواد غذایی, تغذیه حیوانات و محصولات تخصص در بازار. ما استفاده اختصاصی فرآیندهای تبدیل سبوس برنج یکی از ترین در جهان مورد استفاده قرارگرفته منبع غذایی به تعداد بسیار مغذی و پاک کردن برچسب مواد تشکیل دهنده محصولات. جهانی بازارهای هدف برای محصولات ما عبارتند از: مواد غذایی و تغذیه حیوانات تولید کنندگان و خرده فروشان و همچنین به عنوان مواد غذایی تخصص های کاربردی, مواد غذایی و مکمل های تغذیه ای تولید کنندگان و خرده فروشان. اطلاعات بیشتر را می توان در ما براده با ثانیه و با مراجعه به وب سایت ما.

به دنبال اظهارات

این آزادی مطبوعات شامل اظهارات به جلو نگاه در معنای بخش 27A از قانون اوراق بهادار سال 1933 به عنوان اصلاح و بخش 21E از اوراق بهادار قانون در سال 1934 به عنوان اصلاح. این شامل اظهارات در مورد, اما نه محدود به شرکت می رود با استفاده از درآمد حاصل از ارائه. به دنبال اظهارات را می توان با استفاده از کلمات مانند “مه” “را” “طرح” “باید” “انتظار” “پیش بینی” “برآورد” “ادامه” و یا قابل مقایسه اصطلاحات. به دنبال اظهارات شامل ریسک و عدم قطعیت است که می تواند باعث نتایج واقعی و یا تحولات به اختلاف مادی از آن نشان داد با توجه به تعدادی از عوامل موثر بر شرکت در عملیات بازارها و محصولات و خدمات است. این شرکت شناسایی اصلی ریسک و عدم قطعیت است که تاثیر عملکرد خود را در آن گزارش با SEC واصل از جمله “عوامل خطر” و “مدیریت بحث و تجزیه و تحلیل وضعیت مالی” بخش های این شرکت در تازه ترین گزارش سالانه در فرم 10-K به عنوان ممکن است تکمیل و یا اصلاح شده توسط این شرکت پس از آن گزارش های سه ماهه در فرم 10-پرسش: به دنبال اظهارات صحبت فقط از تاریخ که بر روی آنها ساخته شده و این شرکت هیچگونه تعهدی برای به روز رسانی هر گونه اظهارات به جلو نگاه.

روابط سرمایه گذار تماس:
صعودی Partners, LLC
ریچارد Galterio
تلفن: +1-732-410-9810
ایمیل: [email protected]

منبع RiceBran فن آوری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im